Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Odbierz swoje Pieniądze - dla POSIADACZY KONT ING PKO BP i GETIN NOBLE BANK #UOKIK - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Odbierz swoje Pieniądze - dla POSIADACZY KONT ING PKO BP i GETIN NOBLE BANK #UOKIK (/Temat-Odbierz-swoje-Pieniadze-dla-POSIADACZY-KONT-ING-PKO-BP-i-GETIN-NOBLE-BANK-UOKIK-159395)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


Odbierz swoje Pieniądze - dla POSIADACZY KONT ING PKO BP i GETIN NOBLE BANK #UOKIK - Oski001 - 29-11-2018 00:20

10,50 zł - jestem twoim dłużnikiem Admin Heart (ING)


RE: Odbierz swoje Pieniądze - dla POSIADACZY KONT ING PKO BP i GETIN NOBLE BANK #UOKIK - Gremquen - 29-11-2018 10:36

Orientujecie się, czy opłata za przelew ekspresowy też nadaje się do zwrotu?
Bo w sumie tego mam sporo, z reszty nic nie zarobię


RE: Odbierz swoje Pieniądze - dla POSIADACZY KONT ING PKO BP i GETIN NOBLE BANK #UOKIK - simp123 - 30-11-2018 12:53

Byłem dzisiaj w oddziale Pekao SA, nic nie słyszeli o tym, muszę zgłosić reklamację


RE: Odbierz swoje Pieniądze - dla POSIADACZY KONT ING PKO BP i GETIN NOBLE BANK #UOKIK - twardy - 30-11-2018 13:09

Tak w ogole to moja mama dzwonila na infolinie bz wbk (teraz santander) bo kiedys byla klientem ich banku (2-3 lata temu). Poinformowala ich o tym fakcie, ze nie jest aktualnie ich klientem, dostala informacje, ze to nie szkodzi i tak sprawdzili. Akurat do zwrotu nic nie miala, ale sam fakt, ze nie kazali jej sperdalac moze oznaczac, ze zwracaja kase osobom, ktore nie sa juz ich klientami.

Moze zawsze warto zadzwonic na infolinie i sie zapytac?


RE: Odbierz swoje Pieniądze - dla POSIADACZY KONT ING PKO BP i GETIN NOBLE BANK #UOKIK - Arczit - 30-11-2018 16:35

To niezłe jajca Big Grin
Dzwonie do PKO lokalnego, a tam mi babeczka mówi że reklamować mogę daną transakcje, a nie wszystkie. I mam sobie teraz przeanalizować wszystkie transakcje do 3 lat wstecz i te co do których mam podejrzenia mam zgłosić. Myślę beka beka

Dzwonię na główną infolinie PKO, a tam rycerz na białym koniu mówi mi że tu nie chodzi o każdą transakcje tylko ogólne rozliczenie miesięczne. Po czym dodaje że oni jako bank (PKO) mają czas do kwietnia 2019r. na zabranie głosu w sprawie decyzji UOKiK. Dodatkowo również stwierdził że sprawdzenie/ocenienie kiedy opłata była źle pobrana leży po mojej stronie. beka

I jak na to wszystko patrzeć? Oni sami nie wiedzą jak się za to zabrać...
A przychodzi taki Czaq, składa reklamacje, i po 3 dniach ma kasę Big Grin 2


RE: Odbierz swoje Pieniądze - dla POSIADACZY KONT ING PKO BP i GETIN NOBLE BANK #UOKIK - asiorek - 04-12-2018 15:15

Rozumiem ze konta izzy czy tego typu darmowe nie wchodzza w grę?


RE: Odbierz swoje Pieniądze - dla POSIADACZY KONT ING PKO BP i GETIN NOBLE BANK #UOKIK - rachman - 06-12-2018 20:18

W banku Pekao można złożyć aneks do umowy przez net. Wystarczy wejść na pekao24.pl i w zakładce WNIOSKI zatwierdzić aneks. Przyjdzie on na mail. Wtedy przeliczą i oddadzą kasę lub wyślą info że się nie należy - jeśli dobrze skumałem Wink


RE: Odbierz swoje Pieniądze - dla POSIADACZY KONT ING PKO BP i GETIN NOBLE BANK #UOKIK - Kryspin - 06-12-2018 21:02

(06-12-2018 20:18)rachman napisał(a):  W banku Pekao można złożyć aneks do umowy przez net. Wystarczy wejść na pekao24.pl i w zakładce WNIOSKI zatwierdzić aneks. Przyjdzie on na mail. Wtedy przeliczą i oddadzą kasę lub wyślą info że się nie należy - jeśli dobrze skumałem Wink

pisałem do nich maila 3 dni temu i nie odpisali jeszcze dziś pobierając kasę z konta zapytałem babki w okienku o to i powiedziała że ona o niczym nie wie i najlepiej kontaktować się z informacją Smile

złożyłem teraz ten wniosek... zobaczymy


RE: Odbierz swoje Pieniądze - dla POSIADACZY KONT ING PKO BP i GETIN NOBLE BANK #UOKIK - Kryspin - 13-12-2018 13:16

z Pekao odpisali mi na maila

Szanowny Panie,

uprzejmie informuję, że Bank Pekao S.A. również wykonuje decyzje UOKiK.

Proszę o podpisanie stosownego aneksu i złożenie go w oddziale banku (do 15.01.2019 r.).

Aneks może Pan również podpisać po zalogowaniu się do usługi Pekao24. W tym celu proszę wybrać z głównego menu zakładkę "Wnioski", następnie pod opcją "Dokumenty" z lewej strony znajdzie Pan interesujący formularz tj. "Aneks do umowy rachunku bankowego".

Zwrot kosztów nastąpi automatycznie


RE: Odbierz swoje Pieniądze - dla POSIADACZY KONT ING PKO BP i GETIN NOBLE BANK #UOKIK - rachman - 14-12-2018 00:39

U nich nie ma sensu pytać dzwonić itd. skoro można od ręki w minutę złożyć aneks za free i go rozpatrzą bo muszą. W bankach też ludzie pracują i w okienkach nie każdy wszystko wie. Tak jak podałem najlepiej złożyć papier przez net bez myślenia pytań nerwów Wink