Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj na sprzedaży pakietów Promowania profili instagram! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabiaj na sprzedaży pakietów Promowania profili instagram! (/Temat-Zarabiaj-na-sprzedazy-pakietow-Promowania-profili-instagram-159122)

Strony: 1 2 3


RE: Zarabiaj na sprzedaży pakietów Promowania profili instagram! - patttson - 23-10-2018 21:28

Podeslij mi na PW ten LP


RE: Zarabiaj na sprzedaży pakietów Promowania profili instagram! - Zmobilizowany - 24-10-2018 01:33

(23-10-2018 21:28)patttson napisał(a):  Podeslij mi na PW ten LP

Wysłane, życzę owocnego promowania Smile


RE: Zarabiaj na sprzedaży pakietów Promowania profili instagram! - nik5pl - 27-10-2018 17:24

Prosiłbym LP na pw Wink rejestracja z refa


RE: Zarabiaj na sprzedaży pakietów Promowania profili instagram! - freaky11 - 27-10-2018 20:47

Chodzi mi o to że przedstawiasz zalety produktu, a to dział poradniki. Może od początku wytłumaczysz co to znaczy lead, jak się to po kolei robi i ile można wyciągnąć? Zrobiłeś to tylko z myślą o reflinkach, ale żeby zachęcić użytkowników musisz bardziej się postarać, bo na przykład ja przyszedłem tutaj czytać poradnik, a dalej nie wiem jak zarabiać na tym twoim sposobie, gdyż wyjechałeś z nieznanymi mi pojęciami typu landing page, leady, jakieś przyciski.. Nie traktuj tego ofensywnie, ale niestety to wygląda jakbyś po prostu szukał referrali którzy się na tym znają, a nie chciał napisać poradnik.

Pozderki


RE: Zarabiaj na sprzedaży pakietów Promowania profili instagram! - Wojtek574 - 28-10-2018 19:24

(27-10-2018 20:47)freaky11 napisał(a):  Chodzi mi o to że przedstawiasz zalety produktu, a to dział poradniki. Może od początku wytłumaczysz co to znaczy lead, jak się to po kolei robi i ile można wyciągnąć? Zrobiłeś to tylko z myślą o reflinkach, ale żeby zachęcić użytkowników musisz bardziej się postarać, bo na przykład ja przyszedłem tutaj czytać poradnik, a dalej nie wiem jak zarabiać na tym twoim sposobie, gdyż wyjechałeś z nieznanymi mi pojęciami typu landing page, leady, jakieś przyciski.. Nie traktuj tego ofensywnie, ale niestety to wygląda jakbyś po prostu szukał referrali którzy się na tym znają, a nie chciał napisać poradnik.

Pozderki

TO jest dział "zbiór serwisów zarobkowych" a nie dział z poradnikami. Pomyliło ci się coś


RE: Zarabiaj na sprzedaży pakietów Promowania profili instagram! - Zmobilizowany - 31-10-2018 01:09

(27-10-2018 17:24)nik5pl napisał(a):  Prosiłbym LP na pw Wink rejestracja z refa

Wysłane Smile

(27-10-2018 20:47)freaky11 napisał(a):  Chodzi mi o to że przedstawiasz zalety produktu, a to dział poradniki. Może od początku wytłumaczysz co to znaczy lead, jak się to po kolei robi i ile można wyciągnąć? Zrobiłeś to tylko z myślą o reflinkach, ale żeby zachęcić użytkowników musisz bardziej się postarać, bo na przykład ja przyszedłem tutaj czytać poradnik, a dalej nie wiem jak zarabiać na tym twoim sposobie, gdyż wyjechałeś z nieznanymi mi pojęciami typu landing page, leady, jakieś przyciski.. Nie traktuj tego ofensywnie, ale niestety to wygląda jakbyś po prostu szukał referrali którzy się na tym znają, a nie chciał napisać poradnik.

Pozderki

Dobrze nie najeżdżaj na mnie aż tak bo smutno mi się robi. To nie dział poradniki ale jakbyś napisał to chętnie mógłbym Ci przedstawić wiele potencjalnych metod i miejsc gdzie mógłbyś to promować i jak skutecznie pozyskiwać klientów. Napisz na gg 4572619 a rób tu awantury xd

(28-10-2018 19:24)Wojtek574 napisał(a):  
(27-10-2018 20:47)freaky11 napisał(a):  Chodzi mi o to że przedstawiasz zalety produktu, a to dział poradniki. Może od początku wytłumaczysz co to znaczy lead, jak się to po kolei robi i ile można wyciągnąć? Zrobiłeś to tylko z myślą o reflinkach, ale żeby zachęcić użytkowników musisz bardziej się postarać, bo na przykład ja przyszedłem tutaj czytać poradnik, a dalej nie wiem jak zarabiać na tym twoim sposobie, gdyż wyjechałeś z nieznanymi mi pojęciami typu landing page, leady, jakieś przyciski.. Nie traktuj tego ofensywnie, ale niestety to wygląda jakbyś po prostu szukał referrali którzy się na tym znają, a nie chciał napisać poradnik.

Pozderki

TO jest dział "zbiór serwisów zarobkowych" a nie dział z poradnikami. Pomyliło ci się coś

Dobrze go podsumowałeś ale mimo wszytko wyjdę na przeciw jego oczekiwaniom i chętnie pomogę w promocji bo trochę doświadczenia mam i skoro ja na tym skorzystam to podzielę się wiedzą Smile


RE: Zarabiaj na sprzedaży pakietów Promowania profili instagram! - Cris26 - 31-10-2018 22:08

Proszę o priv z dokładną informacją Smile


RE: Zarabiaj na sprzedaży pakietów Promowania profili instagram! - Zmobilizowany - 01-11-2018 10:36

(31-10-2018 22:08)Cris26 napisał(a):  Proszę o priv z dokładną informacją Smile

Wysłane


Zarabiaj na sprzedaży pakietów Promowania profili instagram! - Miluus - 01-11-2018 14:32

Mógłbyś też mi nie co na PW wyjaśnić jak promować?


RE: Zarabiaj na sprzedaży pakietów Promowania profili instagram! - Zmobilizowany - 02-11-2018 15:32

(01-11-2018 14:32)Miluus napisał(a):  Mógłbyś też mi nie co na PW wyjaśnić jak promować?

Jasne poszło priv


@@EDIT

Jeszcze taka rada dla tych co promują. Jak ktoś jest zainteresowany to opowiedzcie mu jak to wygląda jakie może mieć korzyści. Czym lepiej przekonacie klienta w rozmowie tym prędzej wykupi promo jak wejdzie w waszego refa Smile
Jak chcecie teksty też jakieś to promocji piszcie pw. Mogę też wygenerować wam jakieś kody rabatowe by jeszcze bardziej zachęcić klienta Smile