Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Drobne zarobki w młodym wieku - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Drobne zarobki w młodym wieku (/Temat-Drobne-zarobki-w-mlodym-wieku-159407)

Strony: 1 2


Drobne zarobki w młodym wieku - nelso0on - 08-11-2018 13:50

Cześć.
Szukam metody na zarabianiu w nieletnim wieku niedużych kwot, bo nie oczekuję dużych, bo raczej nie będzie to skomplikowana praca. Myślałem nad ankietami i już zacząłem działać na niektórych stronach. Jakie strony, sposoby polecicie?


RE: Drobne zarobki w młodym wieku - Arczit - 08-11-2018 14:20

Szczerze odradzam każdemu zabawy w ankiety, dla mnie to strata czasu. Monotonia / nie zdobywasz żadnej praktycznej wiedzy / mizerne zarobki.
Poczytaj trochę poradników na forum, są takie przy których bez wkładu zarobisz 10x tyle co z tych ankiet. Wiem po sobie bo kilka z nich testowałem. Nie wiem co rozumiesz przez "młody wiek", ale pamiętaj że młody czy stary ZUS i tak dosra się do gitary, więc zwróć uwagę na rozliczanie się z tego co planujesz robić Smile


RE: Drobne zarobki w młodym wieku - twardy - 08-11-2018 14:54

https://zarabiam.com/Temat-moja-kilkuletnia-przygoda-z-ankietami-136875

Poczytaj, popytaj


RE: Drobne zarobki w młodym wieku - justyss02 - 08-11-2018 23:33

Ja zarabiam wypełniając ankiety na Opinie.pl. Nie jest tego bardzo dużo, ale wypłaciłam już raz 50 zł po 2 miesiącach, także polecam. Jak na 20-30 minut tygodniowo to wydaje mi sie ze może być. Poza tym można wypełniać na różnych stronach. Można się zalogować na stronie: http://rejestracja.opinie.pl


RE: Drobne zarobki w młodym wieku - MaTiuS - 19-11-2018 21:54

musisz dużo czytać przeglądać posty, uczyć i nie poddawać się pzdr. sam mam 17 lat a zarabiam dzięki wytrwałości i ambicji


RE: Drobne zarobki w młodym wieku - Leewy - 28-11-2018 01:06

Dawaj na priv sam bez polecania i inwestowania min 30 zł miesięcznie zarobisz jak masz więcej osób z telefonami w domu to wyciagniesz więcej możesz polecać itp wszystko zależy od ambicji


RE: Drobne zarobki w młodym wieku - Zaperr44 - 28-11-2018 13:22

Czy ja wiem czy ankiety to takie marnowanie czasu, ja sam w nich zarabiam mimo, że mam swój własny główny sposób zarobku a na nie poświęcam z 15 minut dziennie i od czasu do czasu kasa wpada.


RE: Drobne zarobki w młodym wieku - SkylineR34 - 28-11-2018 13:26

Autor pytał o drobne zarobki w młodym wieku, więc takie 200-300zł miesięcznie z ankiet wygląda całkiem dobrze.
A wcale nie trzeba mieć kont w 50 serwisach, wystarczy kilka najlepszych.


RE: Drobne zarobki w młodym wieku - sacrumek - 28-11-2018 15:31

Dokładnie gdy ktoś startuje i tak musi zarobić jakieś drobne żeby mieć $$ na odpowiednie narzędzia aby wykorzystać inne metody. W moim dzienniku opisuję swoje działania by do tych drobnych dojść.


RE: Drobne zarobki w młodym wieku - Marcins1996 - 28-11-2018 15:49

Da się zarobić na ankietach. Na ClixSense od 22 listopada zgromadziłem 16 dolców a na Prolific 8 funtów uzbierałem w mniej więcej tydzień, wczoraj zleciłem wypłatę i dzisiaj już mam 4 funty na koncie Cool