Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zapytanie o sprzedaż gier - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Zapytanie o sprzedaż gier (/Temat-Zapytanie-o-sprzedaz-gier-159530)



Zapytanie o sprzedaż gier - patrol34 - 15-11-2018 16:36

Witam na allegro od jakiegoś czasu zdarzało mi się kupić gry np. Forza Horizon 3 na pc za 5zł ale dostęp jest tylko singleplayer i po czasie multiplayer.

Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda sprzedaż tych kont do gier na steam/windows store itd.

Bo z tego co mi się wydaje można na tym jakiegoś grosza zarobić.
Moje pytanie brzmi czy ktoś z was zetknął się z takim czymś, posiada wiedzę na ten temat? Jak sprzedawać konto innym osobom aby mogły pobierać bez problemów.

Za wszelkie informacje z góry dziękuję.
Pozdrawiam


RE: Zapytanie - twardy - 15-11-2018 16:39

Kupujesz gre powiedzmy za 150zl, dodajesz ja do konta steam, sprzedajesz dostep do konta 100 osobom, mozna grac tylko w trybie offline.


RE: Zapytanie - patrol34 - 15-11-2018 17:02

(15-11-2018 16:39)twardy napisał(a):  Kupujesz gre powiedzmy za 150zl, dodajesz ja do konta steam, sprzedajesz dostep do konta 100 osobom, mozna grac tylko w trybie offline.

Czyli tryb rodzinny.
Czyli na dorobienie dobry pomysł?
Bo chciałbym coś dorobić i odciążyć rodziców i zarobić coś na studia bo nie cały rok został.


RE: Zapytanie - Captain - 15-11-2018 21:17

(15-11-2018 17:02)patrol34 napisał(a):  
(15-11-2018 16:39)twardy napisał(a):  Kupujesz gre powiedzmy za 150zl, dodajesz ja do konta steam, sprzedajesz dostep do konta 100 osobom, mozna grac tylko w trybie offline.

Czyli tryb rodzinny.
Czyli na dorobienie dobry pomysł?
Bo chciałbym coś dorobić i odciążyć rodziców i zarobić coś na studia bo nie cały rok został.

To stary sposób, kiedyś było o nim głośno. Jest to nielegalne i mogą być jakieś problemy, najbardziej prawdopodobne to zbanowanie konta Steam.


RE: Zapytanie - Gadulix - 17-11-2018 18:51

znajomy udostępniał mi bratu sam grał wujasowi i jego syn grał i nie było problemu ale na 50 + osób będzie ban pewny