Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiam.com Certyfikat SSL - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Zarabiam.com Certyfikat SSL (/Temat-Zarabiam-com-Certyfikat-SSL-159263)



Zarabiam.com Certyfikat SSL - PremAccHack - 30-10-2018 11:36

Ja wiem że jesteście nastawieni do jakichkolwiek zmian na nie, bo tak!

Ale wypadałoby dodać certyfikat tym bardziej że jest za darmo w większości przypadków. A strona się wyświetla jako niebezpieczna.


RE: Zarabiam.com Certyfikat SSL - Na 5tyk - 30-10-2018 11:42

Też chciałbym SSL, ale wątpie, że zostanie dodane Big Grin


RE: Zarabiam.com Certyfikat SSL - lyczkus - 30-10-2018 12:10

w sumie nam jako użytkownikom to bez różnicy, jednak administracji powinno zależeć, jak nie bezpieczeństwo to nawet pozycjonowanie


RE: Zarabiam.com Certyfikat SSL - Klin - 30-10-2018 13:14

Powinien być już od dawna


RE: Zarabiam.com Certyfikat SSL - Admin - 30-10-2018 14:43

Racja powinien byc dawno, zgadzam się z Tobą w pełni i przymiarki tez były nie raz robione, jeszcze ze zdanem było kombinowane - ale seo google plugin odmawiał sprawności, nie mniej jednak w tym tygodniu robiłem podobne przymiarki na innym forum na mybb jak tam się zakończy sukcesem to i na ZC się pojawi, mam świadomość że nawet pod kątem seo byłoby to wskazane... swego czasu miał to też zrobić jeden z członków mybboard ale po śmierci właściciela forum... kontakt się urwał;s

Ewentualnie jeśli ktoś ma w tym doświadczenie i ma już za sobą przeprowadzanie tego na silniku mybb z seo google (nie chodzi o zwykłe podpięcie ssl) to mile widziany byłby kontakt <3


RE: Zarabiam.com Certyfikat SSL - Admin - 30-10-2018 18:54

Pokombinowałem z Naszym starym forumowiczem metonatorem i o dziwo poszło łatwiej niż zakładałem, czego się nie spodziewałem bo już sporo godzin na tym straciłem zarówno ja jak i parę osób, które próbowały pomóc i chyba poszło bez większych problemów z funkcjonalnościami bo prócz czatu który początkowo nie działał (wymagane było kilka zmian) cała reszta z galerią na czele nie generuje błędów.
Tak czy inaczej mamy to kłódeczka na głównej stronie w końcu zawitała: https://scr.hu/AO1Bwma

[Obrazek: ssl.png]

przy podstronach jeszcze może się coś przekombinuje bo przez sygnatury niektórych userów nie wszędzie się wyświetla, ale myślę że to też się przeskoczy.

Czujcie się bezpieczniej Lolimpreza


RE: Zarabiam.com Certyfikat SSL - EfectiveWork - 30-10-2018 19:11

Dziękujemy Adminie Big Grin

Teraz mogę spać spokojnie Smile Tongue


RE: Zarabiam.com Certyfikat SSL - Admin - 30-10-2018 22:09

Chat i błędy zgłoszone na pw już też poprawione Wink


RE: Zarabiam.com Certyfikat SSL - rachman - 31-10-2018 00:38

Co za czasy... Jazda z obowiązkowymi pasami, Sex w gumie, forum z SSL... kurna no zero hardcora zero adrenalinki... buuuu....