Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rebtel - darmowe połączenia i internet - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Rebtel - darmowe połączenia i internet (/Temat-Rebtel-darmowe-polaczenia-i-internet-159202)

Strony: 1 2


Rebtel - darmowe połączenia i internet - mathkaczy - 26-10-2018 16:22

Cześć !!

chciałem podzielić się fajną nowinką ze świata połączeń telefonicznych. Obecnie dostawcy typu Play, T-mobile oferują coraz to niższe pakiety ale na polski rynek wszedł Rebtel, który oferuje to samo a nawet więcej za darmo ! Sam korzystam z karty od tygodnia i polecam Smile

Połączenia telefoniczne w obrębie Polski są darmowe, całkowicie ! Możecie konto utrzymywać z pustym saldem. Połączenia telefoniczne poza Polską wiążą się z kosztami (16gr w UE a dla innych krajów sprawdźcie sami : https://www.rebtel.com/pl/informacje-prawne/polska/cennik/)
Dodatkowo w ramach miesięcznego transferu macie do wykorzystania 1GB internetu. Dodatkowy pakiet cenowo wydaje się być dość atrakcyjny 1GB - 7zł, 5GB - 15zł a np 50GB- 35zł)

Idealna opcja dla kart sim np do smartwatcha, tabletu czy nawet telefonu Smile
Istnieje też możliwość przeniesienia numeru bezproblemowo za pośrednictwem Rebtel.
Korzystając z refinku otrzymujecie 15zł (ja również Smile dziękuje wszystkim)
https://rebtel.app.link/VDltvHsEkR
Bez reflinku otrzymacie kartę SIM z zerowym saldem
https://www.rebtel.com/

Karta dostarczana jest kurierem - obecnie czas oczekiwania to okolo 10dni
[Obrazek: best-friends-pl.svg]


RE: Rebtel - darmowe połączenia i internet - aron-baron - 26-10-2018 16:34

Pamiętam jak kiedyś sms kosztowal 89gr do tej samej sieci o internecie to nie wspomnę, nie ma co się dziwic niedługo będzie wszystko za darmo byle być u nich w sieci..
Przetestuję na pewno dzięki


Rebtel - darmowe połączenia i internet - giemza241 - 26-10-2018 16:40

Sprawdź ofertę Red Bull Mobile.
W taryfie SiemaPL na kartę mamy 15GB za 10zl i 50GB za 30zl
Połączenia i SMS do play za darmo
W starszej ofercie mamy nielimitowane LTE za darmo ale tą ofertę aktywować można do 31 tego miesiąca
Oprócz tego 100GB za 40zl
resztę sprawdźcie sami pod tym linkiem
https://www.redbullmobile.pl/oferta/na-karte/taryfy

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka


RE: Rebtel - darmowe połączenia i internet - mathkaczy - 26-10-2018 16:47

ok Tongue tez mam obecnie Red bull mobile
i owszem masz w play za darmo albo sporo STARSZYCH osob np nie korzysta tylko w Play

nie piszę tu posta bo ty masz go wykorzystać
sam obecnie potestuje numer jeszcze z tydzień i kartę włożę mojej babci i do tabletu
idealna alternatywa dla takich potrzeb albo np do auta jako gps przed kradzieżą gdzie sim tez jest potrzebna

wykorzystać można kartę na wiele sposóbów a jak ktoś nie lubi płacić albo ma dual sim to net z redbullmobile a polaczenia z rebtel i bajka xD


RE: Rebtel - darmowe połączenia i internet - rachman - 26-10-2018 16:57

Cytat:Istnieje też możliwość przeniesienia numeru bezproblemowo za pośrednictwem Rebtel.
Poczytaj o tym bezproblemowo po sieci Wink Nie jest tak różowo.

Warto wziąć pod uwagę że w regulaminie jest o losowaniu - więc wcale nie każdy musi się załapać, jest o możliwości wyłączenia usługi bez powodów, jest też wymóg podania dostępu do karty płatniczej/kredytowej.

Zastanowił bym się nad przenoszeniem ważnych numerów by nie okazało się jak z jakąś siecią której nazwy już nie pamiętam - dawała usługę a potem się zawinęła a ludziki nawet numerów nie zdążyli z powrotem przenieść do innych sieci Wink

Sama oferta fajna i też ją niedawno przepatrzyłem - zrezygnowałem z powodu tych zapisów. Może jakiś szajsowaty numer przeniosę ale nie używane na co dzień.


RE: Rebtel - darmowe połączenia i internet - mathkaczy - 26-10-2018 16:59

"Warto wziąć pod uwagę że w regulaminie jest o losowaniu - więc wcale nie każdy musi się załapać, jest o możliwości wyłączenia usługi bez powodów, jest też wymóg podania dostępu do karty płatniczej/kredytowej."

ok o tym bezproblemowo czytalem i może ostatnio są jakieś problemy, sam nie przenosiłem więc nie wiem z doswiadczenia, chwalili się jak ja zamawiałem że bezproblemowo a ostatnio coś im nie trybi

nie trzeba tez numeru przenosic - ja sam wzialem nowy numer, bo po co robic sobie zbedna robote

ale co do tej karty to kolego zweryfikuj swoją informację !!
nigdzie o tym nie pisalem i nigdzie nie jest podawanie takiej informacji wymagane !!


RE: Rebtel - darmowe połączenia i internet - rachman - 26-10-2018 17:04

Ja nie napisałem że Ty podajesz info tylko że w regulaminie jest zapis... to napisałem. Niemniej zerknę w regulamin raz jeszcze.


RE: Rebtel - darmowe połączenia i internet - mathkaczy - 26-10-2018 17:12

ok , w takim razie mimo zapisu na zadnym etapie o taki numer nie bylem proszony Smile


RE: Rebtel - darmowe połączenia i internet - rachman - 26-10-2018 17:16

Jest zapis w regulaminie: punkt 13, podpunkt (a raczej kropka pierwsza):

Cytat:...
Klient musi w każdej chwili posiadać odpowiednią, ważną kartę kredytową lub debetową zarejestrowaną u Rebtel. Jeżeli ten warunek nie zostanie spełniony, karta SIM Rebtel zostanie wyłączona (aż do chwili zarejestrowania odpowiedniej, ważnej karty kredytowej lub debetowej) w taki sposób, że klient nie będzie miał możliwości wykonywania połączeń wychodzących, wysyłania wiadomości SMS lub korzystania z usług danych, jednak będzie mógł odbierać telefony i wiadomości SMS.
...

edit: jak nie byłeś proszony to albo martwy zapis albo dopiero będzie sprawdzany po czasie. Start dopiero, zainteresowanie duże więc nie ogarniają być może Wink


RE: Rebtel - darmowe połączenia i internet - adam_per - 30-10-2018 17:15

mi przypomnała tu sie dawna, już nieobecna sieć freem, za oglądanie reklam był internet, ale widać, że podobne i rozwijane są pomysły w tym wzgledzie, pomysł nie umarł...
jednakże przenosic numer z starej zasiedziałej sieci, szkoda, na dodatek jak przedmowca powiedział sms-y jak były za 89gr to to by było idealne rozwiazanie...