Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kolejne podejście do zarabiania - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Kolejne podejście do zarabiania (/Temat-Kolejne-podejscie-do-zarabiania-159521)

Strony: 1 2 3


Kolejne podejście do zarabiania - tomek7912 - 14-11-2018 18:21

Witajcie!

Jest to mój drugi dziennik na forum, pierwszy był oparty głównie na akcjach i PPI, które promowałem na YT i był moimi początkami jeśli chodzi o typowy "earning" internetowy. Ciągnięcie go dalej raczej nie miało sensu, akcje i ankiety powoli sobie odpuszczam i chcę się skupić na czymś bardziej ambitnym. I czymś co faktycznie przyniesie mi jakiś zysk, powiedzmy "pasywny".

Dziennik będzie także próbą, którą przekładałem zdecydowanie zbyt długo. Konkretnie zarabiać mam zamiar na własnej stronie i SEO, obmyśliłem sobie niszę i mam określony czas na zrealizowanie projektu. Czas ten taki długi nie jest więc będzie to dodatkowa motywacja.

W czasie pomiędzy pierwszym dziennikiem a tym coś tam sobie dorabiałem, głównie na akcjach. Próbowałem też stawiać jakieś strony i zapełniać je treścią jednak zawsze zwlekałem z tym nieszczęsnym seo... Jakoś mi się ta czynność zawsze wydawała strasznie nudna.

Jak pisałem, zarabiać będę na stronie jedno-niszowej. Prowadzona będzie w formie bloga, na którym zamieszczę kilka postów składających się z ok. 1000 - 1500 znaków. Co do monetyzacji to jeszcze nie jestem pewien, chciałem wykorzystać mojego ulubionego Cinstaller'a jednak jeżeli strona targetowana będzie pod Polskę to mija się to kompletnie z celem. Więc jeszcze się muszę zastanowić, może jakieś PPA, lub już te suby od których kiedyś tak się broniłem. Zobaczymy.

Już wczoraj zakupiłem domenę, dzisiaj podepnę ją pod hosting i dokończę swój plan seo. W krokach rozpisuje tam sobie najważniejsze zagadnienia i czynności. Po ukończeniu go przystępuje do akcji Big Grin. Warto dodać, że jest to mój debiut z seo ale mam nadzieje, że się uda.


RE: Kolejne podejście do zarabiania - Olszi - 14-11-2018 21:39

Powodzenia Wink


RE: Kolejne podejście do zarabiania - szymeq - 14-11-2018 23:22

Powodzenia życzę Smile


RE: Kolejne podejście do zarabiania - Bartezx1997 - 15-11-2018 00:45

Powodzenia Big Grin


RE: Kolejne podejście do zarabiania - azzaz - 15-11-2018 12:29

Powodzenia Big Grin Jeżeli nie masz pomysłu na monetyzację na blogu to poza typowymi ofertami i promowaniem ich zawsze można też dodać reklamy typu adsense czy escape ad.


RE: Kolejne podejście do zarabiania - marek_____ - 15-11-2018 12:58

Może program partnerski Ceneo lub coś podobnego, zanim AdSense zaakceptuje? W tym PP jest fajne to, że płacą nie tylko za zakup, ale nawet za samo przejście odwiedzającego do jakiegoś sklepu, z tego co czytałem.


RE: Kolejne podejście do zarabiania - Patek - 15-11-2018 13:05

Wytrwałości i powodzenia Lol


RE: Kolejne podejście do zarabiania - ivandzms - 15-11-2018 13:13

Powodzenia Big Grin Spinaj poślady, bo czasami seo daje bardziej w kość niż uszczęśliwia. Swoją drogą, nisza chyba niezbyt konkurencyjna skoro stawiasz na kilka artów po 1000-1500 znaków? Ja u siebie też stawiam na taką ilość, ale w przeliczeniu na wyrazy :o


RE: Kolejne podejście do zarabiania - tomek7912 - 15-11-2018 17:53

Dziękuję wszystkim, za odzew. Co do podanych rad, nie skorzystam. Tworzę bloga skierowanego pod konkretny produkt, chciałbym wypozycjonować go do jakichś konkretnych pozycji przez najbliższy miesiąc - dwa, potem szkoda byłoby na tę niszę czasu.

Mam nadzieje, że mi się uda Smile. Z dzisiejszego dnia jestem zadowolony, postawiłem kilka sociali, dostosowałem bloga i dodałem pierwszy post. Jutro mam w planach utworzenie kolejnych profili, linkowanie między nimi i zoptymalizowanie strony. Jeszcze dziś wieczorem poczytam sobie trochę na temat seo.


RE: Kolejne podejście do zarabiania - mahuzz - 15-11-2018 18:30

Cytat:chciałbym wypozycjonować go do jakichś konkretnych pozycji przez najbliższy miesiąc - dwa

Nie odbierz tego źle, ale jeśli dobrze wyczytałem - to nowa strona. A to znaczy że może być, a raczej będzie bardzo, bardzo ciężko. Da się, ale nie przesadzaj. Cierpliwości Wink

Trzymam kciuki!