Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Droga ku wolności - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Droga ku wolności (/Temat-Droga-ku-wolnosci-159299)



Droga ku wolności - omanipadme - 01-11-2018 22:56

Witam,
Odnalazłem to forum nie przypadkiem ale nie też i celowo zapragnąłem kiedyś porzucić prace na etacie by móc zarabiać z każdego miejsca na ziemi podróżując. Z racji zbliżającego się końca roku postawiłem postawić sobie konkretne cele na 2019 rok żeby w końcu spełnić moje marzenie. Aktualnie mieszkam na pięknej i bajkowej Islandii gdzie prócz pracy mam czas i możliwości finansowe aby rozwijać częściowo mój cel.
To tak tytułem wstępu jak i przedstawienia się pokrótce tej rozległej społeczności Smile)

Przechodząc do konkretów jako iż jestem świeży w inwestowaniu wyznaczyłem sobie miesięczny budżet w wysokości 500$. Taką kwotę chciałbym regularnie wkładać stricte na inwestycje przynoszące przychód. Będę tą kwotę systematycznie zwiększał w miarę nabywania prze zemnie doświadczenia inwestycyjnego.
Z czasem nie wykluczam też wyłożenia jakiejś większej jednorazowej sumy w konkretny strzał bądź okazje (dla przykładu jaką według mnie aktualnie jest inwestycja w transferGo).

Drugim segmentem moich inwestycji będą inwestycje w moją naukę i rozwój. Nie odrzucam tutaj możliwości uczestnictwa w kursach, płatnych webinarach, ,posiadania mentorów, kupowania książek, i poradników no po prostu wszystkiego co stwierdzę że poszerzy moją wiedzę w danym temacie a w przyszłości pozwoli mi także nie tylko lepiej i sprawniej inwestować ale i zarabiać w internecie.


I tu wychodzę z inicjatywą do was drogie istoty jestem otwarty na każdą wskazówkę rade osobę kierunek rozwoju bądź choćby tytuł waszej ulubionej książki; z waszymi radami chciałbym zminimalizować czas jak i naukę na błędach w której jestem mistrzem Cool
Pisze w dziale inwestycji ale zarabianie także mnie interesuje także rady na temat najbardziej przyszłościowych i obiecujących kierunków jaki mógłbym opanować w tak obszernym temacie też chętnie przyjmę.

Przepełniony motywacją z góry dziękuje i pozdrawiam.
Do dzieła Big GrinBig GrinBig Grin


RE: Droga ku wolności - Captain - 02-11-2018 01:02

Jeśli chcesz inwestować w internecie to najważniejsze tutaj jest doświadczenie. Bez niego mała szansa na sukces, a ogromna na przepierniczenie kasy, bo internet jest pełen różnych programów i inwestycji w których można wtopić kasę.

Jeśli masz duży budżet to lepiej byłoby pomyśleć nad założeniem czegoś grubszego, jakieś własnej działalności na przykład.


RE: Droga ku wolności - omanipadme - 02-11-2018 09:09

Na zakładanie działalności czuje ze jestem jeszcze za młody pozatym będę ograniczony miejscem a ja jedyne do czego chce być ograniczony to laptop i siec wifi. Właśnie po to mam ten rok żeby nabrać doświadczenia. Myśle też o kupieniu hosta ale kompletnie nie znam reali i zysków z czegoś takiego.


RE: Droga ku wolności - MrFuturo - 03-11-2018 19:57

Może podzielisz się jakimś zdjęciem ze swojego miejsca zamieszkania? Zaciekawiłeś mnie tą 'piękną islandią' Tongue


RE: Droga ku wolności - Olszi - 15-11-2018 16:43

Podpinam się pod prośbę wyżej. Ciekawi mnie też sposób podróżowania. Zachęcam do założenia dziennika Smile


RE: Droga ku wolności - Yabuza - 07-12-2018 11:07

Najpierw edukacja, później można coś kombinować Smile


RE: Droga ku wolności - Agik - 23-01-2019 14:40

Ciekawa jestem, gdzie aktualnie przebywasz i czy udało Ci się zrealizować cel. Big Grin