Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Amazon associates pytania - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: Amazon associates pytania (/Temat-Amazon-associates-pytania-159204)



Amazon associates pytania - Ziolek99009 - 27-10-2018 06:22

Witam mam dwa pytania odnośnie amazona otóż zrobiłem konto amazon associates udało mi się na nim zarabiać (mała suma ale cieszyła oko) i niestety nie zaakceptowali mi konta po jego sprawdzeniu chyba czekałem około 2 miesiące więc w tym czasie działałem konto zamkli kase zabrali i tak się skończyło pisałem do nich lecz odpowiedz jak chyba w większości przypadków ogólnikowa była pytanie moje jest takie co trzeba spełniać aby zatwierdzili konto?? czytałem po google że trzeba mieć masywny ruch na stronie/socialach i tyle wystarczy drugie moje pytanie jak to jest z tymi czekami (wypłatami) od nich bo z tego co widzę to na Polske tylko tak można odebrać pięniądze ewentualnie gift cards po 10$ i odsprzedawać na ebay ewentualnie jeszcze zamawiać sprzęt i również odsprzedawać ale na tym się jest w plecy z zarobkami dzięki za wszelkie odpowiedzi


RE: Amazon associates pytania - dawaj_kase - 27-10-2018 10:58

Przeczytaj dokładnie wytyczne, zakaz kopiowania zdjęć, umieszczenie regułki że strona uczestniczy w programie Amazon, itp.


RE: Amazon associates pytania - Ziolek99009 - 27-10-2018 17:09

nie zarabiałem na stronie czytałem ich regulamin i właśnie wszystko spełniałem pod tym względem w google piszą że to zależy od ich widzimisie jaki ruch ma strona itd ale właśnie ile w tym prawdy to wie tylko ten co działa już w tym temacie poza tym ich regułki w wielu stronach nie ma a mają ich affilacje :/ także czekam dalej na odpowiedzi


RE: Amazon associates pytania - dawaj_kase - 28-10-2018 10:41

Regułka może być umieszczona np. gdzieś na podstronie ogólnego regulaminu, sprawdź jeszcze czy nie wstawiłeś gdzieś cen "na sztywno".


RE: Amazon associates pytania - Ziolek99009 - 28-10-2018 18:11

Wszystko miałem właśnie dopięte na ostatni guzik ruch miałem dzienny mały jakieś 50-70 klików na amazonie codzinnie coś wpadało $ cen nie podawałem pisałem zgodnie z prawdą jak coś na promocji to promocja itp ogólnikowo jak większość ludzi na youtube na przykład