Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Odbierz swoje Pieniądze - dla POSIADACZY KONT ING PKO BP i GETIN NOBLE BANK #UOKIK - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Odbierz swoje Pieniądze - dla POSIADACZY KONT ING PKO BP i GETIN NOBLE BANK #UOKIK (/Temat-Odbierz-swoje-Pieniadze-dla-POSIADACZY-KONT-ING-PKO-BP-i-GETIN-NOBLE-BANK-UOKIK-159395)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Odbierz swoje Pieniądze - dla POSIADACZY KONT ING PKO, BP i GETIN NOBLE BANK #UOKIK - MistGun - 12-11-2018 12:15

Tylko konta założone od 2014 do 2017? Sad


RE: Odbierz swoje Pieniądze - dla POSIADACZY KONT ING PKO, BP i GETIN NOBLE BANK #UOKIK - twardy - 12-11-2018 12:25

No i bol jest taki, ze w dniu wydania tego orzeczenia przez UOKiK musiales byc klientem tych bankow.

Jak rozwiazales umowe np roku temu to dupa, pieniaszkow nie zobaczysz smutny


RE: Odbierz swoje Pieniądze - dla POSIADACZY KONT ING PKO, BP i GETIN NOBLE BANK #UOKIK - AnnaKa - 12-11-2018 13:11

(08-11-2018 16:53)szykiryki napisał(a):  Dzieki Admin, 180 zł zwrotu moje. Wezmę starego na kolacje, niech ma!

Szyki gdybyś dołączyła do naszej grupy Wydawców Lead.Network byś wiedziała wcześniej tak jak Admin Smile Także zapraszam serdecznie Big Grin


RE: Odbierz swoje Pieniądze - dla POSIADACZY KONT ING PKO, BP i GETIN NOBLE BANK #UOKIK - ppawwell - 12-11-2018 15:18

W PKO BP jestem klientem od 2013 roku to rozumiem ze sie nienależy?


RE: Odbierz swoje Pieniądze - dla POSIADACZY KONT ING PKO, BP i GETIN NOBLE BANK #UOKIK - szykiryki - 12-11-2018 15:48

Tak, jak Krzysiu wspominał- u mnie 180 zł zwrotu z ING, wiec warto się przejśc Smile


RE: Odbierz swoje Pieniądze - dla POSIADACZY KONT ING PKO, BP i GETIN NOBLE BANK #UOKIK - czemcio69 - 12-11-2018 16:48

Płatne operacje tzn co macie na myśli? Mam w ING konto od 2016 roku, da sie samemu jakoś szybko podliczyć to z ciekawości? Dziękuje za info jutro przejde sie


RE: Odbierz swoje Pieniądze - dla POSIADACZY KONT ING PKO BP i GETIN NOBLE BANK #UOKIK - Admin - 13-11-2018 16:06

Wcześniej UOKiK wydał decyzje nakładające zobowiązania na:
  • Credit Agricole Bank Polska
  • Euro Bank
  • Bank Handlowy
  • Bank Ochrony Środowiska
  • Alior Bank Bank Millennium BZ WBK (dziś Santander Bank Polska)
  • Deutsche Bank
  • Idea Bank Pekao SA
  • Plus Bank

W toku są jeszcze 4 postępowania wobec:
  • BGŻ BNP Paribas,
  • BPH,
  • mBanku
  • Raiffeisen.




RE: Odbierz swoje Pieniądze - dla POSIADACZY KONT ING PKO BP i GETIN NOBLE BANK #UOKIK - asiorek - 14-11-2018 12:25

Jest jeszcze sens iść do wbk / santandera, czy już za późno ? :c


RE: Odbierz swoje Pieniądze - dla POSIADACZY KONT ING PKO BP i GETIN NOBLE BANK #UOKIK - saiken - 14-11-2018 20:00

Był ktoś w PKO BP? Dostał jakiś zwrot? Czy posiadając konto PKO BP dla młodych przysługuje mi jakiś zwrot?-


RE: Odbierz swoje Pieniądze - dla POSIADACZY KONT ING PKO BP i GETIN NOBLE BANK #UOKIK - Admin - 14-11-2018 20:00

(14-11-2018 12:25)asiorek napisał(a):  Jest jeszcze sens iść do wbk / santandera, czy już za późno ? :c

Wbk jak najbardziej - Za błąd banku klienci otrzymają rekompensaty do 12 stycznia 2019 r.