Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Konta NordVPN - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Konta NordVPN (/Temat-Konta-NordVPN-159326)

Strony: 1 2 3 4


RE: Konta NordVPN - maniek250 - 29-11-2018 18:59

Więc masz konta od producenta ? skąd dziwna długość ważności kont 1-12 miesięcy, rok + ? Wybacz ale nie widzę innej możliwości niż crackowane konta


RE: Konta NordVPN - MistGun - 29-11-2018 19:12

(29-11-2018 18:59)maniek250 napisał(a):  Więc masz konta od producenta ? skąd dziwna długość ważności kont 1-12 miesięcy, rok + ? Wybacz ale nie widzę innej możliwości niż crackowane konta

Niestety nie napisze ci od tak jak zrobić te konta, bo co ciebie będzie powstrzymywać przed zrobieniem mi konkurencji?
Dziwne? Jest abonament na dwa lata, konto ma już jakiś czas przez co nie ma całego abonamentu. Nie będę pisał dokładnej daty każdego konta.
No właśnie, a ja widzę, dlatego sobie trochę z tego dorabiam.
Z własnego doświadczenia wiem że raczej użytkownicy którzy kupili pierwsi już by się ubiegali o zwrot pieniędzy, jeśli byłyby to cracki, i by oświadczyli tutaj, że nie warto, konto nie działa, ktoś wchodzi, wywala mnie itp.
Jeszcze żaden użytkownik nie miał problemu z tymi kontami, i to zapewniam, nadal czekam na pierwszego.

Pozdrawiam


RE: Konta NordVPN - maniek250 - 29-11-2018 19:50

No dobra może masz magiczny sposób na dwuletnie konta za 1/10 ceny (prędzej niż w czary uwierzę w cracking Big Grin)
Dodam tylko że z tymi crackowanymi kontami gratis albo za centy ludzie też nie mają problemów Big Grin

Cytat:Dziwne? Jest abonament na dwa lata, konto ma już jakiś czas przez co nie ma całego abonamentu. Nie będę pisał dokładnej daty każdego konta
Prędzej konto ma już jakiś czas bo ktoś je kiedyś kupił a ktoś inny je scrackował...

Kupującym radzę uważać jeśli serio sam robisz te konta to sorry ale wszystko wygląda dziwnie, tym bardziej że wiemy że potrafisz wciskać ludziom gówniane kotna Wink


RE: Konta NordVPN - MistGun - 29-11-2018 20:14

Jasne, do niczego nie zmuszam.
Co do crackowanych kont to może 5% dobrze działa po zakupie, praktycznie wszystkie po maax. 3 dniach nie działają.

Gówniane konta? Wciskać? XD Tego już nie skomentuję w sumie.


RE: Konta NordVPN - Majka - 29-11-2018 20:32

Ile kont sprzedałeś na naszym forum? W sumie to pozniej sama pewnie będę miała ochotę skorzystać z Twojej oferty Tongue


RE: Konta NordVPN - MistGun - 29-11-2018 20:36

Na forum 3, prywatnie ok. 5, strony aukcyjne 21+.
Jeśli chodzi o same konta do tego serwisu.


RE: Konta NordVPN - nunek07 - 12-12-2018 12:31

Podeślij proszę dane do PP.
Wezmę z chęcią konto rok+ Smile


RE: Konta NordVPN - robinhood666 - 20-12-2018 13:55

(29-11-2018 20:36)MistGun napisał(a):  Na forum 3, prywatnie ok. 5, strony aukcyjne 21+.
Jeśli chodzi o same konta do tego serwisu.

hej, pisałem już na priv, ale nie odpowiedziałeś,
konto które mi sprzedałeś nie działa... sprawdź co jest nie tak z nim i daj mi znać


RE: Konta NordVPN - MistGun - 22-12-2018 00:54

(20-12-2018 13:55)robinhood666 napisał(a):  
(29-11-2018 20:36)MistGun napisał(a):  Na forum 3, prywatnie ok. 5, strony aukcyjne 21+.
Jeśli chodzi o same konta do tego serwisu.

hej, pisałem już na priv, ale nie odpowiedziałeś,
konto które mi sprzedałeś nie działa... sprawdź co jest nie tak z nim i daj mi znać
Odpisane, już naprawione Cool


RE: Konta NordVPN - nunek07 - 29-12-2018 10:15

Polecam tego Pana, szybka transakcja, konto śmiga elegancko Wink