Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Cheetah Keyboard - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Cheetah Keyboard (/Temat-Cheetah-Keyboard-159484)



Cheetah Keyboard - Ervin - 12-11-2018 13:31

Cheetah Keyboard to klawiatura, dzięki której możemy zarabiać już na samym pisaniu na naszym smartfonie. Jednak najwięcej zarabia się w tej apce na oglądaniu reklam. Ja korzystam z tej apki około miesiąca i już zleciłem do wypłaty razem 10$, a kolejne 5$ za niedługo znów będę mógł zlecić. Z moich obserwacji wynika, że tygodniowo przy niewielkim wysiłku można te 5$ zarobić, co myślę, że jest bardzo dobrym wynikiem. Wypłaty od 5$ przez PayPal. Można zarabiać jeszcze ściągając motywy do klawiatury (5 motywów dziennie - 0.07$ dziennie można zarobić za samo ściąganie motywów), granie w gry, czytanie wiadomości, granie w koło fortuny no i oczywiście pisanie na naszej klawiaturze na smartfonie. Dodatkowo niedawno Cheetah Keyboard wprowadził dodatkową możliwość zarobku za polecanie (od 0.1$ do aż 5$ za jednego użytkownika, cena jest losowana), na dodatek nie zarabia tylko polecający, ale też nowy użytkownik, który zainstaluje apkę z reflinka! Myślę więc, że naprawdę warto.

https://play.google.com/store/apps/details?id=panda.keyboard.emoji.theme

Czystego linku niestety nie mam, ale apkę można znaleźć w sklepie play.


RE: Cheetah Keyboard - Matoro132 - 12-11-2018 17:18

Gdzie znajde w aplikacji reflinka?


RE: Cheetah Keyboard - skylones - 12-11-2018 19:34

Masz dowód wypłaty?
Edit: ogółem bardzo dobra aplikacja, mam narazie 1.10$, jak jest wypłacalna to super!


RE: Cheetah Keyboard - snajper520 - 13-11-2018 12:48

Ja mam takie podejrzenie, skąd wiecie że to nie jest zwykły keylogger? Możliwe że rejestruje strony na jakie wchodzicie i podajecie wprost na tacy hasła do kont bankowych, profili społecznościowych itd. Oni mogą mieć znacznie większe korzyści niż wam wypłacą.


Cheetah Keyboard - Mantyy - 13-11-2018 22:46

nie polecam, moj kolega wyplacil w lipcu i wciaz nie otrzymal

zarobki sa smieszne i tak strata czasu

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka


Cheetah Keyboard - Hybrid1990 - 01-06-2021 12:48

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.