Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
BitPanda - Jeden z najlepszych kantorów wymiany FIAT-KRYPTO ze swoim projektem - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Giełdy Kryptowalut (/Forum-Gieldy-Kryptowalut-461)
+--- Wątek: BitPanda - Jeden z najlepszych kantorów wymiany FIAT-KRYPTO ze swoim projektem (/Temat-BitPanda-Jeden-z-najlepszych-kantorow-wymiany-FIAT-KRYPTO-ze-swoim-projektem-159439)

Strony: 1 2 3


RE: BitPanda - Jeden z najlepszych kantorów wymiany FIAT-KRYPTO ze swoim projektem - marek505 - 23-11-2020 14:42

Warto śledzić co dzieje sie w Bitpanda na ich blogu oraz Linkedin:

https://blog.bitpanda.com/

https://www.linkedin.com/company/bitpanda/


RE: BitPanda - Jeden z najlepszych kantorów wymiany FIAT-KRYPTO ze swoim projektem - marek505 - 24-12-2020 03:02

Ciekawy artykuł, o tym że bitpanda otwiera biuro w Krakowie. Może ktoś szuka pracy Wink https://blog.bitpanda.com/es/otwieramy-nowe-biuro-w-krakowie-zatrudnimy-300-inzynierow-oto-dlaczego/


RE: BitPanda - Jeden z najlepszych kantorów wymiany FIAT-KRYPTO ze swoim projektem - marek505 - 03-02-2021 01:44

Siemanko, nie za często tu bywam ostatnio, bo dzieje się dużo na krypto, ale mój plan się realizuje więc poświęcam czas na to.

Co do samej platformy Bitpanda ciągle wprowadzają wiele udogodnień. O nich można poczytać np na ich blogu https://blog.bitpanda.com/

Ja systematycznie od listopada 2018 kupuje na bitpandzie kryptowaluty najpierw co tydzień obecnie robie to raz w miesiącu, nie patrząc na ceny, bo sobie wymyśliłem, że będe wrzucał sobie takie lużne sianko i min 500 zł miesięcznie. Dziś moje portfolio pokazuje 250% zysku. Jednak, zamierzam kupować dalej przez kilka lat. Do tego dorzuciłem też akcje.

Sama Bitpanda ma wiele fajnych rozwiązań można u nich kupić metale, oraz stworzyli indexy kryptowalutowe coś na wymiar wig20, gdzie znajduje się 20 najpopularniejszych kryptowalut.

[Obrazek: uIR84i2.png]
[Obrazek: u3Wpk3P.png]
[Obrazek: Kt9pV6f.png]


RE: BitPanda - Jeden z najlepszych kantorów wymiany FIAT-KRYPTO ze swoim projektem - Behaviorakles - 27-07-2021 15:35

Jak ktoś ma problem z Quizem w którym po poprawnym wypełnieniu dostaje się natychmiast 5 euro na konto do wypłacenia, zapraszam na PRIV.
Oni mieszają te pytania, dlatego tak trudno jest znaleźć odpowiedzi w internecie, podejrzewam, że zabezpieczająco bo te quizy na coinbase to jest prosty jak cep.

[Obrazek: best.png]


RE: BitPanda - Jeden z najlepszych kantorów wymiany FIAT-KRYPTO ze swoim projektem - przemo1969 - 15-08-2021 14:25

Quiz Bitpandy też jest prosty, Zrobiłem 13/15 bez żadnych podpowiedzi,
Polecam, nawer stare konta (jak moje) dostają.

https://www.bitpanda.com/academy/en/


RE: BitPanda - Jeden z najlepszych kantorów wymiany FIAT-KRYPTO ze swoim projektem - Kakashi69 - 04-09-2021 01:42

Za quiz jest tylko jednorazowa nagroda 5€ zgadza się?


RE: BitPanda - Jeden z najlepszych kantorów wymiany FIAT-KRYPTO ze swoim projektem - przemo1969 - 04-09-2021 06:03

Tak


RE: BitPanda - Jeden z najlepszych kantorów wymiany FIAT-KRYPTO ze swoim projektem - marek505 - 22-06-2022 09:52

Od 2018 roku obserwuje jak platforma się rozwija i dokłada różne opcje. Tym razem mamy możliwość deponowania PLN

Minimalna wpłata za pomocą karty to 100 PLN + 1.2% Fee

[Obrazek: vxogSfJ.jpg]


RE: BitPanda - Jeden z najlepszych kantorów wymiany FIAT-KRYPTO ze swoim projektem - ades - 23-06-2022 12:57

nie wiem co jest, zarejestrowałem sie, zweryfikowałem, a jak wchodze w quizy to mam
Please verify your account and return to this page to take the quiz.

cos jeszcze trzeba zrobić?


RE: BitPanda - Jeden z najlepszych kantorów wymiany FIAT-KRYPTO ze swoim projektem - marek505 - 04-08-2022 04:11

(23-06-2022 12:57)ades napisał(a):  nie wiem co jest, zarejestrowałem sie, zweryfikowałem, a jak wchodze w quizy to mam
Please verify your account and return to this page to take the quiz.

cos jeszcze trzeba zrobić?

Jak tam poradziłeś sobie z tym ? Na weryfikacje trzeba czasem chwilę poczekać


Dziś dla was konkretny update, bo w bitpanda dużo się dzieje. Ogólnie mam takie wrażenie że Bitpanda we Wiedniu to takie Crypto com w Londynie co można zobaczyć na tym wideo:




Dziś spojrzymy jakie benefity płyną z posiadania tokenu Best 2.0.
Ja token posiadam od bardzo dawna, praktycznie od chwili jego pojawienia się na Bitpanda. A mój wpis tutaj pojawił się w październiku 2018 roku.

Czym dziś jest token BEST 2.0?

 




BEST to token ekosystemu Bitpandy, dzięki któremu rosnąca społeczność milionów użytkowników Bitpandy może otrzymać szereg nagród i korzyści w naszym ekosystemie. BEST to program lojalnościowy Bitpandy. Mówiąc krótko, im więcej BEST posiada dany użytkowników, tym więcej nagród może otrzymać. Z technologicznego punktu widzenia BEST jest emitowany na łańcuchu blokowym Ethereum jako token ERC20. Łącznie stworzono 1 miliard BEST (liczba ta nigdy nie zostanie zwiększona), a 500 000 000 tokenów BEST zostało zaoferowanych podczas IEO. Pozostała część jest przechowywana przez Bitpandę jako rezerwa. Zebrane fundusze są wykorzystywane do realizacji celów Bitpandy, tj. demokratyzacji inwestycji, dalszego rozwoju platformy i ekspansji na kolejne kraje.

Trzymaj BEST odbieraj nagrody :

Zyskaj dodatkowo ponad 15% BEST każdego roku.
Im więcej handlujesz i im więcej BEST posiadasz, tym więcej możesz zarobić.

Lojalność zostaje nagrodzona

Nagrody BEST są częścią naszego ekskluzywnego programu lojalnościowego, zaprojektowanego po to, aby podarować Ci więcej. To Twój dostęp do ekosystemu Bitpandy i nasz sposób na zaoferowanie ekskluzywnych udogodnień i korzyści dla naszych najbardziej lojalnych użytkowników.

Instant Trade Bonus

Jako BEST VIP, otrzymasz nagrodę w BEST za każdym razem, gdy handlujesz. W zależności od poziomu VIP, możesz dostać do 0,25% swojego wolumenu handlowego z powrotem w BEST — przyznane natychmiastowo. Na przykład przy inwestycji 1000 € w Bitcoina, dostaniesz 2,5 € z powrotem w BEST.

Whitepaper BEST i Bitpanda - https://cdn.bitpanda.com/media/documents/best/best-vision-paper-pl.pdf?_ga=2.219262041.1701957766.1659523761-1455437045.1658913927

 

Dlaczego ja kupiłem BEST?

Jeśli chodzi o to dlaczego zdecydowałem się na jego kupowanie, odpowiedź jest prosta:
kupiłem go tylko i wyłącznie z sympatii i ciekawości co z niego będzie.

Raz zrobiłem większe zakupy- było to 9 lipca 2019 roku w cenie 0.1$/0.09€ za token, wydając 500€ ,otrzymałem fajną kwotę 5555.555… tokenów  gdzie później moja cierpliwość była testowana, bo następstwem tego zakupu był systematyczny spadek ceny tego tokena.

 

Dzięki temu, że skumulowałem tokeny i jestem aktywnym użytkownikiem platformy Bitpanda, systematycznie wpadają mi jakieś benefity.

Wygląda na to, że praktycznie każdy będzie mógł stać się częścią tego ekosystemu, i korzystać z nagród. Wszystko, co trzeba zrobić to trzeba zrobić, to posiadać minimum 10 tokenów BEST i zrobić minimum 1 trade tygodniowo, aby odebrać dodatkowe BEST.

Aby w tym uczestniczyć wystarczy:

Posiadać konto na Bitpanda

Aktywnie korzystać z konta tzn. wykonać minimum 1 trade tygodniowo
(wiele osób korzysta z pandy, aby robić tam swoje cotygodniowe zakupy)

Posiadać na saldzie zaledwie 10 BEST co daje nam VIP level 1 (czyli dziś to jakieś 4.5$)

Cotygodniowe „Claimowanie” nagród