Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Spekulacja na CFD - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Spekulacja na CFD (/Temat-Spekulacja-na-CFD-159461)



Spekulacja na CFD - Trader001 - 11-11-2018 14:20

Witam,

Mam 23 lata, handlem na CFD (contracts for difference) interesuję się od 2014 roku z przerwami czasami trwającymi kilka miesięcy, rok itp.
Będę prowadził swój dziennik i wrzucał tutaj zagrania. Konto real, wpłacone jest 100EUR, w następnym tygodniu dojdzie 900EUR (zależy kiedy dojdzie przelew, brok jest z innego kontynentu), razem będzie koło 1000EUR na balance.

Na dzień dzisiejszy 19EUR na plus. Tutaj otwierałem duże pozycje jak na ten depozyt, teraz lot jest zmniejszony i gra będzie bardziej z zachowaniem money management.

Będę starał się wrzucać podsumowania co jakiś czas, strategia jest bardziej na ruchy swingowe (czyli bardziej long term) dlatego częstotliwość podsumowań może być niska.

Pozdrawiam
Trader001 Smile

[Obrazek: 181111-screen-zarobek.jpg]

[Obrazek: 181111-screen-statement.jpg]


RE: Spekulacja na CFD - headhunterz - 11-11-2018 15:45

znasz moze brokera ktory daje bonus na start? tak zeby mozna bylo handlowac za gotowke, ale bez wlasnego depozytu na poczatku.


RE: Spekulacja na CFD - Trader001 - 11-11-2018 15:58

Ogólnie to jakiś rok temu wiem że taki bonus darmowy bez konieczności wpłaty oferował broker XM dla nowych klientów, i to było 30USD, natomiast warunek jaki trzeba było spełnić to zrobić określony obrót na tym koncie i wtedy można było wypłacić ten bonus (o ile się nie mylę). Czy teraz też to oferują? nie wiem. Można wpisać w google "No deposit free bonus forex" i wyskoczą pewnie tego typu promocje.

Ogólnie dla małych depozytów typu 100-200PLN to można sobie tradować, ale proponuję konto typu micro (miniloty 1 Lot = 1 000 jednostek waluty bazowej). Takie konto np. oferuje właśnie XM. Ja kiedyś miałem taki depozyt właśnie u w.w. brokera i na koncie micro do tego jakieś bonusy dostałem ale bonusu nie mogłem wypłacić tylko zyski.

plus500 chyba też coś takiego oferował.


RE: Spekulacja na CFD - Trader001 - 14-11-2018 17:37

Pozamykałem kilka operacji.

aktualnie:

[Obrazek: 181114-scree-zarobek.jpg]

[Obrazek: 181114-screen-statement.jpg]

pozdrawiam
Trader001


RE: Spekulacja na CFD - Trader001 - 15-11-2018 19:54

Aktualizacja:

pozamykałem dziś sporo pozycji, podsumowując od początku konta 71EUR na plusie (304PLN).

aktualnie w pozycjach otwartych mam 0.04 lota, poziom zabezpieczenia 18377%.

[Obrazek: 181115-screen-statement.jpg]

Ta kreska pionowa na statemencie to wpłata 892EUR (doszedł przelew).

Z poważaniem
Trader001 Smile


RE: Spekulacja na CFD - Obamakiller - 16-11-2018 13:31

Jakiej strategi używasz?