Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Sprzedam] Poradnik jak dostać się na restock UW/Shop. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Sprzedam] Poradnik jak dostać się na restock UW/Shop. (/Temat-Sprzedam-Poradnik-jak-dostac-sie-na-restock-UW-Shop-15950)



[Sprzedam] Poradnik jak dostać się na restock UW/Shop. - Liberator - 01-11-2010 15:21

Nazwa poradnika: Jak wejść na shopowy restock, a się nie narobić !
Autor poradnika: ja + informacje z talkprizes.com
Cena: 0.50 PLN !!!
Sposób zapłaty: Paypal
Kontakt ze mną: Priv Lub Temat

Co tu się rozpisywać, sposób łatwy przyjemny za niewielką cenę.

Zapraszam do kupna Tongue

Pozdro


RE: [Sprzedam] Poradnik jak dostać się na restock UW/Shop. - Killer - 01-11-2010 15:24

oO ale sie narobilo tematów , jestes nowicjuszem, więc pewnie jakiś fikcyjny ten Twój pomysł,

jeśli będę mogł powiedzieć znajomym to zaplace jesli nie to prosiłbym o wysłanie próbki tematu w celu potwierdzenia wiarygodności.


RE: [Sprzedam] Poradnik jak dostać się na restock UW/Shop. - Liberator - 01-11-2010 15:26

jak zapłacisz to będziesz mógł, paypala daje na prywatnej wiadomości


RE: [Sprzedam] Poradnik jak dostać się na restock UW/Shop. - Killer - 01-11-2010 15:33

kasa wyslana
poradnik otrzymany
dzieki - skoro pozwoliles na podzielenie sie ze znajomymi tak wiec zamieszczam info tutaj:

http://www.zarabiam.com/showthread.php?tid=15956


RE: [Sprzedam] Poradnik jak dostać się na restock UW/Shop. - paskur - 01-11-2010 15:34

Już nic z tego Smile Sposób na otwartym forum już umieszczony. ( nie ja )


RE: [Sprzedam] Poradnik jak dostać się na restock UW/Shop. - olaaaxpp - 01-11-2010 15:50

Gratuluję pomysłowości Smile
Teraz każdy zacznie z tego korzystać zapewne a ja pisałam tyle razy, że im więcej osób z tego korzysta tym większa szansa na to, że Lockerz coś z tym zrobi.

A Lockerz już kombinuje, ponieważ anulacji nie dostaniecie, wszystkie paczki zostają wysyłane.
Wink


RE: [Sprzedam] Poradnik jak dostać się na restock UW/Shop. - Killer - 01-11-2010 17:01

zapewne boli Cie ze dzieki liberatorowi juz nie zarobisz nic Wink

ale jasne najlepiej odradzić ^^


zamykam


[Sprzedam] Poradnik jak dostać się na restock UW/Shop. - Roben - 30-07-2012 11:19

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.