Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zablokowany paypal z fake danymi - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: Zablokowany paypal z fake danymi (/Temat-Zablokowany-paypal-z-fake-danymi-159251)

Strony: 1 2


Zablokowany paypal z fake danymi - tomcki - 29-10-2018 20:25

Witam
Używałem konta paypal z fake danymi lecz pare dni temu została nałożona na moje konto blokada i oczekują skanu dowodu
Jest jakaś opcja aby te pieniądze wypłacić bez weryfikacji?
Słyszałem coś o opcji 180 dni i zamknięcie konta


RE: Zablokowany paypal z fake danymi - Lords - 29-10-2018 20:28

Tak była kiedyś opcja ze po chyba 45 dniach można było wypłacić. Później po 90. Teraz nie wiem czy się coś zmieniło.


RE: Zablokowany paypal z fake danymi - maxiu170 - 30-10-2018 15:13

Ja miałem na prawdziwe dane, zarządali skanu dowodu. Wysłałem - obliczyli że zakładając konto nie miałem 18 lat. Zablokowali konto z pieniążkami, oddali po pół roku.


RE: Zablokowany paypal z fake danymi - PremAccHack - 30-10-2018 15:33

^^ taka sama sytuacja i to z wielką łaską xD


RE: Zablokowany paypal z fake danymi - MrSlasher - 31-10-2018 04:12

Najlepszy sposób jaki poznałem to napisać do osoby która przelała środki i zwrócić jej ostatni przelew który zrobiła, dogadać się że zablokowali itp i żeby przelał na inne konto.


RE: Zablokowany paypal z fake danymi - tomcki - 31-10-2018 16:18

(31-10-2018 04:12)MrSlasher napisał(a):  Najlepszy sposób jaki poznałem to napisać do osoby która przelała środki i zwrócić jej ostatni przelew który zrobiła, dogadać się że zablokowali itp i żeby przelał na inne konto.

Problem jest taki, że na koncie było dużo transakcji i żadna nie przekroczyła 100zl


RE: Zablokowany paypal z fake danymi - PremAccHack - 31-10-2018 17:19

To nie do odzyskania


RE: Zablokowany paypal z fake danymi - Zahh - 25-11-2018 12:50

Gaypal is gaypal, co najwyżej możesz kupić fałszywy skan dowodu lub prawojazdy.


RE: Zablokowany paypal z fake danymi - rachman - 26-11-2018 22:44

Ta, tylko czy kwota warta trzeba przemyśleć najpierw bo ewentualne konsekwencje posługiwania się fałszywymi dokumentami przyjemne nie są.


RE: Zablokowany paypal z fake danymi - Bravo - 26-11-2018 23:48

(26-11-2018 22:44)rachman napisał(a):  Ta, tylko czy kwota warta trzeba przemyśleć najpierw bo ewentualne konsekwencje posługiwania się fałszywymi dokumentami przyjemne nie są.
@[rachman] Nie żeby „gaypal” to gdzieś zgłaszał dziesiątki kont tygodniowo takimi papierkami weryfikuje i nie ma żadnego problemu. Ewentualnie jeżeli konto było wcześniej oflagowanie to mimo takiego sfałszowanego papierku konto zostanie zamknięte ze względu na podejrzaną aktywność która szkodzi społeczności. A jeżeli wyślesz coś co jest słabo podrobione to też zamykają konto i zwracają pieniądze po 180 dniach i nie interesuje ich to że jesteś fałszerzem Wink