Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PŁACI]BuxIt.org,niedawno wystartował,szybkie wypłaty. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [PŁACI]BuxIt.org,niedawno wystartował,szybkie wypłaty. (/Temat-PLACI-BuxIt-org-niedawno-wystartowal-szybkie-wyplaty-15948)



[PŁACI]BuxIt.org,niedawno wystartował,szybkie wypłaty. - Wizygran - 01-11-2010 15:07

BuxIt.org startuje z wypłatami prawie instant.

Balance zostały usunięte,10 centów bonusu dostałem ja,jak i chyba wszyscy użytkownicy.

Mail od admina:

Ang.:

Cytat:Hey,

we are glad to announce that we were just able to upload the new version of BuxIt which includes instant payments. Instant payments can be requested if you have reached one dollar or more than one dollar. Due to many difficult circumstances we faced we are glad to tell you that this cashout limit will last for the next few weeks!
We also gave everyone a ten cent bonus, which will help you reach the cahout limit even faster. We hope you do enjoy it.

With the launch of this version we also implemented many new features like nice statistics in the \"My Account\" section. You can also post success stories with one click. Just give it a try.

Thank you,
BuxIt.org Team


Pol.: (użyto tłumacza,ale myślę,że jest to zrozumiałe)

Cytat:Hej, cieszymy się ogłosić, że mogliśmy właśnie przesłać nową wersję BuxIt, który obejmuje natychmiastowe zapłaty. O natychmiastowe zapłaty mogą prosić jeśli doszedłeś do jednego dolara albo więcej niż jeden dolar. Z powodu wielu trudnych okoliczności stanęliśmy przodem cieszymy się powiedzieć ci, że to cashout limit będzie trwać przez parę następnych tygodni! Również daliśmy każdemu dziesięć premia centa, która pomoże ci dochodzić cahout ograniczać nawet szybciej. Mamy nadzieję, że lubisz to. Z wprowadzeniem na rynek tej wersji również wprowadziliśmy w życie wiele nowych cech jak miła statystyka w \ "moje Konto\" część. Możesz również poczta sukcesy życiowe z jednym klikają. Właśnie próbować. Dziękuję, BuxIt.org Team


Reflink: http://buxit.org/signup.php?ref=wizygran Heart

Czysty link: http://buxit.org/ :s

Dowód wypłaty (w 7 godzin): 2

[Obrazek: 2rypnqr.jpg]

Jestem z konkurencyjnego forum,jestem spokojny i miły,dlatego też możecie mi zaufaćSmile



Dokładniejsze info:


Za klik dostajemy: 0,01$

Kliki refa: 0,007$

Wypłata: 1$

Reklam dziennie: Zazwyczaj 4,czasem 3 lub 5-6.



RE: [PŁACI]BuxIt.org,niedawno wystartował,szybkie wypłaty. - Mataz - 01-11-2010 17:57

Ile za klik za poleconego ?
Lepiej edytuj ...


RE: [PŁACI]BuxIt.org,niedawno wystartował,szybkie wypłaty. - Wizygran - 01-11-2010 18:09

Na końcu zostało dodane to info,a żebyś nie musiał nawet patrzeć,to od razu mówię,że jest to aż 0,007$ za klik poleconego.


[PŁACI]BuxIt.org,niedawno wystartował,szybkie wypłaty. - DDK - 23-02-2012 18:28

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.