Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Odbierz swoje Pieniądze - dla POSIADACZY KONT ING PKO BP i GETIN NOBLE BANK #UOKIK - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Odbierz swoje Pieniądze - dla POSIADACZY KONT ING PKO BP i GETIN NOBLE BANK #UOKIK (/Temat-Odbierz-swoje-Pieniadze-dla-POSIADACZY-KONT-ING-PKO-BP-i-GETIN-NOBLE-BANK-UOKIK-159395)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Odbierz swoje Pieniądze - dla POSIADACZY KONT ING PKO BP i GETIN NOBLE BANK #UOKIK - supercola - 16-11-2018 15:29

Wiadomość od Inteligo, wytnę tylko jedno zdanie:
"Klientów, których dotyczy decyzja, poinformujemy do 4 kwietnia 2019 r. o szczegółach i terminach tych działań."
Opcjonalnie można zgłaszać reklamacje poprzez Serwis WWW -> Poczta Wink


RE: Odbierz swoje Pieniądze - dla POSIADACZY KONT ING PKO BP i GETIN NOBLE BANK #UOKIK - karol9919 - 16-11-2018 16:01

Ktoś z PKO BP dostał w ogóle list? Bo osobiście nigdzie nie dostałem żadnej wiadomosci


RE: Odbierz swoje Pieniądze - dla POSIADACZY KONT ING PKO BP i GETIN NOBLE BANK #UOKIK - Kristoferos - 18-11-2018 21:49

Ktoś z PKO BP dostał zwrot?


RE: Odbierz swoje Pieniądze - dla POSIADACZY KONT ING PKO BP i GETIN NOBLE BANK #UOKIK - Admek69 - 19-11-2018 13:45

W PKO BP otrzymałem informację że oficjalne nie jest nic podjęte i będą informować drogą mailowa i pocztową gdy będą mieli oficjalne pismo Smile


RE: Odbierz swoje Pieniądze - dla POSIADACZY KONT ING PKO BP i GETIN NOBLE BANK #UOKIK - Admin - 21-11-2018 08:50

@up
więc po prostu zachować czujność bo jeśli jakiś bank jeszcze zwrotów nie oferuje to niebawem to zrobi, ale myślę że w tym wątku już się o tym dowiecie Smile


RE: Odbierz swoje Pieniądze - dla POSIADACZY KONT ING PKO BP i GETIN NOBLE BANK #UOKIK - Dante_/ - 21-11-2018 17:51

Wybrałem się dzisiaj do oddziału ING i wpadło 108,50pln, zawsze coś Huh


RE: Odbierz swoje Pieniądze - dla POSIADACZY KONT ING PKO BP i GETIN NOBLE BANK #UOKIK - patttson - 21-11-2018 18:35

Ciekawe kiedy PKO wysle listy w koncu xD


RE: Odbierz swoje Pieniądze - dla POSIADACZY KONT ING PKO BP i GETIN NOBLE BANK #UOKIK - Dante_/ - 21-11-2018 18:58

@[patttson]
Każdy bank prowadzi inną politykę, ale w ING poszedłem i Pani jeszcze prosiła, żebym poczekał żeby upewnić się, że pieniądze są już na koncie. Smile


RE: Odbierz swoje Pieniądze - dla POSIADACZY KONT ING PKO BP i GETIN NOBLE BANK #UOKIK - hortex - 21-11-2018 22:15

INFO mBank:
przykro mi, niestety rozpatrzyłem Pana reklamację negatywnie. Opłaty pobieramy zgodnie z Taryfą prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. Jest ona częścią Umowy o prowadzenie bankowych rachunków dla osób fizycznych, którą Pan z nami zawarł.
 
O zmianie warunków taryfy i innych dokumentów (tabele, regulaminy) informujemy w formie elektronicznej. Wystawiamy odpowiedni komunikat w serwisie transakcyjnym klientów. Jest to zgodne z §69 ust. 1-3 Regulaminu otwierania i prowadzenia bankowych rachunków dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. Wiadomości o zmianie dokumentów oraz ich treść udostępniamy na naszej stronie internetowej oraz w naszych placówkach.
 
Jeśli klient nie zgłasza sprzeciwu wobec zmiany przyjmujemy, że je akceptuje. Sprzeciw wiąże się z możliwością wypowiedzenia przez klienta umowy. Uregulowaliśmy to w §69 ust. 6 i 7 naszego regulaminu.
 
Może Pan odwołać się od tej decyzji w terminie 30 dni od daty jej otrzymania.


RE: Odbierz swoje Pieniądze - dla POSIADACZY KONT ING PKO BP i GETIN NOBLE BANK #UOKIK - rachman - 21-11-2018 22:32

mBank jeszcze sprawa w toku wg tego: https://www.uokik.gov.pl/aktualnosci.php?news_id=14909
Reklamuj po wydaniu decyzji.