Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak zarobić 20-200zł dziennie posiadając telefon? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+---- Dział: Zarabianie na Telefonie (/Forum-Zarabianie-na-Telefonie-446)
+---- Wątek: Jak zarobić 20-200zł dziennie posiadając telefon? (/Temat-Jak-zarobic-20-200zl-dziennie-posiadajac-telefon-159250)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


Jak zarobić 20-200zł dziennie posiadając telefon? - YuszoM - 29-10-2018 19:29

Cześć. Dziś przedstawię wam aplikację fit pay. Aplikacja polega na graniu gry - niektórzy powiedzą, że na tym się nie da zarobić, a ja was zaskocze - da sie.
Na poczatku, musicie sie zarejestrowac.
http://fitplay.info - czysty link
https://r.fitplay-app.com/campaign/affiliate/c76105aac99f4419833b0842c95f832f?channel= - moj refflink

Za zarejestrowanie sie z refa dostajecie 4555pkt oraz 25% tego, co ja zarobie. Ja zaś dostaje 25% tego co wy zarobicie + 250pkt za wasza rejestracje. Zarabiam okolo 5zl dziennie, wiec za sama rejestracje bedziecie mieli 5-10zł co miesiac. Super poczatek, co? Huh
Okej, ale jak zarobic wiecej? Jak w ogole zarobic? Na poczatku instalujecie gre, ktora bedzie wam dawac super punkty. Po zainstalowaniu, wchodzicie w moje aplikacje, gdzie macie tzw. misje typu "graj 60 sekund, aby zdobyc 200monet". Dziennie mozecie wykonywac tych misji ile tylko chcecie, aczkolwiek po jakims czasie 60 sekund zamienia sie na 80, nastepnie na 100 itd. Z samego takiego klikania co minute, czy kilka minut mozecie zarobic około 10 zl poswiecajac tylko 1-3h dziennie. Jezeli macie zrootowany telefon, mozecie uzyc aplikacji https://play.google.com/store/apps/details?id=com.prohiro.macro - nagrywacie macro, ktore bedzie nasladowac wasze ruchy. Z takim macro, mozecie przez 24h zarobic okolo 80-100zl dziennie. Czyz nie super? Huh
Inwestycja
Co jezeli komus nie wystarcza te 80 zl dziennie? Nie ma problemu. Wystarczy zakupic nowy uzywany telefon (allegro, olx, cokolwiek) na ktory pobierzemy aplikacje. Pamietajcie, aby nie logowac sie na to samo konto, a pieniadze wyplacac na inne konto paypal. Inwestujac 200zl, ktore mozecie zarobic na aplikacji macie juz trzy telefony. A wiec uzywajac czterech telefonow mozecie zarobic 400zl przez cala dobe.
Co z kosztami ladowania?
Wedlug moich obliczen, ladowanie telefonu 2 h dziennie kosztuje w ciagu roku od 2 do 5 zl. Ladujac telefon 24/7, zaplacimy od 24 do 60zl. Powiedzmy, ze srednia to 40 zl. Jezeli bedziemy korzystac z czterech telefonow, to ladowanie roczne wyniesie okolo 160zl, a kilka razy wiecej zarobicie przez jeden dzien.

Edit
mam juz dziesiec postow, dodaje refka


RE: Jak zarobić 20-200zł dziennie posiadając telefon? - paula2017 - 29-10-2018 19:34

Wszystko pięknie a skąd wziąć tylko kont paypal ? Skoro niezweryfikowane >kasa przepadnie badz zablokują główne jeśli zobaczą ciągle przelewy od niezweryfikowanych? ... Czekam na odpowiedz


RE: Jak zarobić 20-200zł dziennie posiadając telefon? - pawlex - 29-10-2018 19:35

Zweryfikować ??. A kto powiedział ,że na niezweryfikowanym przepadnie ?


RE: Jak zarobić 20-200zł dziennie posiadając telefon? - YuszoM - 29-10-2018 19:37

@Paula (nie wiem jak tu sie oznacza, nvm)
nie trzeba przeciez nic weryfikowac. Na kazde konto robic oddzielne konto paypal. Ja mam ich dokladnie 8, jedno glowne. Do aplikacji wykorzystuje aktualnie dwa. Wyplacilem juz tak kilka zlotych. Wysylam na konto paypal, ktore SAM przypisuje sobie do konta (na kartce), a potem z tych kont paypal na konto glowne. Tyle


RE: Jak zarobić 20-200zł dziennie posiadając telefon? - paula2017 - 29-10-2018 19:38

(29-10-2018 19:35)pawlex napisał(a):  Zweryfikować ??. A kto powiedział ,że na niezweryfikowanym przepadnie ?

Chyba mało to forum czytasz było tematów multum , raz dwa może się uda.. potem ban i to na główne , dlatego autor tematu niech mi wyjaśni jak chce to obejść

(29-10-2018 19:37)YuszoM napisał(a):  @Paula (nie wiem jak tu sie oznacza, nvm)
nie trzeba przeciez nic weryfikowac. Na kazde konto robic oddzielne konto paypal. Ja mam ich dokladnie 8, jedno glowne. Do aplikacji wykorzystuje aktualnie dwa. Wyplacilem juz tak kilka zlotych. Wysylam na konto paypal, ktore SAM przypisuje sobie do konta (na kartce), a potem z tych kont paypal na konto glowne. Tyle

No to czekaj z dwa dni i masz bana.. za co ? sam zobaczysz ciągle przelewy od niezweryfikowanych kont


RE: Jak zarobić 20-200zł dziennie posiadając telefon? - YuszoM - 29-10-2018 19:39

(29-10-2018 19:38)paula2017 napisał(a):  
(29-10-2018 19:35)pawlex napisał(a):  Zweryfikować ??. A kto powiedział ,że na niezweryfikowanym przepadnie ?

Chyba mało to forum czytasz było tematów multum , raz dwa może się uda.. potem ban i to na główne , dlatego autor tematu niech mi wyjaśni jak chce to obejść

Ja jeszcze bana nie mam i watpie zeby dawali za takie cos. Jezeli dostane bana, napewno dam znac.


RE: Jak zarobić 20-200zł dziennie posiadając telefon? - pawlex - 29-10-2018 19:43

Ja bym proponował na początku to sprawdzić a nie zastanawiać się nad kontami. Bo i tak tych 80/100 dziennie nie zrobisz pokerface więc problemu nie będzie. Już widzę fabrykę telefonów które robią po 1000zł na tej aplikacjiXpokerface


RE: Jak zarobić 20-200zł dziennie posiadając telefon? - YuszoM - 29-10-2018 19:44

(29-10-2018 19:43)pawlex napisał(a):  Ja bym proponował na początku to sprawdzić a nie zastanawiać się nad kontami. Bo i tak tych 80/100 dziennie nie zrobisz pokerface więc problemu nie będzie. Już widzę fabrykę telefonów które robią po 1000zł na tej aplikacjiXpokerface


Co sprawdzic? AKtualnie mam tylko dwa telefony, moge dac ssa z wyplaty, ktora zlece jeszcze dzis
PS. nawet jezeli ktos ma jeden telefon, poswiecajac jakies 6-9 h mozna zarobic 40zl na jednym telefonie, wszystko legalnie, wiec nie jest tak zle.


RE: Jak zarobić 20-200zł dziennie posiadając telefon? - pawlex - 29-10-2018 19:46

Ja nie twierdzę ,że się tam nie da tych 5 zł zrobić czy 10. Ale te 80/100 które napisałeś to wiesz jak by to powiedzieć.... no raczej nie. No ale sam napisałeś ,ze masz 2 telefony to około 160 zł powinieneś w 24h wyciągnąć na tym. A patrząc na opinie w sklepie to niezbyt dobra ta apka.


RE: Jak zarobić 20-200zł dziennie posiadając telefon? - paula2017 - 29-10-2018 19:48

Wątpisz aby za takie coś dawali bana ? Big Grin no to powodzenia... Jakby szło tak się bawić to by każdy takie wałki walił ze głowa mała... teraz ci się udaje bo pewnie groszaki. przelewaj codziennie po 50-100zł z konta niezweryfikowanego na swoje główne i ban od razu...