Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Użytkownik Lords - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Ocena Handlarzy (/Forum-Ocena-Handlarzy-249)
+---- Wątek: Użytkownik Lords (/Temat-Uzytkownik-Lords-159148)

Strony: 1 2 3 4 5


Użytkownik Lords - Hybrid1990 - 23-10-2018 19:49

http://zarabiam.com/Temat-oszustwo-na-zarabiam-com-159143

http://zarabiam.com/User-Lords-122838

Zalega z pieniędzmi dla Chilu89, w odpowiedzi na PW tłumaczył się problemami osobistymi i problemem ze swoim bankiem, i obiecał jak najszybsze oddanie pieniędzy. Do tego czasu proszę nie zawierać z nim jakichkolwiek transakcji.


RE: Użytkownik Lords - Mentalki - 23-10-2018 20:38

Ciekawi mnie czemu nie blokujecie takich osób które oszukują/okradają ludzi na tym forum. Jednak też ciekawi mnie czemu ta osoba ma tylko +repy a nie ma żadnych -repów jeśli jest oszustem.


RE: Użytkownik Lords - Damian0820 - 23-10-2018 21:02

(23-10-2018 20:38)Mentalki napisał(a):  Ciekawi mnie czemu nie blokujecie takich osób które oszukują/okradają ludzi na tym forum. Jednak też ciekawi mnie czemu ta osoba ma tylko +repy a nie ma żadnych -repów jeśli jest oszustem.

Brak ujemnej reputacji może być spowodowany tym, że na forum nie da się dawać ujemnych punktów reputacji.

Edyt: poza tym nie wiesz jak było, z tego co widzę prawdopodobnie po prostu powinęła mu się noga, tym bardziej że kontakt jest i obiecywał jak najszybszą spłatę. xD Łatwo ci przychodzi nazywanie kogoś oszustem nie mając żadnego pojęcia o sytuacji, wstrzymaj się trochę kowboju.


RE: Użytkownik Lords - Lords - 24-10-2018 21:32

Wszystko wyjaśnione w tym tygodniu pieniądze wrócą na konto bankowe kontrahenta.

@Mentalki

Przestroga na przyszłość - nie nazywaj nikogo publicznie oszustem jeśli nie masz na ręku prawomocnego wyroku Sądu. Takie coś może się czasem nieprzyjemnie zakończyć.
Ja jednak jestem wyrozumiały jak kolega wyżej.


@Hybrid1990 jeszcze raz przepraszam za kłopot.


Edit

Wszystkie refbacki rozliczone. Pozostał Chilu89


RE: Użytkownik Lords - rachman - 25-10-2018 00:22

(23-10-2018 20:38)Mentalki napisał(a):  Ciekawi mnie czemu nie blokujecie takich osób które oszukują/okradają ludzi na tym forum. Jednak też ciekawi mnie czemu ta osoba ma tylko +repy a nie ma żadnych -repów jeśli jest oszustem.

Oszuści dostają bana. Zapewniam. Widziałem wiele razy. Pomyśl po prostu - ktoś ma obsuwę lub poszkodowany kłamie a tu od razu ban... Zgaszam Cię bez powodu albo kłamię i buch masz bana... Rozumiesz? Moderatorzy muszą dać czas wyjaśnić, po upływie czasu są kary. W trakcie są ostrzeżenia przed transakcjami.
Oszuści są karani nie bój się. Wszystko trzeba z głową.


RE: Użytkownik Lords - Hybrid1990 - 26-10-2018 20:02

@[Lords]

(24-10-2018 21:32)Lords napisał(a):  Wszystkie refbacki rozliczone. Pozostał Chilu89

Jesteś pewny? Bo przed chwilką wpłynęło zgłoszenie od marmal'a, że od miesiąca zalegasz mu pieniądze za refback.


RE: Użytkownik Lords - Lords - 26-10-2018 20:27

Poszło PW do marmal'a.


Użytkownik Lords - marmal - 27-10-2018 00:43

Na PW odpowiedziałem i na dzień dzisiejszy pieniędzy nie dostałem. Identyczna sytuacja jak opisana wyżej - problemy osobiste i bankowe, tak więc nie naciskałem i czekałem cierpliwie. Niestety wygląda na to, że przez to zostałem zapomniany (aczkolwiek wysłałem mejla w środę, że czekam do końca tego tygodnia). Liczę cały czas na to, że uda się to rozwiązać polubownie.


RE: Użytkownik Lords - Lords - 27-10-2018 12:44

@Marmal PW wysłane.
Po otrzymaniu szczegółów refback zostanie rozliczony natychmiast.


Co do Chilu89 to czekam na odpowiedź na PW


RE: Użytkownik Lords - prelude - 27-10-2018 13:01

(24-10-2018 21:32)Lords napisał(a):  Przestroga na przyszłość - nie nazywaj nikogo publicznie oszustem jeśli nie masz na ręku prawomocnego wyroku Sądu. Takie coś może się czasem nieprzyjemnie zakończyć.
Ja jednak jestem wyrozumiały jak kolega wyżej.

Wspaniale, że jesteś tak wielkoduszny i wyrozumiały, ale w tym temacie powinieneś raczej okazać skruchę, skoro jak widać nawaliłeś i to nie w jednym przypadku.