Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Odbierz swoje Pieniądze - dla POSIADACZY KONT ING PKO BP i GETIN NOBLE BANK #UOKIK - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Odbierz swoje Pieniądze - dla POSIADACZY KONT ING PKO BP i GETIN NOBLE BANK #UOKIK (/Temat-Odbierz-swoje-Pieniadze-dla-POSIADACZY-KONT-ING-PKO-BP-i-GETIN-NOBLE-BANK-UOKIK-159395)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Odbierz swoje Pieniądze - dla POSIADACZY KONT ING PKO BP i GETIN NOBLE BANK #UOKIK - Kamera - 22-11-2018 10:49

A mi pani w okienku z ING po sprawdzeniu dowodu stwierdziła że się nie należy mi nic. Taki peszek.


RE: Odbierz swoje Pieniądze - dla POSIADACZY KONT ING PKO BP i GETIN NOBLE BANK #UOKIK - Czaq - 22-11-2018 15:04

(21-11-2018 18:35)patttson napisał(a):  Ciekawe kiedy PKO wysle listy w koncu xD

Ja wysłałem zapytanie w iPKO z powołaniem się na dokumenty z ukokik wpisu oraz poprosiłem o mailowe przeliczenie kwoty do zwrotu. Po 3 dniach roboczych przyszła wiadomość od eksperta Lol z informacją o pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji i przeprosinami. Kwota zostanie zwrócona w 1 dzień roboczy.


RE: Odbierz swoje Pieniądze - dla POSIADACZY KONT ING PKO BP i GETIN NOBLE BANK #UOKIK - sebens - 23-11-2018 14:20

Byłem wlasnie w PKO i powiedzieli mi że nic nie wiedzą, że jak chce to mogę zgłosić reklamację internetowo?


RE: Odbierz swoje Pieniądze - dla POSIADACZY KONT ING PKO BP i GETIN NOBLE BANK #UOKIK - saiken - 24-11-2018 22:05

Wysłałem również maila na ipko ciekawe co odpiszą Big Grin


RE: Odbierz swoje Pieniądze - dla POSIADACZY KONT ING PKO BP i GETIN NOBLE BANK #UOKIK - Buczerinho - 24-11-2018 23:58

Również zgłosiłem reklamację przez ipko. Pytanko mam, może ktoś się orientuje - z czego najbardziej wynika wysokość zwrotu? Suma transakcji kartą, wykonanych przelewów/zaksięgowanych pieniędzy na koncie? Czy jeszcze coś innego?

e: i jeszcze jedno, jeżeli chodzi o ING sprawa tyczy się osób, które założyły konto między 1 stycznia 2014 a 1 marca 2017, jak to wygląda w PKO BP?


RE: Odbierz swoje Pieniądze - dla POSIADACZY KONT ING PKO BP i GETIN NOBLE BANK #UOKIK - Admin - 25-11-2018 10:53

zwrot wynika z opłat jakie zostały Ci pobierane, jak nie miałeś karty, nie robiłeś żadnych płatnych przelewów ani operacji to żaden zwrot Ci nie będzie przysługiwał.


RE: Odbierz swoje Pieniądze - dla POSIADACZY KONT ING PKO BP i GETIN NOBLE BANK #UOKIK - patttson - 26-11-2018 11:01

PKO odpowiedziało mi, ze do 4 kwietnia wszyscy zostaną listownie powiadomieni xD


RE: Odbierz swoje Pieniądze - dla POSIADACZY KONT ING PKO BP i GETIN NOBLE BANK #UOKIK - vamph2018 - 26-11-2018 14:02

Odwiedziłem bank i otrzymałem zwrot w wysokości 7,50zł! Dziękuję bardzo!


RE: Odbierz swoje Pieniądze - dla POSIADACZY KONT ING PKO BP i GETIN NOBLE BANK #UOKIK - Dante_/ - 26-11-2018 14:12

(26-11-2018 14:02)vamph2018 napisał(a):  Odwiedziłem bank i otrzymałem zwrot w wysokości 7,50zł! Dziękuję bardzo!

To będziesz miał na ubezpieczenie karty na jeden miesiąc Lol


RE: Odbierz swoje Pieniądze - dla POSIADACZY KONT ING PKO BP i GETIN NOBLE BANK #UOKIK - Buczerinho - 26-11-2018 20:47

(26-11-2018 11:01)patttson napisał(a):  PKO odpowiedziało mi, ze do 4 kwietnia wszyscy zostaną listownie powiadomieni xD
to samo u mnie