Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mail do Kathy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Tłumaczenia (/Forum-Tlumaczenia-8)
+------ Dział: Maile do Lockerz (/Forum-Maile-do-Lockerz-28)
+------ Wątek: Mail do Kathy (/Temat-Mail-do-Kathy-15936)



Mail do Kathy - Driver - 01-11-2010 10:11

Prosze o napisanie mi wiadomosci do kathy , cos w tym stylu :
Cytat:Hey. Jeżeli wygram aukcje i nie potwierdze tego poprzez wiadomosc e-mail to czy zostana zwrócone mi PTZ?

Wiecie chyba o co mi chodzi

PS:Podajcie przy okazji maila do niej


RE: Mail do Kathy - DDK - 01-11-2010 11:19

Hey. If I win the auction and I won't confirm this by e-mail message, we will be returned to me my PTZ?


[email protected]


RE: Mail do Kathy - Yanke$ - 01-11-2010 11:29

Cytat:Hi Kathy!
I have a question to You. If I win the auction, and I won't confirm it by the e-mail (I won't confirm the shipping informations) is there a possibility to get back my PTZ from that auction? (of course I renounce getting the prize from auction). Because I made a mistake I bid not that item I wanted to, and now I have a big problem with that. Do you have any solution for it? Please help me Wink
Thanks in advance,
Imię&Nazwisko

Mejl do Kathy: [email protected]

Pozdro!


RE: Mail do Kathy - BartuS - 01-11-2010 11:54

Hahahahahahahaha, Yanke$ ;d


RE: Mail do Kathy - Driver - 01-11-2010 12:14

moge to wyłac BartuS ?


RE: Mail do Kathy - Yanke$ - 02-11-2010 15:44

Yanke$ napisał(a):Hi Kathy!
I have a question to You. If I win the auction, and I won't confirm it by the e-mail (I won't confirm the shipping informations) is there a possibility to get back my PTZ from that auction? (of course I renounce getting the prize from auction). Because I made a mistake I bid not that item I wanted to, and now I have a big problem with that. Do you have any solution for it? Please help me Wink
Thanks in advance,
Imię&Nazwisko


tłumaczenie:
Cytat:Cześć Kathy!
Mam pytanie do Cb. Jeżeli wygram aukcję i nie potwierdzę jej przez e-mail (nie potwierdzę danych osobowych do wysyłki), czy jest szansa na zwrot moich PTZ z aukcji?(oczywiście rezygnuję z otrzymania przedmiotu aukcyjnego). Zrobiłem błąd i podbiłem nie ten przedmiot co chciałem i mam teraz z tym duży problem. Masz jakieś rozwiązanie? Proszę, pomóż mi z tym.
Dziękuję z góry,
Imię&Nazwisko.