Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zmiana lokalizacji postu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Zmiana lokalizacji postu (/Temat-Zmiana-lokalizacji-postu-159074)



Zmiana lokalizacji postu - kiepskiw80 - 20-10-2018 00:27

Cześć,
Pytanie, jak zmienić lokalizację?
Dodałem miejsce zamieszkania, miejsce zameldowania a podczas dodawania postów na grupę pojawia mi się lokalizacja z USA?
Jak to rozwiązać?


RE: Zmiana lokalizacji postu - Czaq - 20-10-2018 10:28

Jesteśmy w dziale social media więc domniemam, że chodzi o Facebooka? Logujesz się poprzez VPN i mimo ustawień lokalizacje pokazuje jako USA powiadasz.. tutaj trzeba by było ograniczyć wgląd przeglądarki do aktualnej lokalizacji. Być może tym się kieruj.


RE: Zmiana lokalizacji postu - kiepskiw80 - 20-10-2018 11:58

Faktycznie nie doprecyzowałem pytania.
Oczywiście chodzi mi o zmianę lokalizacji postów dodawanych na grupach na Facebooku.
Może od początku, kupiłem konto od jednego sprzedawcy z forum, jak dodaje post na grupach to lokalizacja wyświetla się z USA.
Co śmieszniejsze, nie mogę wpisać polskiego kodu pocztowego w postaci 00-000.
Przeglądarka Chrome, loguje się normalnie z polskiego IP bez VPN.
Na innych kontach pobiera się lokalizacja poprawnie, ewidentnie coś w samych ustawieniach kontach jest mocno namieszane. Ja niestety nie wiem co, już powoli tracę swoje ostatnie włosy.
Pomocy.
Kto mi pomoże wykonam przelew paypalem w ramach podziękowania.



RE: Zmiana lokalizacji postu - SCM - 20-11-2018 10:58

po prostu wpisujesz sobie oznaczeniem