Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik AdSense - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik AdSense (/Temat-Dziennik-AdSense-159450)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Dziennik AdSense - marek_____ - 11-11-2018 22:38

Wow, nie wiedziałem, że jest szansa by AdSense zaakceptowało ledwie 2 tygodniową stronę, nieźle Smile.
A nie wiesz może, czy po zaakceptowaniu pierwszej każdą kolejną też trzeba zgłaszać do akceptacji, czy można ją już dołączyć do programu "automatycznie"?
I tak z ciekawości, bo pisałeś, że wyciągasz z tej stronki średnio 6 zł dziennie, z jakiej ilości unikalnych użytkowników dziennie masz te 6 zł?


RE: Dziennik AdSense - kochamkesz - 12-11-2018 07:36

@tomek7912 nie lubię typowego blogowania, skupiam się na stronach, które kończę w 100% i później tylko pilnuję serpów Wink

@marek później można dodawać strony z automatu, co do uu i $ to wszystko zależy też od umiejscowienia reklam ale i w dużej mierze "jakie" reklamy nam się wyświetlają. Czasami mam klik za ok 1,5zł a czasami za 0,20zł. Średnio wychodzi coś ok 35gr za klik w moim przypadku na tej jednej stronie. pn-pt ok 1000uu dziennie | weekend ok 1400uu, z czego 40-45% tych uu to są osoby, które są "stałymi bywalcami". Strona nie jest jeszcze w topkach, a z tego co analizowałem to jak tam trafi to ruch zwiększy się do ok 10000uu czyli gdyby tak było to powinienem z tej jednej wyciągać ok 60zł/dziennie. Jak będzie się okaże Big Grin

Wczoraj postawiłem nową stronę, wykupiłem domenę, SSL, pełna optymalizacja motywu i dodanie searchconsole, analytics i wybranie keywordów. Teraz pozostało zapełnić contentem i brać się za SEO.

Do istniejącego projektu dorzuciłem 10 postów.


[Obrazek: 1.jpg]


RE: Dziennik AdSense - kochamkesz - 13-11-2018 16:57

Posiedziałem jeszcze troszkę nad PageSpeedInsights i wyszlo coś takiego :

[Obrazek: psi.png]

Optymalizacja na 100% po dodaniu contentu oraz wstawieniu reklam.
Pamiętajcie aby atakować konkurencję od ich najsłabszego punktu
Smile

[Obrazek: 1.jpg]


RE: Dziennik AdSense - kochamkesz - 14-11-2018 16:12

[Obrazek: 1.jpg]

Jak widać są wahania, o których wspominałem wcześniej Lol Dziś uzupełniłem nową stronę o 20% contentu, łącznie 5 postów po 500 znaków każdy. Mam nadzieję, że uda mi się ją dokończyć w tym tygodniu i zacząć pozycjonować. Strona, która w tej chwili zarabia leży sobie i czeka na powrót mojej weny Big Grin Łącznie 1400 postów co stanowi 40% całości dało się niestety we znaki przez ostatnie miesiące. Aktualnie pozycje wahają się w TOP 10 ze wskazaniem na pierwszą piątkę Wink

Jutrzejszy zarobek nie będzie taki kolorowy Undecided Buduję sklep dla znajomej i chcąc skonfigurować domenę pomyliłem z moją moneysite, wyszedłem z konfiguracji jednak nie zauważyłem w porę, że wywaliło mi DNSy. Po kilku godzinach się skapowałem i poprawiłem jednak do tej pory jeszcze nie weszły zmiany facepalm No nic oby jutrzejszy dzień był lepszy. Do następnego !


RE: Dziennik AdSense - dandun1 - 19-11-2018 21:01

Ładnie to wygląda, powodzenia Wink


RE: Dziennik AdSense - kochamkesz - 20-11-2018 19:26

Heja wszystkim Huh

Ostatnio troszkę zaniedbałem swoje internetowe projekty na rzecz budowy sklepu, o którym wspominałem w ostatnim poście. Udało mi się już go skończyć i jestem w pełni zadowolony ze swojej pracy ( właściciel też ) Lol

A ostatnie 7 dni wyglądają tak :

[Obrazek: 1.jpg]

Stronka, wróciła do żywych ( post wyżej ) i ma się dobrze Smile Do następnego, a ja biorę się za dodawanie contentu Rolleyes


RE: Dziennik AdSense - nasgaroth - 21-11-2018 09:07

Poczekaj, bo nie wiem czy dobrze rozumiem. Masz 1400 postów na stronie i zarabia Ci to około 20 PLN dziennie, tak? Jaki masz ruch z tych postów, bo jeśli rozumiem dobrze to bardzo kiepski jest to wynik. Zależy jeszcze w jaka nisze uderzasz, ale wydaje mi się, że możesz robić coś nie do końca tak jak powinno - może ustawienie reklam w postach, ui szablonu, za dużo reklam na stronie. Jestem przekonany, że 100wka dziennie mogłaby spokojnie pęknąć przy takiej ilości treści.


RE: Dziennik AdSense - kochamkesz - 21-11-2018 17:07

Dokładnie strona, która w tej chwili zarabia ma 1400 postów. Dziennie wchodzi średnio 1200 osób, które generują średnio 2500 - 3000 wyświetleń strony. Próbowałem, zmieniałem położenie i więcej chyba nie wyciągnę. CTR wychodzi w granicy 1,20%. Szablon dostosowuje się do mobile i do desktop perfekcyjnie. Ruch mam właśnie podzielony 50%/50% więc nie mogłem tego przeoczyć. Wiem jedno, że przy tej ilości contentu, a jest to ok 50% gdybym zamiast 3-5 pozycji miał TOP 1-2 ruch zwiększył by się dziesięcio krotnie. I w to celuję w najbliższej przyszłości + rozwijanie drugiego projektu pod adsense.


RE: Dziennik AdSense - marek_____ - 21-11-2018 19:13

Aż 1400 postów? Jak długich? Sam pisałeś, czy zlecałeś copywriterom?


RE: Dziennik AdSense - nasgaroth - 21-11-2018 20:38

(21-11-2018 17:07)kochamkesz napisał(a):  Dokładnie strona, która w tej chwili zarabia ma 1400 postów. Dziennie wchodzi średnio 1200 osób, które generują średnio 2500 - 3000 wyświetleń strony. Próbowałem, zmieniałem położenie i więcej chyba nie wyciągnę. CTR wychodzi w granicy 1,20%. Szablon dostosowuje się do mobile i do desktop perfekcyjnie. Ruch mam właśnie podzielony 50%/50% więc nie mogłem tego przeoczyć. Wiem jedno, że przy tej ilości contentu, a jest to ok 50% gdybym zamiast 3-5 pozycji miał TOP 1-2 ruch zwiększył by się dziesięcio krotnie. I w to celuję w najbliższej przyszłości + rozwijanie drugiego projektu pod adsense.

Jeśli masz ochotę to odezwij się do mnie na PW, może będę mógł coś poradzić.