Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Strona dodaj oszustwo a prawo - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: Strona dodaj oszustwo a prawo (/Temat-Strona-dodaj-oszustwo-a-prawo-159141)



Strona dodaj oszustwo a prawo - kamil33325 - 23-10-2018 14:02

Witam, jakiś czas temu założyłem stronę internetową dodajoszustwo.pl (nie dokończona) i doszedłem do wniosku że prowadzenie tej strony nie ma sensu ponieważ będę miał tylko problemy. Ale chciałbym z ciekawości zapytać co myślicie o niej i czy łamie prawo. Regulamin wszystko jest. Proszę o opinie jak to widzicie Smile


RE: Strona dodaj oszustwo a prawo - rachman - 23-10-2018 15:52

Jeśli podasz jakieś dane, wizerunek ujawnisz, okaże się że ludzie wykorzystują stronę do pomówień itd. to fakt możesz mieć problemy.


RE: Strona dodaj oszustwo a prawo - domi11997 - 26-10-2018 06:11

Pomijajac kwestie prawne - Ja bym w to nie brnal. Na jakiej podstawie bedziesz weryfikowal faktycznie oszustwo? Rownie dobrze strona moze sluzyc do oczerniania kogos bo mnie wk...