Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
diamond-mine.ru Zarobek bez inwestycji bez roboty - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: diamond-mine.ru Zarobek bez inwestycji bez roboty (/Temat-diamond-mine-ru-Zarobek-bez-inwestycji-bez-roboty-159575)

Strony: 1 2 3


RE: diamond-mine.ru Zarobek bez inwestycji bez roboty - MistGun - 18-11-2018 12:36

Poszło z refa, wskasówki plz

//Edit, no fajna wskazówka, wpadłem na nią minutę po otworzeniu konta. A liczyłem na jakąś strategie zarabiania, wytłumaczenie programu, czy coś....


RE: diamond-mine.ru Zarobek bez inwestycji bez roboty - azzaz - 18-11-2018 13:35

,,kopanie" wirtualnej waluty i handlowanie nią na giełdzie za prawdziwe pieniądze. Czyżby rosyjska wersja coalco tylko zamiast rafinerii i innych takich jest kupowanie górników, żeby szybciej wydobywali (co pewnie ma być, choć tego nie powiedzą źródłem finansowania strony) Lol

Takie gry łączy jedno. Z jakiegoś powodu nie chwalą się, a oficjalnie nie ma żadnej informacji jak oni zarabiają pieniądze. Nie chodzi tutaj co my musimy zrobić, żeby zarobić tylko jak ten mechanizm działa, że te pieniądze się tam pojawiają i skąd Wink


RE: diamond-mine.ru Zarobek bez inwestycji bez roboty - AssenCreated - 18-11-2018 13:52

@azzaz niemożna aktualnie niczego sugerować, tymbardziej ,że właściciel narazie nie wyjechał na wakacje Big Grin


RE: diamond-mine.ru Zarobek bez inwestycji bez roboty - Gravity - 18-11-2018 14:46

O tej ciekawej wskazówce wiedziałem od razu po zarejestrowaniu konta więc nic znaczącego Huh.


RE: diamond-mine.ru Zarobek bez inwestycji bez roboty - azzaz - 19-11-2018 23:01

(18-11-2018 13:52)AssenCreated napisał(a):  @azzaz niemożna aktualnie niczego sugerować, tymbardziej ,że właściciel narazie nie wyjechał na wakacje Big Grin

Nie oceniam admina. Zwracam uwagę, że pewne mechanizmy działania wewnątrz strony na coalco i tutaj są takie same, bo są Wink

Nie mówię, że się nie opłaca. Jutro nie upadnie i coś się powypłacać pewnie zdąży jak ktoś zacznie działać tam dzisiaj, aczkolwiek mi to wygląda na ładnie zakamuflowanego revshara i po paru miechach padnie Tongue


RE: diamond-mine.ru Zarobek bez inwestycji bez roboty - korlim - 19-11-2018 23:18

jaki jest wymiennik 10 diamentów - 1wirth a 1 wirth to?
Administrator ma prawo włączyć punkty pieniężne w dowolnym momencie, jeśli to konieczne.
Otrzymywanie płatności przez użytkownika jest ograniczone przez dostępność punktów gotówkowych na jego koncie.
1 Cash Point daje prawo do wycofania się z systemu 1 RUB.
Cash Point jest przyznawany za wiele działań przez twoich poleconych i twoje działania.
Możesz zobaczyć pełną listę płatnych działań na swoim koncie na stronie Cash Point. Lista operacji stale się powiększa.
Bez punktów gotówkowych nie można wycofać środków z projektu! Nie jesteśmy systemem HYIP i tym podobnymi. Wszystkie środki wycofane z projektu są składkami partnerskimi, które są pobierane za aktywne uczestnictwo w grze.

a ten zapis ?


RE: diamond-mine.ru Zarobek bez inwestycji bez roboty - azzaz - 19-11-2018 23:42

(19-11-2018 23:18)korlim napisał(a):  jaki jest wymiennik 10 diamentów - 1wirth a 1 wirth to?
Administrator ma prawo włączyć punkty pieniężne w dowolnym momencie, jeśli to konieczne.
Otrzymywanie płatności przez użytkownika jest ograniczone przez dostępność punktów gotówkowych na jego koncie.
1 Cash Point daje prawo do wycofania się z systemu 1 RUB.
Cash Point jest przyznawany za wiele działań przez twoich poleconych i twoje działania.
Możesz zobaczyć pełną listę płatnych działań na swoim koncie na stronie Cash Point. Lista operacji stale się powiększa.
Bez punktów gotówkowych nie można wycofać środków z projektu! Nie jesteśmy systemem HYIP i tym podobnymi.

(...)

a ten zapis ?

Nawet go nie widziałem, ale tym bardziej daje do myślenia. Nigdy nie widziałem normalnych firm tłumaczących się na wstępie, że nie są hyipami, za to widziałem wiele hyipów(prawie wszystkie z działu z nimi tu na forum), które robią co mogą, żeby nie uznać ich za hyipa. Takie mam wrażenie, być może mylne, ale póki co to jak na razie w przeszłości same hyipy tłumaczą się, że hyipami nie są, a inne firmy, które w rzeczywistości nimi nie są nawet nie poruszają, nie interesują się tematem pidamid.

(19-11-2018 23:18)korlim napisał(a):  Wszystkie środki wycofane z projektu są składkami partnerskimi, które są pobierane za aktywne uczestnictwo w grze.

Poza tym, że te składki nic sobą nie znaczą, nie wiadomo na co są wykorzystywane, a na 80% na wypłaty dla nowych osób czyli wypłaty są realizowane z wpłat to nie ma tu nic podejrzanego Wink

No chyba, że ta firma bawi się w coś ala bank i to lokata i ona tych pieniędzy nie tyka, cały czas trzyma i w dowolnym momencie zwraca, ale szczerze to w to nie wierzę Lol ( uproszczenie, wiem jak działają banki Wink )


RE: diamond-mine.ru Zarobek bez inwestycji bez roboty - korlim - 20-11-2018 00:11

a co do wypłat z czego i jaki jest przelicznik


RE: diamond-mine.ru Zarobek bez inwestycji bez roboty - Mati684 - 22-11-2018 14:55

i co bonus na stronie juz nie dziala do odbierania?


RE: diamond-mine.ru Zarobek bez inwestycji bez roboty - AssenCreated - 24-11-2018 21:50

Najwidoczniej na stronie zachodzą zmiany, poprawy. Moim zdaniem to dobrze, że strona cały czas jest " updatowana ". Dobrze to świadczy.