Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
diamond-mine.ru Zarobek bez inwestycji bez roboty - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: diamond-mine.ru Zarobek bez inwestycji bez roboty (/Temat-diamond-mine-ru-Zarobek-bez-inwestycji-bez-roboty-159575)

Strony: 1 2 3


RE: diamond-mine.ru Zarobek bez inwestycji bez roboty - AssenCreated - 27-11-2018 22:26

@All Przez przypadek wylogowałem się z mojego konta, nicku oczywiście niezapisałem, emailem się nie da zalogować, będę bardzo wdzięczny jak jakiś polecony poda mi mój nick, o ilę to możliwe ... . Ja natomiast spróbuję skontaktować się z supportem.


RE: diamond-mine.ru Zarobek bez inwestycji bez roboty - AssenCreated - 28-11-2018 15:49

Odnośnie strony ma ona bardzo dobry support. Jak zapomnicie nick to pamietajcie ze podajac email nie uzyskacie odpowiedz gdyz ich baza danych nie zbiera emaili przypisanych do nicku ( +1 ) Support odpowiada w < 24 h co jest kolejnym plusem. A tak pozatym to nick odzyskalem dajac swoj reflink. Tyle Smile Support komunikuje po angielsku.


RE: diamond-mine.ru Zarobek bez inwestycji bez roboty - AssenCreated - 12-12-2018 00:09

[Obrazek: paz.png]
Projekt nadal działa <3 + się rozwija na lepsze


RE: diamond-mine.ru Zarobek bez inwestycji bez roboty - Mati684 - 09-01-2019 08:00

I co stronka miała wrócić w styczniu a nadal off wiec chyba scam


RE: diamond-mine.ru Zarobek bez inwestycji bez roboty - AssenCreated - 09-01-2019 22:21

@Mati684 chwilami niby nie istnieje, ale teraz jak sprawdzam to ostatecznie jest ... Strona może ulepsza się wciąż, ja już nie mogę się doczekać mojego profitu z górników .. bo trochę mineło ;D Ciekawe jakie update będą


RE: diamond-mine.ru Zarobek bez inwestycji bez roboty - Mati684 - 10-01-2019 00:36

O ile wydobycie nie było wstrzymane ? na moje to zrobią coś w stylu żeby wypłacać musisz mieć refów którzy wpłacają - coś na styl golden tea - tam mam miliony tych liści ale co z tego jak ledwo 1 rubla można wypłacać codziennie ???


RE: diamond-mine.ru Zarobek bez inwestycji bez roboty - AssenCreated - 10-01-2019 00:51

@Mati684 jak strona nagle nie zamknęła się, tylko wciąż działa, to raczej sam właściciel jest uczciwy.
Zresztą zobaczymy ...


RE: diamond-mine.ru Zarobek bez inwestycji bez roboty - Mati684 - 14-01-2019 22:51

I jakie wieści?


RE: diamond-mine.ru Zarobek bez inwestycji bez roboty - AssenCreated - 14-01-2019 23:28

@Mati684 może są podejmowane prace ... może nie ... jak do końca stycznia, strona nie powróci to wątek to zamknięcia ... Sad


diamond-mine.ru Zarobek bez inwestycji bez roboty - Hybrid1990 - 11-02-2019 15:23

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.