Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ten sam numer telefonu - czy mogę tak zrobić? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Ten sam numer telefonu - czy mogę tak zrobić? (/Temat-Ten-sam-numer-telefonu-czy-moge-tak-zrobic-159174)

Strony: 1 2


Ten sam numer telefonu - czy mogę tak zrobić? - azzaz - 24-10-2018 22:43

Cześć mam dosyć nietypowe pytanie dotyczące facebooka. Konto dostało bana i był na nim numer telefonu. Nie czasowego tylko zostało zablokowane. Mogę na nowym koncie użyć tego samego numeru telefonu co na starym? Pytanie nietypowe bo dotyczy konta prywatnego na, którym nic specjalnego nie robiłem. Moje fake-konta mają się dobrze, a fb postanowił mi zablokować konto prywatne Undecided


RE: Ten sam numer telefonu - czy mogę tak zrobić? - rachman - 25-10-2018 00:16

Jak nikt nie podpowie to spróbuj i daj znać.


RE: Ten sam numer telefonu - czy mogę tak zrobić? - azzaz - 25-10-2018 13:06

Na razie robię test w bezpieczniejszych warunkach i na fake-konto dodałem numer, który już raz użyłem wcześniej na innym. Nie mój właściwy tylko z darmowego starteru. Zobaczymy czy przejdzie weryfikację potem. Jeżeli nic się nie stanie to na prywatne konto dodam swój prawdziwy numer telefonu tak jak na wcześniejszym. Jeżeli nie to będę musiał chyba sobie załatwić kolejny starter na potrzeby facebooka.


RE: Ten sam numer telefonu - czy mogę tak zrobić? - Gentelmenel - 25-10-2018 13:10

Mi się wydaje że dodawalem ten sam numer na 3 konta bo tyle można maks i po blokadzie jednego nie "ciągnęło" do blokady drugiego, przynajmniej nie pamiętam takiego przypadku żeby to było ryzykowne


RE: Ten sam numer telefonu - czy mogę tak zrobić? - azzaz - 25-10-2018 16:14

Jak tak to dobrze bo fejki fejkami, ale na prawdziwym koncie to warto jednak mieć numer zawsze pod ręką Big Grin


RE: Ten sam numer telefonu - czy mogę tak zrobić? - Agik - 31-10-2018 13:47

I jak? Udało się?


RE: Ten sam numer telefonu - czy mogę tak zrobić? - wachow - 31-10-2018 15:27

Mozna spokojnie na co najmniej 3 róznych kontach ten sam nr dodawać.


RE: Ten sam numer telefonu - czy mogę tak zrobić? - azzaz - 01-11-2018 15:04

Udało się Big Grin


RE: Ten sam numer telefonu - czy mogę tak zrobić? - Mentalki - 01-11-2018 20:35

spróbuj numeru z receivesms.co


RE: Ten sam numer telefonu - czy mogę tak zrobić? - azzaz - 01-11-2018 21:28

W ostateczności jak padnie to już kupię nowy starter. Przy fake kontach to sobie mogę weryfikować przez takie strony, ale na prawdziwym koncie gdzie korzystam np. z messengera i wchodzę tam na grupy, które faktycznie mnie interesują(typu grupy z uczelni) to troszeczkę bardzo uciążliwe i w każdej chwili mi takie konto mogłoby polecieć. Bo potem już na ten sam numer w innej sytuacji konta nie potwierdzę.