Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak założyć konto facebook z innego kraju? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Jak założyć konto facebook z innego kraju? (/Temat-Jak-zalozyc-konto-facebook-z-innego-kraju-159117)



Jak założyć konto facebook z innego kraju? - Thinker - 22-10-2018 13:26

Cześć.
Jak założyć konto facebook by facebook uznał ze jest to z innego kraju niż polska? Muszę zmienić IP czy jak? ;d


RE: Jak założyć konto facebook z innego kraju? - Majka - 22-10-2018 13:36

Zmienić IP - np. vpn


RE: Jak założyć konto facebook z innego kraju? - Thinker - 22-10-2018 13:40

Możesz polecić dobra stronę z vpn?


RE: Jak założyć konto facebook z innego kraju? - Majka - 22-10-2018 14:17

Mogę polecić ale jak chcesz dobre to będą płatne.
Wpisz w google darmowy vpn czy tam vpn trial i coś powinieneś znależć za darmoszkę


RE: Jak założyć konto facebook z innego kraju? - pmarek - 22-10-2018 15:16

Jak chcesz się bawić w vpn to już lepiej kupić jakiś tany, niż brać coś darmowego. Osobiście używałem do gier te darmowe i wysypują się za często, więc szkoda na to nerwów.


RE: Jak założyć konto facebook z innego kraju? - Thinker - 22-10-2018 17:01

Nie chce się bawić. Facebook zablokował mi konto prywatne i nie mogę utworzyć konta z moim imieniem i nazwiskiem bo z automatu mam bana. Muszę utworzyć z jakimś dodatkiem bo inaczej nie da rady i musi to być z innego kraju bo inaczej nie przechodzi. Big Grin