Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy opłaca się używać jarve do wybicia osobistego konta instagram? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Instagram (/Forum-Instagram-453)
+--- Wątek: Czy opłaca się używać jarve do wybicia osobistego konta instagram? (/Temat-Czy-oplaca-sie-uzywac-jarve-do-wybicia-osobistego-konta-instagram-159149)



Czy opłaca się używać jarve do wybicia osobistego konta instagram? - Soplica - 23-10-2018 20:19

Witam czy uważacie, że opłaca się używać jarve a konkretniej funkcję follow/unfollow do wybicia swojego osobistego/realnego konta na instagramie? - Już nie chodzi o ryzyko bana tylko o to, że możemy stracić szacunek u swoich znajomych którzy na pewno podłapią, że zdobyliśmy followersów nieuczciwie, druga sprawa czy jak byśmy kiedyś zdobyli te 100k followersów to czy marki chciałyby z nami współpracować?

Na instagramie wiele jest osób, które mają nawet po 200-300k w Polsce, a z niczego nie są znani. Wziąłem pod lupę takiego użytkownika https://www.instagram.com/papiesznik/ - 164 followersów a zaangażowanie fanów bardzo mało. Chociaż widać, że promuję markę fabryka siły ale nie wiem czy idzie na tym dużo zarobić. Jak myślicie czy marki weryfikują to czy dany użytkownik zdobył uczciwie fanów? Bo tacy youtuberzy/streamerzy czy blogerzy wiadomo że mają dużo fanów na instagramie ale też działają na innych kanałach społecznościowych. Ten użytkownik czyli papiesznik ma 165k followersów na instagramie, a jak założył konto na facebooku to polubiło go tylko 80 osób.


RE: Czy opłaca się używać jarve do wybicia osobistego konta instagram? - pusiaq - 27-11-2018 11:01

Opłaca się używać jednak teraz coraz łatwiej jest wyrwać blokadę konta i opłaca się to tylko z początku


RE: Czy opłaca się używać jarve do wybicia osobistego konta instagram? - azzaz - 27-11-2018 11:56

(23-10-2018 20:19)Soplica napisał(a):  Wziąłem pod lupę takiego użytkownika https://www.instagram.com/papiesznik/ - 164 followersów a zaangażowanie fanów bardzo mało. Chociaż widać, że promuję markę fabryka siły ale nie wiem czy idzie na tym dużo zarobić. Jak myślicie czy marki weryfikują to czy dany użytkownik zdobył uczciwie fanów? Bo tacy youtuberzy/streamerzy czy blogerzy wiadomo że mają dużo fanów na instagramie ale też działają na innych kanałach społecznościowych. Ten użytkownik czyli papiesznik ma 165k followersów na instagramie, a jak założył konto na facebooku to polubiło go tylko 80 osób.

Ja korzystam z follow/unfollow i mam zaangażowanie(licki pod zdjęciami) około 45% ludzi przy lepszych postach i od dawna mi się nie zdarzyło, żeby ta minimum 1/4 ludzi, którzy followują nie polickowała jak już wrzucę cokolwiek. Myślę, że tutaj w grę raczej wchodzi kupowanie sztucznych follow niż f/uf, ale to tylko teoria. Marki patrzą głównie z tego coo wiem na zaangażowanie pod zdjęciami. Ich najbardziej interesuje sama aktywność pod zdjęciami i konwersja, a niektórzy jak piszą z ofertą to wprost pytają czy wiesz jaką masz konwersję.