Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Aktywne dorabianko do wypłaty :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Aktywne dorabianko do wypłaty :) (/Temat-Aktywne-dorabianko-do-wyplaty-159445)

Strony: 1 2 3 4 5 6


Aktywne dorabianko do wypłaty :) - szymeq - 10-11-2018 13:00

Dziennik Pracy - Szymeq

Witajcie! Postanowiłem założyć dziennik pracy, gdyż po długim czasie ponownie wracam do zarabiania przez internet. Nie było mnie w tych klimatach od ponad pół roku, przez wakacje pracowałem w McDonald's i udało się trochę dorobić, ale ponownie umowę dostanę dopiero w lutym i do tego czasu chcę zarobić jakiś w miarę sensowny piniądz w internecie. Moim głównym pomysłem i planem na osiągnięcie moich planów jest wykonywanie tasków/akcji oraz ewentualnie wsparcie się jakimiś buxami, skracaniem linków itp. - zobaczymy.

Serwisem, w którym "pracuje" od kilku dni jest Spare5 które oferuje wykonywanie prostych zadań w zamian za gotówkę. Z początku musiałem robić tutoriale - poradniki oraz qualifiery - zadania kwalifikujące. Nie dawałem temu wysokich szans, aczkolwiek, jak się okazuje, gotówkę faktycznie da się na tym zarobić i to nie taką małą.

Moje zarobki (Stan na 10.11.2018)
Zarobki na taskach (Spare5) 10.23 USD / 38.69 PLN
Wypłacone ze Spare5 1.37 USD / 5.18 PLN

Wątek postaram się aktualizować jak najczęściej, najchętniej raz dziennie.
Jeśli macie jakiekolwiek porady, w co jeszcze mogę pójść, chętnie posłucham głosów doświadczonych "zarabiaczy".
Jeśli jesteś zainteresowany serwisem Spare5 więcej informacji znajdziesz w tym temacie:
https://zarabiam.com/Temat-spare5-com-Zarabiaj-na-wykonywaniu-prostych-zadan-159447



RE: Aktywne dorabianko do wypłaty :) - Olszi - 10-11-2018 13:46

Powodzenia Wink


RE: Aktywne dorabianko do wypłaty :) - Guxinimod - 10-11-2018 16:16

Ciśnij Tongue Huh


RE: Aktywne dorabianko do wypłaty :) - EfectiveWork - 10-11-2018 17:07

Hmm powodzonka Smile


RE: Aktywne dorabianko do wypłaty :) - KaRoLeK535 - 10-11-2018 18:12

powodzenia będę śledził Idea


RE: Aktywne dorabianko do wypłaty :) - marek_____ - 10-11-2018 21:49

Nie słyszałem o tym Spare5. W ile dni zarobiłeś te 10$? Taski są lepsze (prostsze) i lepiej płatne niż na Clixsense/Neobux? Kiedyś próbowałem tam robić i się zraziłem.


RE: Aktywne dorabianko do wypłaty :) - mysc - 10-11-2018 21:57

Wykonywanie zadań, buxy, i tym podobne możliwości - są najłatwiejsze. Nie dają jednak realnych możliwości wysokich zarobków (względne pojęcie ;p). Skupiając się na takich serwisach, Twoje zarobki są cały czas uzależnione od czasu poświęcanego na pracę. Jeśli myślisz o zarabianiu w internecie poważnie, a nie tylko tymczasowo - polecam zainteresować się modelem CPA (afiliacją i programami partnerskimi różnego rodzaju). To właśnie w tym modelu zarabia większość użytkowników tego forum Smile

Wspomniałeś o skracaniu linków - ono również nie nadaje się jako docelowy model zarabiania, ale - moim zdaniem - jest idealne do nauki pozyskiwania ruchu. W skracaniu chodzi jedynie o pozyskiwanie wejść, ma się nieograniczone pole do wyboru miejsc promocji oraz nisz (treści zachęcających do wejścia w link). W dodatku nie trzeba nikogo zachęcać do wykonywania konkretnej akcji, takich jak rejestracja, zakup, pobranie pliku, wysłanie smsa, itd. Także na początek przygody z CPA, skracanie będzie ok Smile


Życzę powodzenia!

.


RE: Aktywne dorabianko do wypłaty :) - szymeq - 10-11-2018 22:08

Dziękuję wszystkim za ciepłe słowo Smile
Co do CPA - Niezbyt wiem, jak zacząć, tj. jak pozyskać pierwszy ruch, jako, że nie posiadam żadnego zaplecza.
Aczkolwiek wiele czytałem także Twoich tematów i mam nadzieję, że po jakimś czasie będę w stanie zrobić coś w tym kierunku.

marek - wszystkie informacje znajdziesz w moim temacie dotyczącym Spare5, do którego link poniżej.
https://zarabiam.com/Temat-spare5-com-Zarabiaj-na-wykonywaniu-prostych-zadan-159447


RE: Aktywne dorabianko do wypłaty :) - szymeq - 11-11-2018 11:28

Hej, cześć!
Poniżej efekt 2 godzin pracy w sobotę. Niestety, w weekendów tasków jest znacznie mniej, dlatego efekty w porównaniu z ostatnimi dniami "marne", no ale ciśniemy i nie poddajemy się!

Moje zarobki (Stan na 11.11.2018)
Zarobki na taskach (Spare5) 12.50 USD / 47.28 PLN (+2.27 USD)
Wypłacone ze Spare5 1.37 USD / 5.18 PLN


RE: Aktywne dorabianko do wypłaty :) - superalan - 11-11-2018 18:26

(11-11-2018 11:28)szymeq napisał(a):  Hej, cześć!
Poniżej efekt 2 godzin pracy w sobotę. Niestety, w weekendów tasków jest znacznie mniej, dlatego efekty w porównaniu z ostatnimi dniami "marne", no ale ciśniemy i nie poddajemy się!

Moje zarobki (Stan na 11.11.2018)
Zarobki na taskach (Spare5) 12.50 USD / 47.28 PLN (+2.27 USD)
Wypłacone ze Spare5 1.37 USD / 5.18 PLN

To są zarobki z poleconymi?