Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Automat Freebit.co.in dla wszystkich (wszystko działa poprawnie) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Bitcoin (/Forum-Bitcoin-372)
+---- Wątek: Automat Freebit.co.in dla wszystkich (wszystko działa poprawnie) (/Temat-Automat-Freebit-co-in-dla-wszystkich-wszystko-dziala-poprawnie-159276)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


Automat Freebit.co.in dla wszystkich (wszystko działa poprawnie) - przezdziakmp - 31-10-2018 09:11

Witam, chciałbym wam przedstawić Freebit.co.in!! Tzn tego nie trzeba Wam przedstawiać, ale chce Wam pokazać jak można zarabiać na tej stronce bez ingerencji!!



1. Rejestrujemy się na stronce Freebit.co.in: 

Czysty: https://freebitco.in
Ref: https://freebitco.in/?r=4378781 

(moj ref., za każdą rejestrację z niego bardzo dziękuje)



2. Odblokować trzeba recaptcha na stronce internetowej, aby byla możliwość włączenia autorolla, czyli automatyczne, co godzinę otrzymywanie satoshi bez potrzeby klikania manualnego ( to wszystko dzieje się w tle, nie potrzebujemy odpalac żadnych aplikacji w telefonie).
W celu odblokowania recaptch, trzeba wpłacić dowolną ilość BTC (W zależności ile wplacimy na tyle nam pozwoli program na funkcjonowanie autorolla, zalecam nie bawić się w drobne, bo po ok.4 dniach już mamy zwrot fee transakcji wyplaty).


3.Pobieramy:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chlegou.bitbot


4. Instalujemy aplikację, odpalamy ją i logujemy się (w aplikacji wpisujemy nasze dane logowanie do konta na Freebit.co.in). Postępujemy zgodnie z instrukcją w aplikacji, zawarte są filmiki ułatwiające zalogowanie.

zalecam wszystko zrobić zgodnie z instrukcjami (filmiki). W ten sposób każdy szybko.i łatwo się zaloguje.

To wszysto  strona sprawdzona i bardzo znana  szybko nalicza  co godzinę.

Mi wychodzi ok 2800 sat na dzień w tej chwili.tylko że względu na ustawienia jakie mam w programie. każdy może pod swoje ustawić.
Zachęcam do rejestracji.


RE: Automat Freebit.co.in dla wszystkich (wszystko działa poprawnie) - minerszotu - 06-11-2018 12:33

nie działa, wpier.. całe satoshi.


RE: Automat Freebit.co.in dla wszystkich (wszystko działa poprawnie) - mrpabl058 - 06-11-2018 12:48

Przecież to strona stara jak świat Sad


RE: Automat Freebit.co.in dla wszystkich (wszystko działa poprawnie) - przezdziakmp - 11-11-2018 11:21

strona stara jak swiat, ale automat w miarę świeży

co to znaczy, ze wpier.. całe satoshi? u mnie wszystko idealnie dziala, po 7 dniach zbierania mam stan konta do wypłąty możliwy już


RE: Automat Freebit.co.in dla wszystkich (wszystko działa poprawnie) - xdax1 - 11-11-2018 12:42

Nie działa poprawnie, za nim się zaloguje i wpisze hasło wyłącza się ta strona uruchomiona przez aplikacje do zalogowania.


RE: Automat Freebit.co.in dla wszystkich (wszystko działa poprawnie) - przezdziakmp - 17-11-2018 07:13

nie może być, hula wszystko pięknie, spróbuj jeszcze raz zainstalować


RE: Automat Freebit.co.in dla wszystkich (wszystko działa poprawnie) - wasda - 18-11-2018 22:25

zainstalowane zalogowane włączone automatic roll ale apka sama nie klika co godz muszę w nią wejść obejrzeć reklamę i ręcznie wyłączać captcha czyli bez sensu a każde klikniecie bez captchy jest droższe pierwsze 1RP drugie 2RP trzecie 3RP itd więc jedna wielka lipa


RE: Automat Freebit.co.in dla wszystkich (wszystko działa poprawnie) - przezdziakmp - 22-11-2018 19:01

nie mam takiego problemu, klika mi bez captchy i bez zabierania RP, więc nie wiem skąd się u Ciebie coś takiego wzięło


RE: Automat Freebit.co.in dla wszystkich (wszystko działa poprawnie) - Fallriv - 23-11-2018 12:32

U mnie też za każdym razem musi się logować na nowo i oglądać reklame Wink


RE: Automat Freebit.co.in dla wszystkich (wszystko działa poprawnie) - star4x5 - 23-11-2018 15:24

Jedyna rada zrobic depozyt na stronie i wtedy podobno nie zabiera RP bez captchy. Mi też niestety zabiera RP i więcej za każdym razem.