Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ProStat 4.0 - czyli walczymy z top10 tematów :P - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: ProStat 4.0 - czyli walczymy z top10 tematów :P (/Temat-ProStat-4-0-czyli-walczymy-z-top10-tematow-P-159578)



ProStat 4.0 - czyli walczymy z top10 tematów :P - Admin - 18-11-2018 04:49

Heja Wink

zobaczmy czy odwieczny problem prostata będzie rozwiązany, jak wiecie to sortowanie bywało wadliwe przez długi okres czasu i mimo że zlecaliśmy przepisywanie pluginu kilkukrotnie to nigdy nie spełniał oczekiwań - dziś została wgrana kolejna nasza autorska wersja wtyczki która co 10 sekund tworzy aktualną bazę tematów/userów/reputacji - zobaczymy jak to się przełoży na optymalizacja vs działanie.

Myślę że najbliższe godziny pokażą sukces lub porażkę tej wersji Wink
więc czas testować Smile W związku w powyższym wprowadziłem również małą zmianę dodajac top10 wątków/userów/postów tematów globalnie również dla gości. Zdaje sobie sprawę że w momencie tworzenia statystyk (co 10 sek) jest ułamek sekundy w którym są one nadpisywane i jeśli w tej sekundzie klikniemy przycisk "refresh" to się nie załadują i po prostu trzeba odświeżyć stronę, jednak nad tym zastanowimy się aktualna wersja będzie spełniać oczekiwania sortowania.
Jest godzina 4:47 więc idę zaparzyć kawę impreza

[Obrazek: 16322.gif]


RE: ProStat 4.0 - czyli walczymy z top10 tematów :P - Mikey - 18-11-2018 05:53

2312312 odświeżeń i działa! Dobra robota Sebastianie, w końcu nie będzie laureatów złotego kilofa... Jerk2


RE: ProStat 4.0 - czyli walczymy z top10 tematów :P - radek0389 - 18-11-2018 20:07

@[Admin] Na razie jest gitara i działa okBig Grin. Jedyna zmiana, że ostatnie posty w wersji mobilnej (na kompie nie sprawdzałem) są wyświetlane pod działami forum, wcześniej miałem na górze (wg mnie nie ma większego znaczenia).
Oby tak działało dalej, dobra robota!