Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
vk.com - pierwsze 30osób ipody! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: vk.com - pierwsze 30osób ipody! (/Temat-vk-com-pierwsze-30osob-ipody-1593)



vk.com - pierwsze 30osób ipody! - onielen - 09-02-2010 10:10

Witam. Pewien portal społecznościowy (coś ala facebook tylko duuużo mniej popularny) organizuje konkurs, gdzie poprzez zapraszanie osób zgarniamy iPoda. iPoda zgarnia pierwsze 30 osób, które zaproszą największą ilość przyjaciół. Konkurs trwa do 19 lutego 2010, jest już któraś seria konkursu więc pewnie będą kolejne.


Ostatnie osoby mają po 2-3 osoby więc konkurs jest dziecinnie prosty!!

Konkurs jest wiarygodny, kilka osób z poprzedniej serii wystawiało na forum zdjęcia ipodów.
Zdjęcie:
http://img64.imageshack.us/img64/4883/dsc00002ud.jpg

Regulamin:
* 1. Wygra pierwszych 30 uczestników, którzy zaproszą na portal największą ilość znajomych do 19 lutego 2010, 19:00.
* 2. Wszystkie dane zapisywane są natychmiastowo przy pomocy tablicy z obecnym rankingiem uczestników.
* 3. Zaliczane są tylko te zaproszone osoby, które wpisały swoje prawdziwe imię i nazwisko, nazwę szkoły lub uczelni, a także dodały zdjęcie.
* 4. Powtórne rejestracje nie są zaliczane.
* 5. Liczą się tylko zaproszeni uczestnicy, których numery telefonów zaczynają się na +48 (Polska).
* 6. Proszę nie próbować wygrać w konkursie przy pomocy oszustwa. Nasze doświadczenie związane z przeprowadzaniem takich konkursów pozwala wychwycić każdą próbę oszustwa. Uczestnicy, którzy zostaną przyłapani na próbie oszustwa, zostaną zdyskwalifikowani bez wcześniejszego uprzedzenia.

Proszę o rejestracje z mojego refa(kliknij)

Jeśli się boicie o swoje dane to nie musicie wpisywać prawdziwych Wink


RE: vk.com - pierwsze 30osób ipody! - Tiger04 - 09-02-2010 11:09

Cytat:2. Osoba zakładająca temat w tym dziale musi posiadać co najmniej 10 postów napisanych na forum !


Regulamin się kłania =] . A pozatym strona całkiem ciekawa. Wiem, że także złapałem się na regulamin punkt 6. =/ . Ale mam nadzieję że za to warna nie dostanę. A może jednak nie wyciągnołem te 50 słów.


vk.com - pierwsze 30osób ipody! - Killer - 11-03-2011 00:57

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.


Pozdrawiamy
Administracja Forum.