Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj na sprzedaży pakietów Promowania profili instagram! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabiaj na sprzedaży pakietów Promowania profili instagram! (/Temat-Zarabiaj-na-sprzedazy-pakietow-Promowania-profili-instagram-159122)

Strony: 1 2 3


Zarabiaj na sprzedaży pakietów Promowania profili instagram! - Zmobilizowany - 22-10-2018 16:28

Cześć!
Myślałeś kiedyś o zarabianiu na ludziach, którzy chcą promować swoje profile na instagramie? Powiem Ci, że jest na to wielki hype i bardzo łatwo pozyskać klienta czy to przez facebooka, ig, youtube czy dowolnych stron internetowych! Oferta dotyczy sprzedawania pakietów ze strony http://www.instafejm.eu  .

Jak zacząć?
Zakładasz konto na https://wydawca.lead.network jeśli ktoś jeszcze nie ma. Wchodzisz w zakładkę CPS i szukasz programu instafejm. Następnie wejdź w niego wybierz swój link partnerski i promuj! Najlepiej podepnij go do swojej domeny i napisz do mnie na maila [email protected] w celu otrzymania landinga z przyciskiem do przekierowania!

Co oferuję?

- Rzetelne rozliczanie leadów (Oferta dodana w serwisie lead.network https://publisher.lead.network/kampania_szczegoly/?kamp=1161 )

- Landing page, który umożliwia postowanie domeną na fb i insta gdyż domyślnie lead network blokuje ig i fb

- STAWKA 11% od każdego zamówienia

- Ciasteczka ważne 90 dni


- Wsparcie oraz możliwość zwiększenia stawki



Promując promowanie profili instagram możesz sporo zarobić! Leady rozliczam jak tylko jestem przy komputerze przeważnie do kilku godzin!

W razie pytań proszę pisać, chętnie odpowiem!


RE: Zarabiaj na sprzedaży pakietów Promowania profili instagram! - freaky11 - 22-10-2018 17:12

To bardziej pasuje do jakiegoś działu "Zlecę" niż tu.


RE: Zarabiaj na sprzedaży pakietów Promowania profili instagram! - Zmobilizowany - 22-10-2018 20:06

(22-10-2018 17:12)freaky11 napisał(a):  To bardziej pasuje do jakiegoś działu "Zlecę" niż tu.


O tym decydują moderatorzy i administratorzy. Jeśli nie masz nic do wniesienia do wartości tego tematu to proszę nie pisz zbędnych postów.


RE: Zarabiaj na sprzedaży pakietów Promowania profili instagram! - Dante_/ - 22-10-2018 20:29

@[Zmobilizowany] Nie chcę żebyś przyjął to jako atak ( jak poprzedni post innego użytkownika ), ale lepiej jakby ten temat był w dziale LeadNetwork ( ze względu na to, że współpracujesz z nimi i dana kampania znajduje się u nich ). Jakby ten temat znajdował się tam, a nie w dziale "Zbiór serwisów zarobkowych" to podchodziło by to po prostu pod przedstawienie programu znajdującego się w sieci LeadNetwork Smile


RE: Zarabiaj na sprzedaży pakietów Promowania profili instagram! - TheKing - 22-10-2018 20:31

Popracowałbym jeszcze nad wyglądem strony. Takie bardziej kosmetyczne zmiany i może bardziej wyróżniłbym pakiety, bo jak dla mnie trochę się zlewa wszystko.


RE: Zarabiaj na sprzedaży pakietów Promowania profili instagram! - Zmobilizowany - 22-10-2018 20:52

(22-10-2018 20:29)Dante_/ napisał(a):  @[Zmobilizowany] Nie chcę żebyś przyjął to jako atak ( jak poprzedni post innego użytkownika ), ale lepiej jakby ten temat był w dziale LeadNetwork ( ze względu na to, że współpracujesz z nimi i dana kampania znajduje się u nich ). Jakby ten temat znajdował się tam, a nie w dziale "Zbiór serwisów zarobkowych" to podchodziło by to po prostu pod przedstawienie programu znajdującego się w sieci LeadNetwork Smile

Wszystko jest z nimi uzgodnione dodadzą to do siebie jak tylko będzie na to czas, a chciałem już teraz dać znać chętnym osobą do promowania Smile



(22-10-2018 20:31)TheKing napisał(a):  Popracowałbym jeszcze nad wyglądem strony. Takie bardziej kosmetyczne zmiany i może bardziej wyróżniłbym pakiety, bo jak dla mnie trochę się zlewa wszystko.

Dzięki za opinie też mam takie lekkie odczucie dlatego postaram się to bardziej stonować.


RE: Zarabiaj na sprzedaży pakietów Promowania profili instagram! - azzaz - 22-10-2018 22:01

Oo już wiem czemu tyle osób do mnie na jeden profil powiązany z moją stroną pisało nagle ostatnio, że pomogą rozpromować konto, ma potencjał biznesowy etc. nawet nie zauważyłem tej kampanii w lead network, a siedzę tam czasem Big Grin


RE: Zarabiaj na sprzedaży pakietów Promowania profili instagram! - Zmobilizowany - 23-10-2018 01:49

(22-10-2018 22:01)azzaz napisał(a):  Oo już wiem czemu tyle osób do mnie na jeden profil powiązany z moją stroną pisało nagle ostatnio, że pomogą rozpromować konto, ma potencjał biznesowy etc. nawet nie zauważyłem tej kampanii w lead network, a siedzę tam czasem Big Grin

Musisz wykorzystać ten potencjał i sprawdzić jak oferta konwertuje Smile
A jednak dodanie posta miało sens i dociera on do osób co nie widziały o tym programie Big Grin


RE: Zarabiaj na sprzedaży pakietów Promowania profili instagram! - azzaz - 23-10-2018 19:00

Możliwe, że się zastanowię Wink

Na pewno mogę Ci powiedzieć, że ludzie promują ten program Wink


[Obrazek: Instagram.jpg]


RE: Zarabiaj na sprzedaży pakietów Promowania profili instagram! - Zmobilizowany - 23-10-2018 21:25

(23-10-2018 19:00)azzaz napisał(a):  Możliwe, że się zastanowię Wink

Na pewno mogę Ci powiedzieć, że ludzie promują ten program Wink


[Obrazek: Instagram.jpg]

Wiem, że promują widzę i bardzo mnie to cieszy Smile Mogę im pogratulować jedynie dobrego wyboru i wiadomo kto się przykłada może liczyć na wyższe stawki. Nie ma co się zastanawiać, jak będziesz miał swoją domenę to udostępniam landing z buttonem aby nie blokowało ci linku na facebooku czy instagramie Smile