Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zlece zrobienie paczki memow - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Zlece zrobienie paczki memow (/Temat-Zlece-zrobienie-paczki-memow-159313)

Strony: 1 2


RE: Zlece zrobienie paczki memow - fusek - 03-11-2018 19:45

(03-11-2018 19:39)xmaniek6 napisał(a):  w sumie jak każdy z nas (4osoby) wyśle ci po te 20 memów to będziesz miał już 80 czyli prawie tyle ile chciałeś minimum Lol

Przypuszczalnie taki miał cel ten Janusz Wink


RE: Zlece zrobienie paczki memow - Snoopie - 03-11-2018 21:21

Tutaj nie chodzi o nawet to 100 memów po prostu szukam osoby która mogłaby mi stale podsyłać memy, posiadam konta ig z memami łącznie będzie z 250k obserwatorów. W jaki sposób mam sprawdzić Wasze możliwości? Może ktoś ma pomysł? Ewentualnie zmniejszymy stawkę do 5 memów na google drive? Czekam na propozycje.

@EDIT
Zróbmy tak, napisz do mnie PW z jakimś przykładowym memem i nr whatsapp lub telegram. Abym mógł się skonaktowac


RE: Zlece zrobienie paczki memow - xmaniek6 - 03-11-2018 21:37

zależy też w jakiej tematyce mają być te memy


RE: Zlece zrobienie paczki memow - Snoopie - 03-11-2018 21:45

(03-11-2018 21:37)xmaniek6 napisał(a):  zależy też w jakiej tematyce mają być te memy

Wszystkie memy które przyciągną odbiorców scrollujących główną stronę Instagrama Smile


RE: Zlece zrobienie paczki memow - Captain - 03-11-2018 22:45

Ja mogę do stałej współpracy bo bardzo często przeglądam strony z memami to mógłbym przy okazji Ci podrzucać najlepsze rzeczy.
A mogą też być krótkie śmieszne filmiki? Czy tylko obrazkowe memy? I czy wszystkie muszą być po polsku, czy po angielsku też mogą?

Pisz pw.


RE: Zlece zrobienie paczki memow - fakefejk - 04-11-2018 00:02

(03-11-2018 19:39)xmaniek6 napisał(a):  w sumie jak każdy z nas (4osoby) wyśle ci po te 20 memów to będziesz miał już 80 czyli prawie tyle ile chciałeś minimum Lol

Do CV sobie wpiszecie.


RE: Zlece zrobienie paczki memow - Snoopie - 19-11-2018 23:12

Cały czas poszukuje osób do współpracy, każdy kto jest zainteresowany proszę o wysłanie PW


RE: Zlece zrobienie paczki memow - Snoopie - 22-11-2018 11:08

Wszystkich zainteresowanych jednak proszę o kontakt przez maila: [email protected]


@ref
Szukam paru osób, do współpracy na około rok.


RE: Zlece zrobienie paczki memow - Hybrid1990 - 22-11-2018 16:31

Ciągłe nieregulaminowe podbicia tematów pomimo licznych ostrzeżeń, nieszanowanie regulaminu forum. +50%
W sumie masz już 100%, banik na miesiąc.

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.