Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem z logowaniem na konto Adblast po rozpoczęciu konfiguracji wypłat - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Problem z logowaniem na konto Adblast po rozpoczęciu konfiguracji wypłat (/Temat-Problem-z-logowaniem-na-konto-Adblast-po-rozpoczeciu-konfiguracji-wyplat-159561)



Problem z logowaniem na konto Adblast po rozpoczęciu konfiguracji wypłat - WuPeDriver - 16-11-2018 23:03

Oto mój problem.

Nie mogę zalogować się na konto Adblast. Ostatni raz, gdy byłem zalogowany - rozpocząłem konfigurację konta do wypłaty środków. Nie skończyłem jej, tym samym nie wypłaciłem środków.
Po podaniu loginu i hasła wyskakuje błąd - błędne hasło. Więc zmieniam, lecz dalej to samo. Na konto Alternet loguję się normalnie, natomiast po przejściu z panelu Alternet do Adblast (widzę kwoty z Adblast) klikając "zarządzaj" wyskakuje okienko rejestracji.
Support nie odpowiada mimo wielu wiadomości, problem trwa już prawie dwa miesiące. Próbowałem na wszystkich przeglądarkach - nie działa. Nie ma już innych możliwości.

Spotkał się ktoś z Was z taką historią? Co robić?


RE: Problem z logowaniem na konto Adblast po rozpoczęciu konfiguracji wypłat - twardy - 16-11-2018 23:55

Supportu tam nie maja?


RE: Problem z logowaniem na konto Adblast po rozpoczęciu konfiguracji wypłat - WuPeDriver - 19-11-2018 08:41

Wygląda na to, że nie.


RE: Problem z logowaniem na konto Adblast po rozpoczęciu konfiguracji wypłat - Hybrid1990 - 04-06-2019 16:33

Pytaj tutaj:
https://zarabiam.com/Temat-Alternet-com-AdBlast-online-Revshare-matryce-portal-spolecznosciowy-155657

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.