Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Praca dla starszej osoby - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Praca dla starszej osoby (/Temat-Praca-dla-starszej-osoby-159495)

Strony: 1 2


Praca dla starszej osoby - Agenem - 13-11-2018 01:52

Jaką metodę zarabiania moglibyście polecić dla starszej kobiety w wieku 63 lat, która chciałaby dorobić trochę grosza do emerytury ? Nie jest biegła, jeśli chodzi o obługę komputera, ale wiele jest w stanie się nauczyć, jestem w stanie jej pomóc. Cechuje ją jednak systematyczność i wytrwałość. Czy na przykład wypełnianie ankiet ma sens i da się na tym zarobić ?


RE: Praca dla starszej osoby - Xanter98 - 13-11-2018 02:21

Copywriting?


RE: Praca dla starszej osoby - zaklinakase - 13-11-2018 02:35

Zacznijmy od tego, na czym się ta Kobieta zna oraz czy posiada jakieś umiejętności?


RE: Praca dla starszej osoby - Agenem - 13-11-2018 03:51

(13-11-2018 02:35)zaklinakase napisał(a):  Zacznijmy od tego, na czym się ta Kobieta zna oraz czy posiada jakieś umiejętności?

Myśleliśmy co mogła by robić w domu, czy ewentualnie poza nim (bo jest zdrową osobą). Z zawodu jest laborantką, chemiczką ze średnim wykształceniem, jednak krótko w nim pracowała, zajęła się domem i przez pewien czas pomagała Ojcu w zakładzie fotograficznym. Od wielu lat opiekuje się dziećmi, jednak pracodawca obecnie zaczyna coraz mniej wzywać ją do pomocy, a znalezienie innej, podobnej pracy w tym wieku jest coraz trudniejsze. Przeglądnąłem mniej więcej sposoby zarabiania jako copywriter, widzę że jest opcja pisania precli z czym mogła by sobie poradzić, jednak z redagowaniem złożonych tekstów reklamowych mogła by mieć trudności, trzeba jednak znać nieco trendy i różne sztuczki. Wiem, że kiedyś było też coś takiego jak przepisywanie tekstów.

Wiele rzeczy mogę jej wytłumaczyć i pomóc. Samemu pracuję nad jakimś systemem reklamy w którym mógłbym zwiększyć zasięg własnej działalności i przy okazji też zareklamować Mamę, jednak dopiero zaczynam.


RE: Praca dla starszej osoby - lever - 13-11-2018 07:52

wydaje mi się, że wypełnianie ankiet jest jak najbardziej okej skoro cechuje ją cierpliwość i systematycznośćBig Grin


RE: Praca dla starszej osoby - Czaq - 13-11-2018 09:29

Moim zdaniem jeśli mowa o możliwej systematyczności to najlepszą opcją będzie po prostu świadczenie usług typu copywriting.
Aczkolwiek wszystko zależy od umiejętności danej osoby bo równie dobrze w tym wieku można zarabiać na innych metodach.


RE: Praca dla starszej osoby - rachman - 13-11-2018 13:25

Jako dorosła może robić prawie wszystko - z mniejszym lub większym sukcesem. Pokaż jej pisanie precli, ankiety (w dziennikach dziewczyna opisuje dobrze tą metodę), niech poreklamuje lub sobie założy parę kont bankowych za prowizję (w poradnikach jest mój darmowy), niech popatrzy jak wygląda marketing szeptany, zakładanie nowych kont na fejsie lub maili itp.


RE: Praca dla starszej osoby - Captain - 13-11-2018 19:33

Niestety ale brutalna prawda jest taka, ze jak nie jest biegła w komputer to w necie zarobi marne grosze niewspółmierne do nakładu pracy. Bo raz, ze tutaj bez dużych umiejętności ciężko coś konkretnego zarobić, a dwa, że we wszystkim jest taka konkurencja, iż trzeba być w danej rzeczy bardzo dobrym aby się wybić.
A na ankietach które pare osób tutaj poleca zarabia się grosze.

Musicie poszukać dla niej czegoś po za internetem.


RE: Praca dla starszej osoby - marek_____ - 13-11-2018 19:44

Copywriting lub marketing szeptany na początek moim zdaniem (serwisy typu Textbookers, Goodcontent i Brandle).


RE: Praca dla starszej osoby - Bartezx1997 - 13-11-2018 19:48

precle na textbookers