Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Facebook - Ciągłe usuwanie kont - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Facebook - Ciągłe usuwanie kont (/Temat-Facebook-Ciagle-usuwanie-kont-159298)



Facebook - Ciągłe usuwanie kont - Thinker - 01-11-2018 19:36

Cześć.
Otóż mam dość duży problem.
Facebook nałozył na mnie bana już z 3 miesiące temu. Po nałożeniu kary próbowałem zakładać konta na moje imię i nazwisko (ponieważ dostałem blokadę na prywatnym koncie), lecz każde po 1-2 dniach zostało banowane. Udało mi się założyć konto jak wyjechałem do Grecji i tam je załozyłem (po dodaniu drugiego imienia w nazwie, Facebook nie zablokował mi konta). Powróciłem do Polski i uzywałem konto ponad miesiac i nic się nie działo. Postanowiłem w końcu, że czas usunąć drugie imię z nazwy profilu, ale okazało się to złym posunięciem. Teraz walczę od dwóch tygodni z próbą utworzenia konta (każde jest banowane). Nawet poprosiłem znajomego z Hiszpanii żeby założył mi tam konto, ale kiedy się na nie zalogowałem to padło.
Czy ktoś miał coś podobnego? Da się jakoś to obejść? Undecided


RE: Facebook - Ciągłe usuwanie kont - Mentalki - 01-11-2018 20:33

Użyj vpn/proxy do założenia konta.


RE: Facebook - Ciągłe usuwanie kont - tidid - 03-11-2018 19:06

Co to kolego da jeśli zakładał w Hiszpani z innego IP a mu zbanowali? Wink


RE: Facebook - Ciągłe usuwanie kont - nSo - 03-11-2018 19:30

A może tryb INCOGNITO?


RE: Facebook - Ciągłe usuwanie kont - Gentelmenel - 03-11-2018 20:28

Tryb incognito to podstawa przecież, bez tego żadnego fejk konta się nie odpala Smile


RE: Facebook - Ciągłe usuwanie kont - Komandos823 - 03-11-2018 22:41

Psst rozśmieszyliście mnie z tym trybem Incognito hehe. Myślicie że jak włączycie go to jesteście niewidzialni w necie hehe. Owszem plików cookies i historii nie zapisuje ale śledzić was śledzi, konto i tak padnie a dlaczego? Bo jest świeże i cały czas na to samo imię i nazwisko tworzone. Może być stworzone przez proxy lub VPS ale co będziesz ciągle się bawił aby dbać o te szczegóły? Może jak i będziesz to używał może wytrzyma lub padnie. Albo spróbować kupić konto stażowe. Mam ich sporo, zmienię na twoje imię i nazwisko, wszystko co będziesz potrzebował a szanse że takie konto wytrzyma to już zależy od twojego IP czy jest na „czarnej liście”. Ja się zajmuję kontami fb i mogę ci w tym pomóc. Odezwij się na pw jak chcesz tego spróbować.


RE: Facebook - Ciągłe usuwanie kont - artzarab - 05-11-2018 13:26

Z pewnością masz oflagowany IP, a skoro masz problem z nowymi kontami to masz stałe. Zakładaj konta z mobilnego (najlepiej na telefonie z wyczyszczonymi ciastkami itd) i bardzo delikatnie hoduj konta (jest to teraz dużo trudniejsze niż kiedyś). Nie wykazuj "dziwnej" aktywności w pierwszym miesiącu, dodaj kilku znajomych, pisz z nimi...wykaż największą kreatywność aby przez pierwsze około 30 dni FB nie miał podejrzeń że konto jest fejkowe.
Miałem ten sam problem, łącznie z banem na koncie prywatnym (oraz jego likwidacją), Ostrożność pomogła i konta stają się dość stabilne.
Nie korzystam już z netu stacjonarnego nawet na PC, łączę przez mobilny (teraz to podstawa). Nie zaszkodzi również jeśli musisz korzystać z PC założyć dla każdego nowego konta nowy profil na kompie i logować się przez niego, dodatkowo resetując (zmieniając IP) netu mogilnego.
Jednakże nigdy nic nie wiadomo z fejsem hehe to jakby operacja na żywym organizmie bez narkowy Rolleyes zawsze logując się na konta zamykam oczy i boję się zerknąć czy się zalogowało beka


RE: Facebook - Ciągłe usuwanie kont - azzaz - 05-11-2018 17:20

Nom ja tutaj z jednym muszę się zgodzić z artzarab. Bez aktywności na początek. Ja jak zakładałem nowe prywatne konto i mi zbanowali stare to jak z porcelaną. Zarejestrowałem się i przez pierwszy tydzień konto leżało odłogiem i nic kompletnie nie robiłem, ani zapraszania znajomych, ani kompletnie żadnej aktywności. Weryfikacja była i tak, ale tylko numerem telefonu. Dodałem messengera na fizycznym urządzeniu na telefonie bo to może pomagać kontom się ułożyć i na razie konto wygląda po nie całym miesiącu na mniej więcej stabilne Big Grin

Ofc nawet wchodzenie na fb ads, nawet na razie mi przez myśl nie przechodzi, a szkoda bo regularnie korzystałem Sad Sad Teraz już zupełnie tylko na fejkach mogę reklamy odpalać Sad


RE: Facebook - Ciągłe usuwanie kont - SCM - 20-11-2018 11:04

z tego samego ip nie ma szans