Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Odbierz swoje Pieniądze - dla POSIADACZY KONT ING PKO BP i GETIN NOBLE BANK #UOKIK - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Odbierz swoje Pieniądze - dla POSIADACZY KONT ING PKO BP i GETIN NOBLE BANK #UOKIK (/Temat-Odbierz-swoje-Pieniadze-dla-POSIADACZY-KONT-ING-PKO-BP-i-GETIN-NOBLE-BANK-UOKIK-159395)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Odbierz swoje Pieniądze - dla POSIADACZY KONT ING PKO BP i GETIN NOBLE BANK #UOKIK - Lexiw - 14-11-2018 20:39

(14-11-2018 20:00)saiken napisał(a):  Był ktoś w PKO BP? Dostał jakiś zwrot? Czy posiadając konto PKO BP dla młodych przysługuje mi jakiś zwrot?-

Ja byłem się zapytać przy okazji. Osoba, która mnie obsługiwała myślała, że tylko ING dostaje zwroty beka
Jednak pani z drugiego stanowiska powiedziała, że osoby mogące liczyć na zwrot, zostaną powiadomione listownie i wtedy można udać się do ich placówki.

W piątek pójdę się jeszcze upewnić do innego oddziału.


RE: Odbierz swoje Pieniądze - dla POSIADACZY KONT ING PKO BP i GETIN NOBLE BANK #UOKIK - Admin - 14-11-2018 20:48

(14-11-2018 20:39)Lexiw napisał(a):  
(14-11-2018 20:00)saiken napisał(a):  Był ktoś w PKO BP? Dostał jakiś zwrot? Czy posiadając konto PKO BP dla młodych przysługuje mi jakiś zwrot?-

Ja byłem się zapytać przy okazji. Osoba, która mnie obsługiwała myślała, że tylko ING dostaje zwroty beka
Jednak pani z drugiego stanowiska powiedziała, że osoby mogące liczyć na zwrot, zostaną powiadomione listownie i wtedy można udać się do ich placówki.

W piątek pójdę się jeszcze upewnić do innego oddziału.

No to pracownik miesiąca Big Grin



@temat
ING - klienci tego banku mogą liczyć na zwrot nadpłat z tytułu podwyżek, o których nie zostali prawidłowo zawiadomieni dodatkowo mogą liczyć na zwolnienie z opłat za wypłatę kartą gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce przez okres jednego miesiąca.

Getin Noble Bank – tak jak powyżej - klienci mogą liczyć na zwrot nadpłat z tytułu podwyżek o których nie zostali prawidłowo zawiadomieni tu natomiast jako bonus otrzymujemy zwolnienie z opłat za przelewy krajowe ze swojego konta dokonane w placówce banku przez okres 2 miesięcy,

PKO BP - w tym przypadku tak jak w dwóch poprzednich można liczyć na zwrot nadpłat z tytułu podwyżek o których nie zostaliśmy prawidłowo zawiadomieni, tu natomiast dodatkowo otrzymujemy okresowe bezpłatne powiadomienia SMS, przelewy do ZUS i urzędu skarbowego za pośrednictwem serwisu telefonicznego oraz internetowego czy też rozłożenie jednej transakcji kartą kredytową (200-1500 zł) na raty (do 6 miesięcy) z oprocentowaniem 0 proc.

Więcej na ten temat można odnaleźć na stronach poszczegółnych banków.

Praktycznie w każdym przypadku trzeba podpisać jedynie aneksu lub porozumienia.


RE: Odbierz swoje Pieniądze - dla POSIADACZY KONT ING PKO BP i GETIN NOBLE BANK #UOKIK - saiken - 14-11-2018 21:20

(14-11-2018 20:39)Lexiw napisał(a):  
(14-11-2018 20:00)saiken napisał(a):  Był ktoś w PKO BP? Dostał jakiś zwrot? Czy posiadając konto PKO BP dla młodych przysługuje mi jakiś zwrot?-

Ja byłem się zapytać przy okazji. Osoba, która mnie obsługiwała myślała, że tylko ING dostaje zwroty beka
Jednak pani z drugiego stanowiska powiedziała, że osoby mogące liczyć na zwrot, zostaną powiadomione listownie i wtedy można udać się do ich placówki.

W piątek pójdę się jeszcze upewnić do innego oddziału.
Czyli listy będą wysyłać? Nie chce mi się wierzyć Big Grin
Daj znać jak będziesz w jakiejś innej placówce ja niestety mam kawałek i średnio na darmo chce mi się tam iść Big Grin


RE: Odbierz swoje Pieniądze - dla POSIADACZY KONT ING PKO BP i GETIN NOBLE BANK #UOKIK - dudson666 - 14-11-2018 21:29

mam konto w peako sa i nie dostałem listu o decyzji UOKiK Undecided. dezycję otrzymałem w wiadomości w aplikacji pekao24. szczerze, gdyby nie ten temat to bym nawet nie wiedział, że mogę 'dociekać' jakiś roszczeń z tytułu zaniechań ze strony banku beka.

Dzięki wodzu.


RE: Odbierz swoje Pieniądze - dla POSIADACZY KONT ING PKO BP i GETIN NOBLE BANK #UOKIK - hortex - 14-11-2018 21:37

Zwroty na konto czy do ręki są? :-)


RE: Odbierz swoje Pieniądze - dla POSIADACZY KONT ING PKO BP i GETIN NOBLE BANK #UOKIK - Admin - 15-11-2018 09:49

(14-11-2018 21:29)dudson666 napisał(a):  mam konto w peako sa i nie dostałem listu o decyzji UOKiK Undecided. dezycję otrzymałem w wiadomości w aplikacji pekao24. szczerze, gdyby nie ten temat to bym nawet nie wiedział, że mogę 'dociekać' jakiś roszczeń z tytułu zaniechań ze strony banku beka.

Dzięki wodzu.

impreza

(14-11-2018 21:37)hortex napisał(a):  Zwroty na konto czy do ręki są? :-)

Możliwe że zależy od banku w ing po 5 minutach od wizyty w banku były na koncie.


RE: Odbierz swoje Pieniądze - dla POSIADACZY KONT ING PKO BP i GETIN NOBLE BANK #UOKIK - RS6 - 15-11-2018 14:22

A jak to wygląda z Alior Bankiem ?


RE: Odbierz swoje Pieniądze - dla POSIADACZY KONT ING PKO BP i GETIN NOBLE BANK #UOKIK - supercola - 15-11-2018 15:23

Aa Inteligo należące do PKO też się liczy ? xD


RE: Odbierz swoje Pieniądze - dla POSIADACZY KONT ING PKO BP i GETIN NOBLE BANK #UOKIK - wachow - 15-11-2018 19:57

(15-11-2018 15:23)supercola napisał(a):  Aa Inteligo należące do PKO też się liczy ? xD

ooo no właśnie??


RE: Odbierz swoje Pieniądze - dla POSIADACZY KONT ING PKO BP i GETIN NOBLE BANK #UOKIK - Arczit - 16-11-2018 09:55

Również podpinam się pod pytanie poprzedników, ktoś coś?