Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
upcash.pl - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: upcash.pl (/Temat-upcash-pl-159580)



upcash.pl - BartManX - 18-11-2018 12:07

Cześć, mam dla was ciekawą stronę do zarabiania, mianowicie na stronie są dwie waluty punkty i gold. Punkty możemy zarabiać poprzez reflink a drugi to zadania. Gold możemy kopać za pomocą naszego procesora na stronie lub grać o niego w jackpocie. Strona jest w wersji beta i ciągle się rozwija prawdopodobnie dzisiaj już zostaną wprowadzone zadania.
Myślę, że jest ona legit ponieważ właściciel miał inną stronę która wypłacała i udało się mi na niej zarobić ok. 15zł. Niestety już nie wypłaca.
Strona o której mówiłem to https://upcash.pl
Formy wypłaty to m.in.: PaySafeCard, Różne gry, skiny VGO, i różne giftcardy.
Mam nadzieje, że strona wam się spodoba i przepraszam za wszelkie błędy bo to mój pierwszy ,,artykuł'' na tej stronie



RE: Ciekawa strona do zarabiania - AssenCreated - 18-11-2018 12:09

Skoro poprzednia strona posiadana przez właściciela przestała z czasem wypłacać to z tą będzie raczej podobnie ... ale życzę powodzenia Wink


RE: Ciekawa strona do zarabiania - BartManX - 18-11-2018 12:11

AssenCreated mam nadzieje, że z tą tak nie będzie Smile


RE: upcash.pl - mololel - 18-11-2018 14:32

Pytanie co można zrobić z wydobytym goldem?


RE: upcash.pl - BartManX - 18-11-2018 18:33

Na dniach pojawi się ,,kantor'' w którym będziemy mogli wymieniać go na punkty Big Grin


upcash.pl - Hybrid1990 - 13-01-2020 21:55

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.