Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Zarabiaj na sprzedaży obserwujących i like Instagram - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Zarabiaj na sprzedaży obserwujących i like Instagram (/Temat-Zarabiaj-na-sprzedazy-obserwujacych-i-like-Instagram-159151)



Zarabiaj na sprzedaży obserwujących i like Instagram - Zły_Szeląg - 23-10-2018 21:39

Uważam, że ta nisza jest już dawno wypalona, ale skoro powstają wątki jak ten:

http://zarabiam.com/Temat-Zarabiaj-na-sprzedazy-pakietow-Promowania-profili-instagram-159122?pid=1810648#pid1810648

Gdzie zarabia się 11% na promowaniu czyjegoś biznesu to pokażę Wam jak zarobić 90% Big Grin

1. Opcjonalnie załóż prosty sklep prestashop z potrzebnymi produktami. Jeśli nie umiesz lub Ci się nie chce możesz działać bezpośrednio na insta

2. Załóż konto o nazwie w stylu Promowanie Profilu Instagram

3. Pozyskaj sobie 10 tys obserwujących dla wiarygodności

4. Najważniejsze - skąd pozyskiwać tanio obserwujących? Oczywiście z panelu dla resselerów których jest mnóstwo.

Ja mam sprawdzony ten: https://dripfeedpanel.com/

Cena za 1000 obserwujących najniższej jakości = 0,145$
Cena za 1000 obserwujących z gwarancją uzupełnienia gdyby były jakieś spadki = 0,44$

Taki pakiet bez problemu sprzedacie za 20-30 zł

5. Gdzie promować?
a) bezpośrednio Instagram - wyszukiwać konta po których widać parcie na fame i proponować im obserwujących lub like
b) grupy facebooku o tematyce Instagrama

Oczywiście możesz rozszerzyć działalność również np na początkujących twórców youtube

Poradnik krótki, ale według mnie treściwy Big Grin Powodzenia, proszę nie pisać na PW w tej sprawie, nie doradzam


RE: Zarabiaj na sprzedaży obserwujących i like Instagram - adam_per - 25-10-2018 10:33

jak prosty sklep? gdzie ten sklep na domenie nowej? a hosting, na darmowych są reklamy i słabsze są?...
ile produktów dodasz w sklepie i jak skonfigurujesz wszystko?
poza tym sklep to nie są jakieś referale, promowanie czy małe coś i może ktoś od podatków zapukać do drzwi zarabiającego w ten sposób...


RE: Zarabiaj na sprzedaży obserwujących i like Instagram - Zły_Szeląg - 25-10-2018 10:41

Przy każdym zarobku musisz płacić podatki więc kiepski argument Jerk2

Przykład pierwszy z brzegu: Nazwa.pl domena 0zł, hosting pierwszy rok 6 zł

Serio masz problem ze zrobieniem sklepu na gotowym cms domyślnym szablonie (w prestashopie jest całkiem nowoczesny)? Jerk2

Sklep prestashop - instalujesz gotowy z aplikacji = 5 min
Dodajesz 10 produktów (5 pakietów obserwujących różna ilość różne ceny i 5 analogicznie pakietów polubień) = 30 min
Dodajesz płatności przelew i paypal = 5 min
Dodajesz proste logo = 5 min
Dodajesz kategorie = 2 min
Dodajesz obrazek na slider = 5 min
Dodajesz regulamin z internetu lekko przerobiony = 10 min
Podpinasz domenę = 5 min
30 min dolicz sobie na powyłączanie niepotrzebnych modułów i kosmetyczne zmiany

Sklep gotowy w 97 minut Big Grin


RE: Zarabiaj na sprzedaży obserwujących i like Instagram - QB-Proxy - 26-10-2018 16:10

Świetny poradnik ?


RE: Zarabiaj na sprzedaży obserwujących i like Instagram - EfectiveWork - 26-10-2018 20:13

Konkretnie i na temat ! Props !


RE: Zarabiaj na sprzedaży obserwujących i like Instagram - patttson - 26-10-2018 23:41

Do sprzedaży czasem nie trzeba miec DG?


RE: Zarabiaj na sprzedaży obserwujących i like Instagram - azzaz - 28-10-2018 01:42

Post na plus, chociaż nisza bardzo oblegana. Na nowym profilu, który teraz prowadzę co chwila ktoś chce mi pomagać promować profil i walą i na insta i na maila i przez formularz kontaktowy na stronie. Oczywiście ja przynajmniej nie korzystam i od początku wiedziałem, że to jacyś inni earnerzy się dobijają Wink


RE: Zarabiaj na sprzedaży obserwujących i like Instagram - skylones - 31-10-2018 13:57

Dzięki za poradnik! Oczywiście leci reput. Strona bardzo dobra, bo można doładować skrillem.


RE: Zarabiaj na sprzedaży obserwujących i like Instagram - cezar78 - 31-10-2018 20:56

Prościej będzie bez zakładania sklepu, po prostu pisać do ludzi na insta oferując im followersów i proponując np pierwsze 1000 za darmo i dzieki temu uwiarygodniasz sie.


RE: Zarabiaj na sprzedaży obserwujących i like Instagram - kermit1906 - 07-11-2018 08:57

Założyłem sklep na prestashop, ale za chiny nie mogę znaleźć opcji edycji formularza zamówienia, chciałbym, żeby tam gdzie są wymagane pola do wpisania Imie, Nazwisko, Email, było także coś w stylu "Twoja nazwa konta Instagram" Wie ktoś jak to zrobić?