Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
E-mail firmowy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: E-mail firmowy (/Temat-E-mail-firmowy-159489)



E-mail firmowy - mumminos - 12-11-2018 17:14

Jak w temacie, ktoś zna jakieś darmowe, lub tanie? Ewentualnie strony z możliwością założenia skrzynki e-mail z domeną .co, .eu itp. Chodzi o to, iż OLX usuwa moje ogłoszenia ponieważ nie są dodane z "firmowego e-maila" Pozdro;p


RE: E-mail firmowy - Lords - 12-11-2018 17:16

Ja zazwyczaj kupuje domenę na az.pl (nie mam czasu teraz sprawdzać ale bardzo często mają rok lub 2 za darmo).


RE: E-mail firmowy - Ascoran - 12-11-2018 17:17

Własna domena za 0zł na rok, nie ma za co
Jeszcze nigdy OLX nie dawaliło mi się do gmaila, no ale cóż


RE: E-mail firmowy - Nikola Tesla - 12-11-2018 17:17

Kup sobie domenę za dyszkę, podepnij pod jakiegoś hostingera i załóż własnego maila.
I nie wiem dlaczego używasz mojego zdjęcia profilowego?


RE: E-mail firmowy - Damian0820 - 12-11-2018 21:56

(12-11-2018 17:17)Nikola Tesla napisał(a):  Kup sobie domenę za dyszkę, podepnij pod jakiegoś hostingera i załóż własnego maila.
I nie wiem dlaczego używasz mojego zdjęcia profilowego?
Twojego? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


RE: E-mail firmowy - mumminos - 13-11-2018 14:18

(12-11-2018 17:17)Nikola Tesla napisał(a):  Kup sobie domenę za dyszkę, podepnij pod jakiegoś hostingera i załóż własnego maila.
I nie wiem dlaczego używasz mojego zdjęcia profilowego?


Jestem totalnie zielony w tym, jakiś poradnik cos? Big Grin


(12-11-2018 17:17)Ascoran napisał(a):  Własna domena za 0zł na rok, nie ma za co
Jeszcze nigdy OLX nie dawaliło mi się do gmaila, no ale cóż


chodzi Ci o mail np. [email protected]?


RE: E-mail firmowy - Gremquen - 13-11-2018 14:59

Wchodzisz np na az.pl . Jak jest promka to bierzesz domenę twojawlasnanazwaxyz.pl za 0zl za rok


Potem wchodzisz na hostinger i rejestrujesz darmowe konto hostingowe, podpinasz je z domeną (może mają gdzieś jakiś poradnik, jak nie to pisz PW), potem na hostingerze tworzysz konto pocztowe np [email protected] i lecisz z tematem Smile


RE: E-mail firmowy - rachman - 03-03-2019 23:10

(03-03-2019 20:15)martunaa napisał(a):  Przy okazji firmy to polecam zerknąć na link usunięty i poczytać trochę o tym jak utrzymać obsługę klienta na najwyższym możliwym poziomie. Nic to Was nie kosztuje, a z pewnością jeszcze na tym zyskacie Smile
WTF? Exclamation


RE: E-mail firmowy - pmarek - 15-03-2019 11:35

To fakt, podepnij sobie pod domenę Wink sprawa załatwiona.