Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Od czego zacząć? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Od czego zacząć? (/Temat-Od-czego-zaczac-159562)

Strony: 1 2 3


Od czego zacząć? - Ervin - 16-11-2018 23:20

Siema Panowie.
Nie mam zbyt wielkiego doświadczenia z zarabianie i chciałbym poprosić Was o radę od czego powinienem zacząć, żeby móc zarabiać przynajmniej tę stówkę miesięcznie. Najlepiej żeby można było wykonywać tę pracę mobilne, przez telefon, czyli na przykład jakieś oglądanie reklam czy coś takiego. Macie dla mnie jakieś propozycje?


RE: Od czego zacząć? - Shadecaster2 - 16-11-2018 23:48

na początek polecam wykonywanie zadań typu mylead/zarabiacze itd przy wyrobieniu formy można zarobić 500zl miesiecznie wkladajac po 2-4h dziennie a potem te pieniążki zainwestować w coś lepszego Big Grin + w między czasie czytać forum i uczyć się czegoś innego.


RE: Od czego zacząć? - Ervin - 17-11-2018 00:01

Od marketingu wolałbym się trzymać z dala, więc mylead raczej odpada. Na tych zarabiaczach będę w stanie zarobić jakieś sensowne pieniądze?


RE: Od czego zacząć? - Bartezx1997 - 17-11-2018 00:12

(16-11-2018 23:20)Ervin napisał(a):  Najlepiej żeby można było wykonywać tę pracę mobilne, przez telefon, czyli na przykład jakieś oglądanie reklam czy coś takiego. Macie dla mnie jakieś propozycje?

Na oglądaniu reklam to sensownych pieniędzy nie zarobisz przyjacielu.

A koledze wyżej chyba chodziło o Mypay, a nie Mylead.


RE: Od czego zacząć? - Ervin - 17-11-2018 00:20

Nie tylko oglądanie reklam wchodzi w grę, ważne, żeby nie było to jakieś bardzo skomplikowane, żeby taki nowicjusz w tych sprawach jak ja mógł to ogarnąć.


RE: Od czego zacząć? - marek_____ - 17-11-2018 12:06

Zarobek na telefonie? Chyba tylko wypełnianie ankiet z tego co mi przychodzi do głowy, bo wszystko inne na fonie to katorga.


RE: Od czego zacząć? - EfectiveWork - 17-11-2018 12:59

Pytanie jest dość ogólne. Nie ma konkretnej recepty, oczywiście możesz skupić się na ankietach itp. Może się powtórzę ale na forum masz tyle pełnowartościowych działów i informacji, że z pewnością coś dla siebie znajdziesz. Pamiętaj tylko, że nawet te 100 zł wymaga pracy, nic Ci za same chęci nie wpadnie.


RE: Od czego zacząć? - Ervin - 17-11-2018 13:35

Ok, dzięki, sprawdzę sobie te ankiety. Mam jeszcze 3 pytania.
1. Czy na ankietach będę w stanie zarobić chociaż tę stówkę miesięcznie?
2. Jakie polecacie strony do wypełniania ankiet? Wiem, że najlepiej zarejestrować się na kilku stronach dlatego byłbym wdzięczny za podanie właśnie kilku stron.
3. Jakie najlepiej wybrać opcje w uzupełnieniu profilu, żeby dostawać jak najwięcej ankiet?


RE: Od czego zacząć? - szymeq - 17-11-2018 14:30

Ja polecałbym też wykonywanie zadań, tzw "tasków"
W moim temacie możesz dowiedzieć się więcej na ten temat:
https://zarabiam.com/Temat-spare5-com-Zarabiaj-na-wykonywaniu-prostych-zadan-159447


RE: Od czego zacząć? - marek_____ - 17-11-2018 14:45

Taski rzeczywiście lepsze niż ankiety, ale kolega pytał o pracę na telefonie, a tam nie da rady Smile.
Z ankietami jest taki problem, że żeby zarobić cokolwiek rozsądnego, to trzeba zarejestrować się w co najmniej kilkunastu panelach naraz, a i tak pierwsze zarobki mogą przyjść po 3-4 miesiącach. Przewertuj sobie dziennik Natinki, która się tym zajmuje od dawna, ewentualnie podpytaj ją, do których paneli warto się zapisać na start.

Jeszcze tak mi wpadło do głowy, że jakbyś się naprawdę uparł, to na telefonie da się pisać precle na Textbookers Tongue.