Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Bux *lub coś innego - Alternatywne zarabianie na rotate4all! (PTP) - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Bux *lub coś innego - Alternatywne zarabianie na rotate4all! (PTP) (/Temat-Bux-lub-cos-innego-Alternatywne-zarabianie-na-rotate4all-PTP-159323)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


Bux *lub coś innego - Alternatywne zarabianie na rotate4all! (PTP) - xdax1 - 03-11-2018 18:27

Witam,

Jest to dodatek do mojego tematu z programem All1tool do stron typu BUX (link)
Oczywiście można użyć inne metody.

Jak niektórzy pewnie wiedzą, z zarobkiem na tych stron bywa strasznie różnie i czasem coś się wypłaci a czasem nie. Czyli coś dla osób, które mają problemy z zarobkiem z buxów.

Pokaże Wam, jak można wykorzystać takie strony w inny sposób - zarabiając na Paid to promote!

Czym jest PTP (Paid to promote)?
Jest to nic innego jak promowanie swojego linku z strony oferującej takie zarabianie. Ktoś wchodzi na nasz link (zazwyczaj w linku są reklamy), następnie musi odczekać określoną liczbę sekund a potem dostajemy jakaś kwotę.

My skupimy się na jednej z najlepszej jaką jest rotate4all.
ref
czysty

Opis strony:
- Płaci $0.40 za 1000 wejść;
- Minimum do wypłaty to $5;
- Wystarczy, że osoba będzie 5 sekund na naszym linku;
- Wypłaty na Paypal, PM, Bitcoin, STP oraz Payeer;
- Są realizowane w ciągu 24 godzin, następnego dnia lub tego samego masz już na koncie;
- Nie można promować w botach, autosurfach, w ramkach (iframe), rotatorach a dozwolone to manualsurfy, buxy itd. (wszystko jest w Terms & Policies i zalecam sprawdzić blacklisted websites);

Jak zarabiać?
Sprawa jest prosta, zamiast wykorzystywać buxy do zarabiania, wykorzystujemy je do promowania rotate4all kupując reklamy.

Instrukcja:
- Oczywiście pierwsze co, to dodajemy strony do All1tool i zbieramy na reklamy. Polecam w notatkach programu pisać koszt najtańszej reklamy;
- No i właśnie, jeśli chodzi o reklamę - kupujemy zawsze kredyty (Paid To Click Ads) i ustawiamy minimalną ilość jaką potrzebujemy, czyli 5 sekund;

Jak kupić reklamę oraz dodać link PTP?
Ile można zarobić?
Oczywiscie różnie, zależy ile reklam będziemy mieć.

Ja dokładnie 01.11 dodałem reklamy z buxów SCAMÓW tylko i nabiło mi całkiem sporo.
[Obrazek: eoHfcmG.png]

Więc jeśli ktoś by chciał przeznaczyć na reklamę ze WSZYSTKICH stron, nie tylko scamów - to można uzbierać całkiem sporo.

Jeśli ktoś chce lista scamów którą używałem to:
https://i.imgur.com/xzjpv5e.png
(uwaga stary link, może już dużo stron nie działać)

P.s W All1tool polecam dodać nowy profil pod reklamę żeby mieć porządek

No i oczywiście nie może zabraknąć dowodu wypłat, moja poprzednia.
[Obrazek: 50Vzkuk.png]

Zapraszam Smile


RE: Bux - Alternatywne zarabianie, czyli PTP! - Doorm - 03-11-2018 18:49

Jutro się do tego zabieram Smile
I polecam bo zawsze znajdzie autor posta czas dla każdego i potrafi wytłumaczyć jak czegoś się nie wie!! Dzięki!!


RE: Bux - Alternatywne zarabianie, czyli PTP! - Captain - 03-11-2018 22:54

Te wyświetlenia kupuje się za kase uzbieraną w buxie czy trzeba zainwestować aby zarobić więcej dzięki temu promowaniu linku? Jeśli to drugie to jak dokładnie wygląda stosunek wydanych $ do zysków?


RE: Bux - Alternatywne zarabianie, czyli PTP! - maxiu170 - 04-11-2018 01:37

Wyświetlenia kupujemy za zarobki w buxach. Chodzi o to że bux albo wypłaci albo nie a rotate4all wypłaca już długo i daje zarobic.


RE: Bux - Alternatywne zarabianie, czyli PTP! - xdax1 - 21-01-2019 15:25

Cały czas bezbłędnie płaci!
[Obrazek: rotate4all-15.-2019_01_21.png]


RE: Bux - Alternatywne zarabianie, czyli PTP! - xdax1 - 01-06-2020 18:48

Cały czas płaci bardzo dobrze i szybko. Do tego wrócił Paypal oraz dodano parę innych procesorów!
A co ważniejsze - stawka zwiększona z $0.25 na $0.40/1000 wejść!


Kilka moich ostatnich wypłat:



RE: Bux *lub coś innego - Alternatywne zarabianie, czyli PTP! - ankiecik89 - 12-07-2020 18:55

Poszło z refa Smile próbuje! rotate4all - login: ankiecik89 a buxy - buxik2905

Ten link PTP z rotate który dodaje to jest ten z głównej strony? I co to znaczy dowolna nazwa reklamy - coś konkretnego trzeba tam napisać? I ten opis -to ma być coś mojego? Sorki, jeżeli te pytania są żałosne ale dopiero się wdrażam.


RE: Bux *lub coś innego - Alternatywne zarabianie, czyli PTP! - macius963 - 17-07-2020 01:15

podpowiecie jak dodac to rotate4all do all1tool ? Bo cos mi nie chce wykryc skryptu na stronie to po pierwsze a po 2 jak klikne play to mi pisze ze nie moze zaladowac strony ;/ Nwm moze zly link wpisuje czy jak o.O wpisalem ten "https://www.rotate4all.com"

Z góry dzięki za pomoc Wink


RE: Bux *lub coś innego - Alternatywne zarabianie, czyli PTP! - xdax1 - 22-07-2020 15:43

(12-07-2020 18:55)ankiecik89 napisał(a):  Poszło z refa Smile próbuje! rotate4all - login: ankiecik89 a buxy - buxik2905

Ten link PTP z rotate który dodaje to jest ten z głównej strony? I co to znaczy dowolna nazwa reklamy - coś konkretnego trzeba tam napisać? I ten opis -to ma być coś mojego? Sorki, jeżeli te pytania są żałosne ale dopiero się wdrażam.

Tak, to Twój link PTP.
Dokładnie tak jak napisałeś, Twoja dowolna nazwa linku (reklamy) z Rotate4all i tak samo opis. Możesz po prostu napisać coś w stylu earn $0.40 per 1000 views! czy coś w tym stylu, po prostu krótko opisujesz stronę rotate.


(17-07-2020 01:15)macius963 napisał(a):  podpowiecie jak dodac to rotate4all do all1tool ? Bo cos mi nie chce wykryc skryptu na stronie to po pierwsze a po 2 jak klikne play to mi pisze ze nie moze zaladowac strony ;/ Nwm moze zly link wpisuje czy jak o.O wpisalem ten "https://www.rotate4all.com"

Z góry dzięki za pomoc Wink

Czytałeś dokładnie temat? Bo nie o to chodzi. Żadnego rotate4all nie dodajesz do all1tool. Zapoznaj się dokładnie z opisem.



Strona oczywiście cały czas płaci, kilka najnowszych wypłat automat:
[Obrazek: yhlXNNE.png]


RE: Bux *lub coś innego - Alternatywne zarabianie, czyli PTP! - cezar78 - 24-07-2020 17:15

Jakie są metody wypłaty oprócz paypala ?