Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
TV - jaki? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: TV - jaki? (/Temat-TV-jaki-159360)



TV - jaki? - radek0389 - 05-11-2018 21:43

Cześć, pany i pannice.
Muszę wymienić telewizor, bo obecny coraz częściej odmawia posłuszeństwa. Poczytałem, poszukałem parę informacji i mam mały dylemat. Wybrać jakiegoś leda 4K 65 cali? Czy może lepiej Samsunga QLED 55'? Chciałbym wydać max 4 tysiące z hakiem.
Zależy mi na opiniach z autopsji, gdzie ktoś korzysta z konkretnej technologii w domu, coś podpowiecie?
Jaka różnica w jakości obrazu przy kanałach dostępnych w polskich sieciach?


RE: TV - jaki? - twardy - 05-11-2018 22:37

Jesli chodzi o tv to polecam zaden.


RE: TV - jaki? - shooreck - 27-11-2018 09:24

Porównaj sobie różne telewizory na Ceneo


RE: TV - jaki? - Arczit - 29-11-2018 13:17

(27-11-2018 09:24)shooreck napisał(a):  Porównaj sobie różne telewizory na Ceneo: http://bit.do/telewizory

Ty tak na poważnie?? beka
Po Twoim wpisie pod tematem "Akcesoria do telefonów", myślę beka. Spamujesz refem do ceneo, gdzie autor tematu pyta o etui do konkretnego telefonu, a Ty mu rzucasz ogólny link do pokrowców na telefon?? facepalm

Teraz chłop pyta o doświadczenia użytkowników z daną technologią TV, a Ty podsyłasz link do telewizorów na ceneo? facepalm

Może załóż grupę na FB, gdzie będziesz udzielał porad z zakresu elektroniki podsyłając linki ogólnikowe z ceneo? Idea

Co do tematu, na Twoim miejscu zastanowił bym się co do technologii 4k. Obecnie mało co zobaczysz w takiej jakości, wiadomo w sklepie to fajnie wygląda gdzie mają przygotowane filmiki 30s w 4k.
Znajomy ma Qled'a, jakość żyleta, i cenowo mieści się w Twoim budżecie.


RE: TV - jaki? - radek0389 - 30-11-2018 22:39

Up.
Już kupiłem ten tv sony kd 60xf8305 i czekam na kuriera. Mam nadzieję że trochę posłużySmile.