Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedaż internetowa, osoba niepełnoletnia i działalność nierejestrowana - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Sprzedaż internetowa, osoba niepełnoletnia i działalność nierejestrowana (/Temat-Sprzedaz-internetowa-osoba-niepelnoletnia-i-dzialalnosc-nierejestrowana-159232)



Sprzedaż internetowa, osoba niepełnoletnia i działalność nierejestrowana - patttson - 28-10-2018 22:48

Hejka, nie ukrywam, że od dłuższego czasu chodzą mi po głowie niszę pod sprzedaż internetową. Tutaj występuje parę pytań:
1. Czy mogę prowadzić taką sprzedaż będąc pare miesięcy przed 18 urodzinami?
Jeśli nie, to nie warto odpowiadać na pytania niżej Big Grin

2. Jak to jest z działalnością nierejestrowaną. Z jednej strony słyszałem, że do tego 1k nie trzeba mieć działalności, ale z drugiej strony doszły mnie słuchy, że to działa tylko, gdy sie nie reklamujemy itd, a robimy to np poprzez lokalne rekomendacje. Co w końcu?


RE: Sprzedaż internetowa, osoba niepełnoletnia i działalność nierejestrowana - twardy - 28-10-2018 23:54

Przede wszystkim to powiedz rodzicom.


RE: Sprzedaż internetowa, osoba niepełnoletnia i działalność nierejestrowana - patttson - 29-10-2018 00:25

Odpowiedź na które pytanie? Tongue


RE: Sprzedaż internetowa, osoba niepełnoletnia i działalność nierejestrowana - Bartezx1997 - 29-10-2018 09:41

1."Aby być przedsiębiorcą, prowadzić działalność gospodarczą należy:
posiadać pełną zdolność do czynności prawnych"
Nie wiem jak ma sie to do dzialalnosci nierejstrowanej ale pewnie podobnie, bo po przekroczeniu progu masz obowiazek rejestracji dzialalnosci.
Moim zdaniem lepiej poczekać do urodzin.


RE: Sprzedaż internetowa, osoba niepełnoletnia i działalność nierejestrowana - PremAccHack - 29-10-2018 09:44

Weź się za naukę do sprawdzianu z przyrki


RE: Sprzedaż internetowa, osoba niepełnoletnia i działalność nierejestrowana - Bartezx1997 - 29-10-2018 09:47

2. Normalnie można się reklamować.


RE: Sprzedaż internetowa, osoba niepełnoletnia i działalność nierejestrowana - EfectiveWork - 29-10-2018 10:46

Bardzo dziwny masz problem Smile


RE: Sprzedaż internetowa, osoba niepełnoletnia i działalność nierejestrowana - mysc - 30-10-2018 22:30

1. Szczerze mówiąc nie wiem - ale dlaczego nie możesz wystawiać rachunków na rodziców/dziadków/wujka/ciocie/brata/siostre przez ten czas?Smile

2. W marketingu wszystko jest dozwolone, bylebyś nie przekraczał 1050zł przychodu miesięcznie Smile