Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Normalne usuwanie wiadomosci - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Normalne usuwanie wiadomosci (/Temat-Normalne-usuwanie-wiadomosci-159537)

Strony: 1 2


RE: Normalne usuwanie wiadomosci - radek0389 - 17-11-2018 21:52

Hmmm, dla ciebie irytujące są dodatkowe trzy kliknięcia... proponuję aby najpierw administracja zajęła się problemem wyświetlania "najnowszych" postów z 2011 r. a potem tym irytującym zagadnieniemBig Grin.


RE: Normalne usuwanie wiadomosci - Captain - 17-11-2018 22:02

Dużo więcej niż trzy. Mam wykupioną powiększoną skrzynkę (bez niej to bym musiał usuwać stare wiadomości co tydzień chyba albo dwa) i tego czyszczenia skrzynki trochę jest gdy już się zapełni.


RE: Normalne usuwanie wiadomosci - Admin - 18-11-2018 03:47

(17-11-2018 21:52)radek0389 napisał(a):  Hmmm, dla ciebie irytujące są dodatkowe trzy kliknięcia... proponuję aby najpierw administracja zajęła się problemem wyświetlania "najnowszych" postów z 2011 r. a potem tym irytującym zagadnieniemBig Grin.

A to już temat długoletni i utopiona masa pieniędzy Big Grin dłubało już 4 programistów php przepisując od nowa modyfikacje prostata, aspektów które muszą być uwzględnione jest cała masa. I 2 tygodnie temu rozpoczął kolejny który wspierał migracje SSL - gdzie efektu póki co brak. Prawda jest taka że aktualnie lepsza ta zbugowana wersja niż żadna przynajmniej dla mnie ale mnie również to bardzo irytuje. Jeśli czujesz się na siłach odpłatnie pomóc to zapraszam do kontaktu Wink

jutro jeszcze jedną wersję będę testować, jak się coś zmieni dam znać.