Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wysłana wiadomość trafia do spamu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Wysłana wiadomość trafia do spamu (/Temat-Wyslana-wiadomosc-trafia-do-spamu-159095)



Wysłana wiadomość trafia do spamu - sasiad - 21-10-2018 12:47

Cześć,
piszę z prośbą o poradę.
Posiadam domenę,hosting oraz pocztę w linuxpl.
Wysłałem testową wiadomość z poczty linuxpl o adresie w stylu: [email protected], na swój prywatny adres na gmail oraz na wp.pl.
W treści nie zamieszczałem żadnych linków, ani nie używałem żadnych podejrzanych słów.

Efekty:
a) na gmail Wiadomości od razu wpadła do spamu.
b) na wp.pl wiadomość wpadła do prawidłowego folderu.

Od czego to zależy? Macie jakieś pomysły w jaki sposób to rozwiązać?
Pisałem do obsługi linuxpl i otrzymałem wiadomość, że wiadomość została wysłana w sposób prawidłowy.
Dzięki Wink


RE: Wysłana wiadomość trafia do spamu - Piter Pit - 04-11-2018 00:49

Spróbuj przez menadżera poczty np Mozilla Thunderbird. Jak będzie taki sam problem to znaczy, że inni właściciele hostów kiedyś mocno spamowali z systemu linuxpl i gmail oznacza jako spam więc pozostaje korzystanie z CRONa albo z zewnętrznego systemu. Ewentualnie może Google rozpoznało jakieś słowa tekście i sklasyfikowało jako spam Wink Gmail ma najlepszy filtr spamu to czasem na wiadomością trzeba się namęczyć aby przeszła


RE: Wysłana wiadomość trafia do spamu - nSo - 04-11-2018 07:15

Problem jest po stronie konfiguracji SPF/DKIM, musisz dodać odpowiednie rekordy DNS. Poczytaj więcej o tym np. tutaj Odnośnik

ps. Nie zwróciłem uwagi na datę dodania tematu ale być może inni będą mieli ten sam problem.