Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kolejne podejście do zarabiania - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Kolejne podejście do zarabiania (/Temat-Kolejne-podejscie-do-zarabiania-159521)

Strony: 1 2 3


RE: Kolejne podejście do zarabiania - tomek7912 - 24-11-2018 09:47

@[mahuzz] jestem tego świadom jednak doszedłem do wniosku, że potraktuje tą stronę bardziej jako moją naukę z zagadnień seo i pozycjonowania niż jakieś tam realniejsze źródło dochodów. Uda się - fajnie, nie - trudno.

Cześć.
Taki piękny widok dzisiaj mnie przywitał Smile
[Obrazek: RldAUxq.jpg]

Niesamowite. Już myślałem, czy nie porzucić tej strony i nie zająć się czymś innym a tutaj coś takiego. Tylko 3 pozycje i to tylko jedna w te top 15, jednak motywuje to wystarczająco. Wiem, że pozycje te mogą teraz skakać jak głupie, ale każdy widok będzie lepszy niż te >200 Big Grin

Jak napisałem Mahuzz'owi, zmieniłem całkowicie podejście do tego projektu i nie zależy mi w tym przypadku na dochody co raczej sam efekt i to co z niego wyciągnę. Wiedza, którą już przyjąłem z zakresu seo myślę, że jest całkiem spora a jeszcze sporo pracy przede mną. Zobaczymy.

Cześć Big Grin


RE: Kolejne podejście do zarabiania - EfectiveWork - 24-11-2018 15:12

Świetnie że zaczyna coś się dziać ! Teraz tylko jeszcze mocniej działać !


RE: Kolejne podejście do zarabiania - tomek7912 - 01-12-2018 11:27

Ostatnio stronę polinkowałem na forach, dałem jej kilka dni luzu i dzisiaj zacząłem kolejne kroki.
Teraz mam zamiar postawić kilka stron zapleczowych, następnie porozrzucam jeszcze trochę linków po sieci, a może kupie jakiś pakiet z seoclerks, zobacze. No i oczywiście więcej treści wypadałoby dołożyć Wink
Efekty są i to się liczy Big Grin. Serpy coraz wyżej, mam nadzieje, że do TOP 10 uda mi się te najważniejsze w miarę szybko wybić.
[Obrazek: CwN1TGT.jpg]


RE: Kolejne podejście do zarabiania - tomek7912 - 16-12-2018 15:35

Ostatnio u mnie znaczne spadki w pozycjach, najwyższa jest na ok. 20 pozycji. Cały czas próbuję linkować stronę, buduje aktualnie blogi zapleczowe, które także zaczynam linkować. Powoli ale idzie Smile. A, i wie ktoś może jak długo, średnio indeksują się backlinki? Wszelkie "backlink checkery" pokazują mi jak na razie kilka wyników.


RE: Kolejne podejście do zarabiania - azzaz - 16-12-2018 16:53

To zależy od tego gdzie są umieszczane i jak mocno są podlinkowane strony na których te backlinki są robione. Robot google musi na nie jakoś trafić zanim je przebada. Sam co jakiś czas wrzucam wszystkie backlinki tutaj i się indeksują dobrze http://gindex.me/ możliwość indeksowania chyba 5k linków tutaj kosztuje 16zł więc tanio, a działa. Czasem jak coś się do tygodnia nie zindeksuje to wrzucam jeszcze raz do indeksera.


RE: Kolejne podejście do zarabiania - tomek7912 - 02-01-2019 18:33

Hej. U mnie powoli do przodu Smile. Jak mi doradził Azzaz, nabyłem sobie pakiet od gindex.me. Dzisiaj wrzuciłem pierwsze linki do indeksera i na dniach mam zamiar cały czas linkować stronę. Jakieś ciekawsze efekty już się pojawiają, jedna fraza wskoczyła na czwartą pozycje i jakiś czas się już trzyma. Jednak celuję teraz tylko w to by główna frazę wbić przynajmniej do TOP 10 i zająć się jakimiś ambitniejszymi projektami. Mam nadzieje, że uda się to zrobić w niedługim czasie.


RE: Kolejne podejście do zarabiania - azzaz - 03-01-2019 04:04

W SEO ważne, żeby powoli, konsekwentnie, cały czas robić swoje, a efekty będą choć na początku sełowania, kiedy po kolei się testuje co i jak robić, żeby pozycja strony rosła raczej rzadko te efekty są szybkie Wink


RE: Kolejne podejście do zarabiania - tomek7912 - 25-01-2019 10:54

Po krótkiej przerwie wróciłem do pracy nad stroną. Pozycje za bardzo się nie zmieniły, na wzrosty liczę po podlinkowaniu strony w wygasłych tumblerach, które zakupiłem w ostatnim czasie. Linkuję od ostatnich dwóch dni by wyglądało to w miarę naturalnie. Dzisiaj myślę, że skończę, zaktualizuje stronę o nową treść i jak starczy czasu to podlinkuje ją trochę w komentarzach na stronach informacyjnych/blogach. Mam nadzieje, że wpłynie to pozytywnie na pozycje strony.


RE: Kolejne podejście do zarabiania - Czaq - 25-01-2019 13:06

Powodzenia Wink Na stronach w których walczysz o wyniki masz już podpięte jakieś programy partnerskie? Czy bardziej zamierzasz korzystać z Google Adsense?


RE: Kolejne podejście do zarabiania - tomek7912 - 25-01-2019 14:34

(25-01-2019 13:06)Czaq napisał(a):  Powodzenia Wink Na stronach w których walczysz o wyniki masz już podpięte jakieś programy partnerskie? Czy bardziej zamierzasz korzystać z Google Adsense?
Pod stronę poepięty jest file locker, ale nie liczę w tym przypadku na zarobek. Jest to moja pierwsza pozycjonowana strona, zakładając ją dopiero zaczynałem z seo więc traktuje ją jako test. Następne projekty, które mam już w głowie będą nastawione typowo pod zarabianie.